Názory na novinku Prémiový trh

DeletedUser7669

Hosť
Ako tak kukám ten trh tak ludia by aj za 50 hliny dali 1 PB :D
 

DeletedUser17413

Hosť
musím si klást otázku, proč trh nevylepšit.

je to byznis ve kterém figurují hráči. To mě přivádí na myšlenku, proč nezapojit i inno.

Proč není dán nějaký denní limit maximálního odběru na hráče?
Proč není supportem doplňovám sklad alespon na určité procento třeba co hodina?

A hlavně... v jakém poměru je proboha počítána akcie nákupu a prodeje? 65 za 1 mi přijde trochu moc už i na dnešní dobu. Byly doby kdy zde hrávali i mladí. Já také začínal když mi bylo 15 a opravdu jsem neměl na takové nákupy PB. Proč bereme šanci důstojně se zučastnit i mladším hráčům? proč prostě není dán poměr 1000 za 1?


ty už budeš mať po skončení ochrany panský čo ? :D
 

DeletedUser9885

Hosť
já si nemyslím že kupující to omezuje. Ba naopak. Jako první jsem měl na světě trh, ve skladech bylo 20k od každé suroviny. 18k od všeho jsem stihl vykoupit jako první ( Postupně ) a z toho jsem do ted žil. Co pozoruji nyní, trh je prakticky stále prázdný a když už tam něco je, tak 1:64 ( 1PB za 64 surek )

v tomto prípade si myslím že je to nefér .. na začiatku mal byť ten trh prázdny a nie naplnený po okraj ...
 

DeletedUser17413

Hosť
alebo to mali spravit tak že každý hráč :D má svoj trh z nejakým limitom na kúpu surovín je inak ma nič nenapadá :D
 

DeletedUser15720

Hosť
Celkom sa mi to pozdáva, obmedzí to špekulovanie s predajom - úplne to zjednoduší celý systém. Možno sa obmedzí aj nelegálny predaj dohodou, keď sa kupca dohodol s predávajúcim na na dodávkach surovín, za ktoré mu posielal priamo PB podľa dohody, aby zbytočne nemusel stavať trh. Stretával som sa s tým dosť často. Takto sa dotyčným špekulantom budú ťažšie hľadať predajcovia surovín, s ktorými by sa dohodli. Nebudú totiž už na trhu vidieť, kto všetko tie suroviny predáva. Stále to ale ešte nechcem chváliť dopredu, uvidíme ako sa to bude na trhu ďalej vyvíjať - ale každopádne neočakávam katastrofálne scenáre, aké tu niektorí opisujú, že sa už nebude dať poriadne nič zarobiť a Innogames len zase hľadá príležitosť ako predať viac bodov. Toto vnímam skôr ako krok v ústrety hráčom, aby sa nezmenšovala členská základňa a zvýšila sa spokojnoť s hrou. Po dlhom čase tu na DK zmena, ktorú nehodnotím negatívne. o:) Narozdiel napr. od herných udalostí, ktoré len komplikujú hru a odrádzajú od nej hráčov, toto by ju malo odľahčiť. Myslím, že keď sa to zabehne a zvyknete si na nový trh, už k tomu budete mať mnohí z vás kritikov iný postoj. o;)
 

DeletedUser15720

Hosť
A ešte doplním jednu vec - možnosť používať blokované PB - už len to hovorí o tom, že nie je cieľom, aby si hráč musel kupovať viac PB. Niečo také som vôbec nečakal a určite tomu dávam veľké +.
 

DeletedUser17413

Hosť
tak ta herná udalosť strašné niečo....vikingovia myslím že boli najlepší...

nič z toho čo ponukaju v tej udalosti sa neda poriadne použiť :D
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Takže čo vravíte na Prémiový trh teraz, keď sa svet trocha rozbehol? :)
Lepšie, horšie?
 

