Diskusia Návrhy na súťaže

  • Zakladateľ témy DeletedUser2
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
omg... ty si čudák, bolo to myslené v tom zmysle, že dokážeš s Gimpom neskutočné evci a žeby ti nerobilo problém tam podpis, ako relány, vložiť.. :D
 

DeletedUser

Hosť
...

podpis ti tam vloziu aj 11rocne decko cez malovani :D to nieje ziadna ochrana ten podpis. ale ved moderatori uz pridu na spravnu vec, oni tvoria sutaze tak to nechajme na nich a nehadajte sa.
 

DeletedUser

Hosť
Som statsny, ze vas moj navrh zaujal.
Len problemik je v tom, ze nikdy, ani pri pocitacovych, ani pri rucnych kresbyckach clovek nedokaze zarucit to, ze je naozaj jeho maliarom.
 

DeletedUser

Hosť
amohla by byt sutaz o najkrajsi obrazok dediny zeby sa trochu zmenila aj dedina lebo vzdy je taka ista a uz je to nuda zeby hlavna bola napriklad inde umiesnena a nieco take proste aby to bolo zmenene
 

DeletedUser

Hosť
:?:?mohli by sme spravit zase tipovacku ale na MS v hokeji 2011 ktore budu na SLOVENSKU
 

DeletedUser

Hosť
Bohužel to se bude konat až za třičtvrtě roku, což je dost dlouhá doba... ;)
 

DeletedUser

Hosť
podla mna by sa mala vymysliet taka sutaz, aka este nebola.... cize aby sa to netykalo grafiky, textu, a ani tipovania...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser8225

Hosť
Napad

mohla bi biť takáto súťaž každý hráč napíše svoje skúsenosti , taktiky a stratégie a ten kdo má nejľepšie taktiky tak výhra
 

DeletedUser

Hosť
viem ze tu bola ale druha seria sutaze o najkrajsi komix inak ja som hrac Patrik290 vyhral som 3 miesto toto mam novy ucet
 

DeletedUser

Hosť
Rozmýšľali ste už nad niečim typu: najoriginálnejší profil hráča?
 

DeletedUser

Hosť
Já bych bral nějaký ten příběh, protože už sice byl ale co vím já tak jen jednou a souteže s Grafikou jsou všude a furt, navíc jsou pro tři čtvtě (spíš víc) hráčů nedostupné neboť s programi neumí nebo je prostě nemají. (já sám mám Adobe Photoshop CS5 už několik měsíců a stále nedokážu ořiznout fotku)
 

DeletedUser

Hosť
jj, príbeh to je asi najlepšia možnosť ale nie že niekto s googlu skopíruje :D
 

DeletedUser

Hosť
sergij: Pokiaľ by bola súťaž o najlepší príbeh určite by bolo ako základné pravidlo stanovené "váš príbeh musí mať spojitosť s DK".
Tým som chcel reagovať na tvoj príspevok - DK príbeh v googli asi len ťažko nájdeš :)
 

DeletedUser

Hosť
:?:?niečo ohadom textu alebo by mohlo kazde 2 tyzdne sútaž o premium na 5dní a možeš ísť len raz za mesiac:?:?
 

DeletedUser

Hosť
ja by som chcel nejaku neobviklu sutaz taka ktora tu este nebola:P
 

DeletedUser

Hosť
najlepsie spracovanie webovej stranky ktora sa bude tikat svojho kmena
 

DeletedUser

Hosť
jj alebo len niaka prezentacia kmena alebo video ... lebo nie kazdy vie robyt webove stranky (nie ze by som to nevedel :)) ale skôr by som uvital niake vydeo alebo prezentaciu nieco take ... :)
 
Hore