Názory na novinku Prémiový trh

DeletedUser

Hosť
je to velmi dobra vec konecne body netreba len kupovat ..... moj nazor :D
 

DeletedUser16776

Hosť
Len je trochu škoda, že sa ten trh už teraz správa netrhovo. Človek by čakal, že keď je už nejakú dobu trh stále plný tak bude cena klesať, no čuduj sa svete, cena začala stúpať, pred pár dňami keď bol trh plný a dalo sa kúpiť 700 za 1 PB teraz pri plnom trhu sa dá kúpiť 400 za 1PB.
 

DeletedUser13248

Hosť
Chcem sa trošku posťažovať. Na K54 sa vôbec nedá predávať suroviny, na ostatných kontinentoch ľudia predávajú ako na bežiacom páse a tu sa nedá, je to podľa mňa dosť nefér, chcelo by to nejaké globálne vylepšenie.....
 

DeletedUser15475

Hosť
ja by som sa tiež posťažoval s rovnakým problémom na k55... ten trh je neustále plný hráči ho vôbec nepoužívajú a tým pádom v tom vidím hamdicap pre hráčov tohto kontinentu...
Ja osobne by som ho nevyužíval som toho názoru že honiť si ego na druhom je lepšie na verejnosti ako na internete ale aj tak... Musíte a viem že ste objektívny a rovnostratnný ;)
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Čo sa týka surovín v trhoch, trhy z jednotlivých kontinentov medzi sebou priebežne preposielajú suroviny, takže by sa mal z časti obmedziť tento problém.
 

DeletedUser15475

Hosť
bez efektu možno keď tu budem 24/7... uvidíme zajtra :)
 

DeletedUser17810

Hosť
mne sa to javi tak, ze cim viac sa obchoduje, tym ja vacsia kapacita trhu a tym mozu ist ceny vyssie. Ked trh stoji a nekupuju sa suroviny, tak ani cena nerastie.
Al e to by valo na kazdom svete, ze po pociatocnych nakupoch surovin sa nakupuje cim dalej menej za PB az ten premivy trh zostane uplne mrtvy(kam uz tento svet speje). Ale zarobit nejake PB sa dalo na tomto svete.
 

filip0071

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
takže úplne zanikne možnosť že môžem meniť len surky za surky ak je to tak tak je to poďla mňa obria blbosť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

filip0071

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
ale ja vám na to kašlem môžeme si v kmeni povedať a dohodnemesa vímenov surky za surky lepšie ako tie pb

ps:
a nejakí prémiovi trh nebuďem iba tak mínať pb radšej si kúpim prémiun účet ale mínať pb za surky ?
pekná blbosť radse budem meniť v kmeni surky za surky
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
takže úplne zanikne možnosť že môžem meniť len surky za surky ak je to tak tak je to poďla mňa obria blbosť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Možnosť vymieňať suroviny za suroviny bude v hre aj naďalej, Prémiový trh je iba nová funkcia trhoviska :)
 

DeletedUser

Hosť
Prečo si všetci myslia, že platenie im zariadi výhru? :) Koľko takých platičov som ja už poslal na Casual.. :D :sekernik:

Nie "všetci" si to myslia tak naivne ako to podsúvaš. Ani to neplatí pre všetkých. Domnievam sa že v súboji s rovnocenným hráčom platenie vs neplatenie môže zariadiť výhru. Som presvedčený že od istého počtu dedín je platenie napr. prémiový účet nevyhnutnosťou. S väčším počtom dedín by to bolo nezmyselné trápenie a strata času.
... ale možno sa mýlim...
 

DeletedUser9870

Hosť
Možnosť vymieňať suroviny za suroviny bude v hre aj naďalej, Prémiový trh je iba nová funkcia trhoviska :)

Prémiový trh není zlá vec, ale je veľmi zle nastavený.

Ak je svet dlhšie rozbehnutý a hráči už nepotrebujú toľko suriek - Prémiový trh sa tým zablokuje.
Kto by v takom štádiu hry kupoval surky v pomere približne 1:500 ??? NIKTO.

Keby sa to nastavilo flexibilne, približne po pol roku - príklad 1:5000 ešte by sa hráči našli, čo by to využili. Ale takýmto systémov ako je nastavený, len blázon kúpi surky za cenu 1:500 keď ich majú podaktorí nadbytok. :D
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Áno ale si to prepočítaj takto ako to padá tak INNO nič nestratí. Teda buď to padá lebo sa to rovnovažne rozdeluje medzi všetky kontinenty alebo proste nech INNO zarobí viac. Skôr verím že INNO to dalo tak aby pb nestratili a však ani aby na tom nezískali moc. Teda ak by ale INNo chcelo zvýšiť aby neskôr bol kurz taký tak to by musel od začiatku biť horší teda mi sa menej kupovalo pb a menej by hráči na tom získali. Preto by som povedal je to ok:D
 
Hore