Názory na nový systém úloh

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Milí hráči, do tejto témy môžete písať svoje názory, domnienky, postrehy a všetku spätnú väzbu, týkajúcu sa nového systému úloh :)
 

DeletedUser11896

Hosť
hahaha

Se omlouvám,asi sem se jen blbě vyspal, ALE v nastavení se píše něco co mi nedává smysl. Konkrétněji o ukončení serveru. Druhé polovině rozumím (udržet 70% aktivních vesnic po dobu 3měsíců v jednom kmeni) Ale v první polovině se píše něco v tom smyslu že těch 70% aktivních vesnic se musí dosáhnout do 365 dní od začátku serveru, TO JE ALE NESMYSL!!! Pokud je to ale pravda, pak se bude dít co? Nekonečný server?????
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
S novým systémom úloh otázka nesúvisí, ale odpoviem :)
Ako napísal Henrych, je tam napísané "po uplynutí", inými slovami "potom, čo uplynie".
Nekonečný svet nám stačí zatiaľ jeden :D
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Nechápem máme hodnotiť to čo sme neodskúšali a len vieme že je to nové iné?:D Či trocha dopredu spravená téma?;) Keď začne svet a uvidím čo sa zmenilo... tak ohodnotím:) Ale zaujmalo by ma to fakt 3 minuty pred koncom sa da dať zadarmo dokončiť výstavbu budovy?:D To platí aj na začiatku keď sa stavajú stavby aj 1 minutu nie 3?:D teda hneď dám zadarmo dokončiť či jak?:) Lebo na začiatku by to malo dosť veľký význam no potom asi žiadny minuta + minuta - nus komu na tom zaleží tam ide o hodiny + či -;)
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Pravda, téma je trocha predom urobená :)

Je to presne, ako píšeš :) Ak bude ostávať 3 a menej minút do dokončenia budovy, bude ju možné dokončiť okamžite. Myslím, že teraz sa to dá tiež, pomocou použitia prémia - týmto dostanú tú možnosť všetci a hra sa stane dynamickejšou, hlavne na začiatku.
 

DeletedUser7669

Hosť
Väčšinou sa sťažujem tak napíšem aj malé pozitívum že sa mi páči že nie všetky úlohy som musel robiť ako začiatočník ale dali sa niektoré preskočiť :)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
No na začiatku :) Ja by som skôr bral dajme tomu 5% z času vystavby budovy sa dá zadarmo dokončiť:) Na začiatku by to nepomohlo no na svetoch z rýchlosťou 1 pri stavaní kovačskej by to dosť ušetrilo čas...:) No beriem aj toto ako spestrenie :) A to len na s36 či od teraz na každom lebo skôr by som to dával ako nie každý svet ale raz tak raz tak:)
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Malo by to byť iba na novom svete / nových svetoch :)
Zavádzať to do starých by bol asi príliš veľký zásah do hry.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Takže od s36 všetky:/ No nwm či to je ako nejake +. Preto niekto tuto hru hrať nebude:D Skôr naopak:/ Ako špeci nastavenia každého sveta napr aj takouto zvláštnosťou by som bral no na každom svete teraz toto:/
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Treba vyskúšať a uvidíš :)
Prémiový trh bol tiež zaujímavou novinkou, určite to dosť hráčov privítalo.
 

DeletedUser

Hosť
Moj nazor

To s predcasnym ukoncovanim budov mi pripada povedome z grepolisu, ak to bude podobny system tak to len uvitam, pretoze je to odmena pre aktivnejsich hracov, kedze hlavne na zaciatku vies setrit minuty :) Ak by sa este pridala moznost uloh ako maju InnoGames vo ForgeofEmpires alebo Elvenare, kde je cast uloh volitelna a je mozne ju odmietnut bol by to skvely krok :)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Inak to skracovanie jak funguje no lebo som to asi nepochopil lebo u mňa furt chce 10pb:D
 

DeletedUser11896

Hosť
hmmmm

To s predcasnym ukoncovanim budov mi pripada povedome z grepolisu, ak to bude podobny system tak to len uvitam, pretoze je to odmena pre aktivnejsich hracov, kedze hlavne na zaciatku vies setrit minuty :) Ak by sa este pridala moznost uloh ako maju InnoGames vo ForgeofEmpires alebo Elvenare, kde je cast uloh volitelna a je mozne ju odmietnut bol by to skvely krok :)

Nevím, mě se to ptá jestli zaplatím bodama a testovat to tak jestli platí to co píšou v nastavení a nebo je pravda to na co se mě ptá "okénko" nebudu tak že odkliknu ANO a ucucne mi to body. Buď sem lama (nevylučuju) a nebo v to mají svinčík.
 

DeletedUser

Hosť
Novy system uloh nebol spusteny

Nevím, mě se to ptá jestli zaplatím bodama a testovat to tak jestli platí to co píšou v nastavení a nebo je pravda to na co se mě ptá "okénko" nebudu tak že odkliknu ANO a ucucne mi to body. Buď sem lama (nevylučuju) a nebo v to mají svinčík.


Milí hráči,

s ľútosťou vám musíme oznámiť, že nový systém úloh bohužiaľ nebude spustený vo svete 36, ale až v nasledujúcom (37).

Ospravedlňujeme sa za sklamanie a dúfame, že odloženie ich pridania bude spojené s ich väčšou kvalitou.


S pozdravom,
DK Tím

Takze preto to chce od teba tie PB
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Presne tak, tieto novinky sa bohužiaľ na svet 36 nepridali, informovali sme o tom hráčov nie len tu na fóre, ale aj hernou správou do sveta 36, aby nenastali žiadne nedorozumenia.
 

DeletedUser11896

Hosť
asi se budu smát

To je opět tak "úžasné"....... Takže je tu několik zadání (tutoriál) které když se vyplní, tak jsou odměny..... Jako TUTORIAL to beru, ovšem s výhradama. Pokud byl cílem těch co to vypotili zatraktivnit hru, mám za to že se trošku netrefili protože většina úkolů je po prvním dni vykonána a pak nastává několik velice ubíjejících dní kdy nejde dělat nic jiného něž "rabovat" ty 2-3 barbarky, které jsou většinou (čím to asi je) prázdné.... A po dobu co jinam útočit nelze, tak se na to spoustu hráčů vys... Takže vy hlavy pomazané. Pokud to nevíte a nevíte a nebo jste to zase zapoměli, hru zatraktivníte takto:
- nedávejte do začátku ves o 26ti bodech.
- a dejte rychlost serveru tak alespoň 5
- zrušte dobu neútočení
- a zrušte barbarky (ať nerostou ale "vypařují" se)

A pokud to jednou pochopíte....
Ale vy to nepochopíte.
 

DeletedUser12910

Hosť
Väčšinou sa sťažujem tak napíšem aj malé pozitívum že sa mi páči že nie všetky úlohy som musel robiť ako začiatočník ale dali sa niektoré preskočiť :)

ale ak dobre som postrehla ak ich preskočíš , "odmenu" hoc aj malú nedostaneš
 
Hore