DeletedUser16190

Hosť
no ja si myslim,ze je to perfektne :)
1.ked niekto si ide kupit "vitaztvo" tak si musia za to poriadne zaplatit-takze potrebuje do toho viac vrazit a menej dostane-to podpori inno a zmensi rozdiel medzi tym co si nakupuje xy PB a tym,co ide iba na tie zakladne-surky vobec,alebo len obcas,alebo nekupuje-nehra s pb vobec
2.ty ktori si nekupuju "vitaztvo" a predavaju tak surky,tak za menej surovin dostanu viac pb,takze sa zmensi ten rozdiel.i ked,myslim si,ze je hlupost,ze sa s nimi neda hybat inak ako na vyhody kupovane cez menu premium.ale na druhej strane,uz nieje nutne kupovat pb,lebo na premiak na pol roka som nazbieral pb za par dni,myslim ze 4...
3.netreba cakat na ponuku alebo na prijatie ponuky,toto ten trh sprostredkuje a ide to okamzite...to hodnotim kladne,je to dobre ako pre prdajcu,tak kupca.

takze tento premiovy trh hodnotim zatial pozitivne,teda velmi dobre.ale som tiez zvedavy,ako sa to vyvinie postupom casu,ked svet prejde do "rozvinutejsieho" stadia,ako to bude vyzerat.

ale zatial,velmi dobre :)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
No aj ja to hodnotím kladne zarobené viac ako 500PB za málo dní a to som akurat na kontinente čo nejak veľa predavačov a malo kupcov lebo furt tam je toho tisíce:D Kurz cca 100surek=1pb:/:D
 

DeletedUser15720

Hosť
no ja si myslim,ze je to perfektne :)
1.ked niekto si ide kupit "vitaztvo" tak si musia za to poriadne zaplatit-takze potrebuje do toho viac vrazit a menej dostane-to podpori inno a zmensi rozdiel medzi tym co si nakupuje xy PB a tym,co ide iba na tie zakladne-surky vobec,alebo len obcas,alebo nekupuje-nehra s pb vobec
2.ty ktori si nekupuju "vitaztvo" a predavaju tak surky,tak za menej surovin dostanu viac pb,takze sa zmensi ten rozdiel.i ked,myslim si,ze je hlupost,ze sa s nimi neda hybat inak ako na vyhody kupovane cez menu premium.ale na druhej strane,uz nieje nutne kupovat pb,lebo na premiak na pol roka som nazbieral pb za par dni,myslim ze 4...
3.netreba cakat na ponuku alebo na prijatie ponuky,toto ten trh sprostredkuje a ide to okamzite...to hodnotim kladne,je to dobre ako pre prdajcu,tak kupca.

takze tento premiovy trh hodnotim zatial pozitivne,teda velmi dobre.ale som tiez zvedavy,ako sa to vyvinie postupom casu,ked svet prejde do "rozvinutejsieho" stadia,ako to bude vyzerat.

ale zatial,velmi dobre :)

asi tak, ja to tiež vidím asi takto, jedinou nevýhodou je ozaj len to, ako si písal, že sa s tými zarobenými PB nedá hýbať
 

DeletedUser15720

Hosť
Ak je to tak, potom je to ešte vcelku dobré o:) aj keď neviem, kde si to vyčítal. Ja osobne som si o blokovaní bodov nikde nič nevšimol písané.
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Áno, body sú blokované 2 mesiace, aby sa to nedalo všelijako zneužívať (hráči sú fiškusi :D )
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Milí hráči,

ďakujeme vám za názory na túto hernú funkciu, preposlal som ich tvorcom hry :)
 

DeletedUser15705

Hosť
pokiaľ sú body blokované 2 mesiace tak je to ok, hráč može predavať suroviny za PB pokiaľ su drahé (na začiatku)
ako ste písali 1000 alebo aj viac PB za pár dní možeme ziskať, stači si našetriť a potom na novom svete začať už s našetrenými bodmi
 

DeletedUser

Hosť
A ako je to so zmenšovaním trhu? Lebo mám taký pocit, že trh na mojom kontinente mal kapacitu okolo 220 000, teraz má 200 000.

Alebo sa mi to len zdalo?
 
Hore