Názory na novinku Prémiový trh

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Vážení hráči,

tu môžete písať svoje názory na novinku s názvom Prémiový trh.
Väčšinu z nich preposielame tvorcom hry, nebojte sa napísať, čo si o novinke myslíte :)
 

DeletedUser

Hosť
pay2win, pay2win. Nič iné ma ani nenapadá. S dk končím.
 

DeletedUser12270

Hosť
Prečo si všetci myslia, že platenie im zariadi výhru? :) Koľko takých platičov som ja už poslal na Casual.. :D :sekernik:
 

DeletedUser10951

Hosť
Mna by celkom zaujímalo v akom pomere sa to bude predávať a či úplne zanikne to žeby som mohol zarobiť niake PB za predávanie suriek.
 

DeletedUser17413

Hosť
tak teraz ten obchod je to dobre či zle ....:D
pre tých čo kupujú či nekupuju :D ? surki :D
 

DeletedUser16190

Hosť
nemalo by sa hodnotit nic,co sa nevyskusa :) najskor to treba vyskusat,potom hodnotit :)
 

DeletedUser12270

Hosť
Nie, pito... Najprv sa hodnotí, potom sa skúša, aspoň na Slovensku :D
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Čo sa týka pomeru a rastu cien surovín, odvíja sa to podľa toho, aké množstvo surovín je k dispozícii, ako veľmi hráči s danou surovinou obchodujú a podobne.

Osobne som to skúšal a pozdáva sa mi to viac, takže dúfam, že sa to bude páčiť aj vám. Po spustení sveta a vystavaní trhoviska budem rád za vaše postrehy :)
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
To bude záležať na hráčoch. Ak má Prémiový trh napr. kapacitu 10000 surovín, znamená to, že doň môžete poslať dohromady 10000 surovín (ktoré môžu zasa vykúpiť iní hráči) atď. Takže sa to bude priebežne meniť podľa vykonaných obchodných akcií.
 

DeletedUser17774

Hosť
je to blbost. At už pro kupujcí nebo prodávajicí.

Ten co přišel na svět jen těžit PB je nahraný a ten co kupuje je na tom stejně.

Vidím pouze rozdíl v tom že z toho profituje i inno...
 

DeletedUser7669

Hosť
Jeee to sa dalo čakať že raz Innu dojde že takto lepší hráči nemuseli kupovať PB ale si ich proste zarobili takto si to INNO bude kontrolovať aby sme ich nezarobili moc.... Velká hlúposť toto ale kedže Innu ide o zisk nie o hráčov tak výborný nápad...
 

DeletedUser15999

Hosť
Škoda že sa to nedá doplnat same a nie hraci ...
 

DeletedUser

Hosť
no odskusane.... mozem povedat, ze kupujucich (pay2win) ako tu niekto spominal, to dost obmedzuje. Ludia si to inak vylozili, skor sa asi chapalo ze inno vyslo viac v ustrety platicom., ale nieje to tak. Jednak trh je deleny na kontinenty, to znamena, suroviny sa daju kupit iba na tom K. v ktorom sa hráč nachádza. druhá vec, trh si sám kontroluje ceny. platič teraz musi zaplatit napr. 2pb za 60 surovin, podla aktualneho pomeru, ziadna nekontrolovana inflacia. trh ma urcitu kapacitu. viac ponuk tam nikdy nebude aka je kapacita. tzn. v zaciatkoch inych svetov bolo bezne ze behom prveho tyzdna bolo na trhu 50 000 dreva za 50 pb. teraz tam nebude toho nikdy tak vela. a hraci sa budu biť o každú jednu surovinu. objavi sa na trhu 100 dreva a do 30 sec uz to tam nieje. ale hrac zaplati 5 pb., za čo by normalne dostal 5000 dreva za zvyčajneho systemu..... ja to hodnotim kladne. hracom uz velmi nepomoze ze maju 8000 pb budu okazany na svoj kontinent a nato ze budu rychlejsi ako ostatny kupujuci, + zaplatia podstatne viac.
 

DeletedUser17774

Hosť
já si nemyslím že kupující to omezuje. Ba naopak. Jako první jsem měl na světě trh, ve skladech bylo 20k od každé suroviny. 18k od všeho jsem stihl vykoupit jako první ( Postupně ) a z toho jsem do ted žil. Co pozoruji nyní, trh je prakticky stále prázdný a když už tam něco je, tak 1:64 ( 1PB za 64 surek )
Mě to nijak neomezilo, naopak, doly mám na 15 a už jsem samostatný, utratil jsem sice dost ale ted se o ekonomiku postarám už sám, nemám zapotřebí nákup dál. Začátečnická injekce mi pomohla.
Omezuje to dle mého prodávající. Věděli komu prodávají a to bylo lepší. Mohli dodávat nonstop a stále vydělávali PB. Já takhle na jednom světě vidělal 12.000 PB... kdo tolik vydělá při tomto systému, bude u mě machr...
 

DeletedUser17774

Hosť
musím si klást otázku, proč trh nevylepšit.

je to byznis ve kterém figurují hráči. To mě přivádí na myšlenku, proč nezapojit i inno.

Proč není dán nějaký denní limit maximálního odběru na hráče?
Proč není supportem doplňovám sklad alespon na určité procento třeba co hodina?

A hlavně... v jakém poměru je proboha počítána akcie nákupu a prodeje? 65 za 1 mi přijde trochu moc už i na dnešní dobu. Byly doby kdy zde hrávali i mladí. Já také začínal když mi bylo 15 a opravdu jsem neměl na takové nákupy PB. Proč bereme šanci důstojně se zučastnit i mladším hráčům? proč prostě není dán poměr 1000 za 1?
 

DeletedUser7669

Hosť
Pomer 1000 za 1 v druhý deň sveta ? Si sa zrazil s tankom ?
 

DeletedUser17774

Hosť
¨nechces, neprodávej. Pak nebude co kupovat a lidi budou mit stejne šance...
 
Hore