Názory na nový systém úloh

DeletedUser

Hosť
neviem či sa mýlim, ale aj na cz45 je nový systém úloh taktiež s tou možnosťou skrátenia výstavby do 3 minút, takže to možno bude ten istý nový systém úloh. :)
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Bude to to isté :) malo to byť spustené už v sk36, len to akosi vtedy nevyšlo...
 

DeletedUser17114

Hosť
Chlapu mám zoznam úloh nového systému ak ho chcete píštemi na sk 37 budeme sa vedieť dohodnúť
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Tie úlohy sú podľa mňa trochu také pošalené a nie všetko dáva zaradom svôj zmysel. Ale naučí to pár vecí a pod ale chcelo by to trocha viac:)
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
petsu, ak by si mal nejaké konkrétne pripomienky, napr. aj s názvami úloh, dôvodmi a podobne, napíš ich sem - budem to neskôr preposielať tvorcom hry, aby to mohli zlepšiť :)
 

DeletedUser36

Hosť
Mne tam napr. Chýba na začiatku viac úloh na doly... Dali by sa nahradiť namiesto tých sermiarov resp. Ty sermiari bu boli neskôr... Načo je komu v prvý deň rekrutovat 30 sermiarov.. Môj názor...
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Ja by som urobil jednu zásadnú vec a možnosť prvý alebo druhý deň výberu úloh orientované buď na deff alebo off. Základná deff je dobrá ale zas tie úlohy idú až moc na deff. Kvôli tomu by bolo fajn vybrať si smer na off kde by bolo potom na stajne ... a na deff skôr na tie kasarne a opevnenie ... Teraz je to miešané ale skôr deff a aj tak prvý deň kasarne na 3ke? To ako načo toto by som dal o pár úloh ďalej, dosť by som to prerobil aby sa išlo viac profi:D
 

DeletedUser17888

Hosť
Ako uz povedal svaki na zaciatok by bolo dobre viac uloh na doly. Dalej na co je dobre verbovat hned prvi den 20 kopiji ked je este zaciatocnicka ochrana a maly prijem surovin. Dalej mi nedavali zmysel ulohy kde trebalo (uz neviem presne) stavat kasarne aj doly v jednej ulohe (alebo nejaka podobna uloha tam bola). Trebalo by niektore ulohy upravit pri niektorych zmenit poradie a bude to ok
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Teraz dám môj návrh úloh:
1. Nazvi si svoju dedinu
2. Postav doly všetko na 1
3. Postav hlavnú budovu 3 a kasáreň 1
4. pošli útok
5. pošli útok
6. pozri si oznamenie
7. pozri si ako funguje simulátor
8. postav doly na 3ku všetky
9. postav sklad na 3ku
10. postav doly na 5ku drevo hlina 4ku železo.
11. postav doly na 8 8 6
12. pošli žiadosť stať sa členom nejakého kmeňa
13. zapni domobránu (aktivuj)
14. podpor hrača
15. uprav si profil
16. postav suroviny na 10 10 8
17. pošli 2 útoky
18. nastav si pomocníka na farmenie
19. postav si suroviny na 12 12 10
20. vydrancuj 10 dedín
21. postav opevnenie
22. postav trhovisko
23. vytvor na trhovisku ponuku
24. postav suroviny 15 15 14
25. zverbuj 30 kopij
26. zverbuj 30 šermiarov
27. výber off alebo deff ďalšia cesta...

Toto je moj cca návrh napísaný za 5 minút:D Takže...:D
 

DeletedUser18031

Hosť
Celkove ty ulohy na jednotky ze zacatku jsou past na novacky mi prijde :D
 

DeletedUser10622

Hosť
tie nove ulohy su uplne na holy ... tie starsie davali zmysel a relativne az na par uloh, co je v podstate nepodstatne...tuna je to uplne cele odveci...ten system akoby nebral v uvahu zaciatocnicku ochranu a hrnie to do army ale problem je, ze s dolami na 3 nespravis tolko army a ani nevyfarmis tolko...strasne nezmyselne tie poradia a vsetko...
 
Hore