Diskusia Návrhy na súťaže

  • Zakladateľ témy DeletedUser2
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Mohla by bať súťaž o najlepší obrázok kreslený rukou (oscanovany) / na počítači a téma by bol boj o dedinku, alebo také niečo.
 

DeletedUser

Hosť
chcem sa spytat este k tej prebiehajúcej suťaže či by mohla mat stranka animáciu :?
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa určite mohla, aj Grepolis má na titulnej stránke animáciu.
 

DeletedUser

Hosť
Mohla by bať súťaž o najlepší obrázok kreslený rukou (oscanovany) / na počítači a téma by bol boj o dedinku, alebo také niečo.

Pokiaľ by mal každý scaner tak by to mohlo byť. Ale nie každý ho má a tým by boli znevýhodnený.
 

DeletedUser

Hosť
A ne každý má počítač a taky tím nikdo neargumentuje.
 

DeletedUser

Hosť
A nie každý má program na výrobu obrážtekov a bannerov.. :)
 

DeletedUser

Hosť
John: Tak asi nehrá DK a neni na tomto fóre
Albi: Ale ten sa dá zadarmo stiahnuť z netu za pár minút... ;)

Ale osobne by som takú súťaž privítal :)
 

DeletedUser

Hosť
Myslím si, že zhruba rovnako veľa ľudí má skener, ako napr.: Photoshop, alebo Corel, ak nepočítame warez. Navyše na počítači robených obrázkov tu bolo už viac než dosť, ale rukami ani jeden.
 

DeletedUser

Hosť
...

Misko, tvoj navrh je dobry a mas pravdu. V tychto sutaziach sa stale robia len kolaze.. z netu si stiahnu obrazocky a upravia ich v gimpe alebo photoske. Ale ber to tak, ze keby bola sutaz o najlepsie rucne robene dielo, tak nemas zaruku ze niekto nebude mat zasa len stiahnuty obrazok z netu co kreslil niekto uplne iny a upravy ho a prezentuje ako svoj :)

(Ja osobne kreslim velmo dobre takze s tym problem nemam)

PS: vyhovorky typu, ja nemam skener su chabe.. Ved vela ludi nema photoshop a newie v nom robit takze oni tiez nemozu sutazit v aktualnej sutazi.. Takto si myslim ze by bolo vela vela ludi v sutazi, lebo nakreslit nieco vie kazdy! A o to ide!

A naco mas photoshop ked nemas skener? Ved ten program je na upravu obrazkov a fotiek.. a ked neco prezentujes ako tvoje, tak neupravujes len stale stiahnute obrazocky z netu, ale svoje nakreslene alebo svoje fotky na to je ten program ;) A oskenovat tvoje dielo mozes aj u kamosa alebo v kopirke zaplatis par centov hehe.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser31

Hosť
To zní zajímavě, nějaká soutěž v ručně kresleném díle...Zapíšu si jí za uši ;)
 

DeletedUser

Hosť
...

No tak to teda hej! :D

Ale musite dat pozor aby hraci nepodvadzali.. musi to byt naozaj rucne a nie z netu skopirovane. Takze musite zadat presne co sa ma kreslit. Ako napriklad:

Sutaz o najlepsie rusne robeny obrazok. Tema: Každy hrac nakresli niekoho z moderatorov v zbroji ako paladina stojaceho pri hhradbach :D alebo take nieco..
 

DeletedUser

Hosť
nije nemusia, len sa tam autor musí podpísať nickom, aký nosí an tomto fóre ;)
 

DeletedUser

Hosť
Podpis tam dokážu klidně v gimpu přidat za pár vteřin ;). To spíš by to chtělo opravdu přesné a neotřelé zadání.
 

DeletedUser

Hosť
jasné, že ho pridáš cez program nejaký.. ale netreba tému, stačí, že sa to bude týkať DK, hráči majú svoju fantásiu.... v tom podpise idem len o to, aby sa dohodlo, nejakým štýlom niečo, čo sa stiahnúť nedá... ;)
 

DeletedUser

Hosť
...

Nie nešpekuluj albatros. presne o to ide takymto ludom hehe. Aky podpis? ved ti v malování pridam podpis k stiahnutemu obrazku a uz je akoze mnou robeny.. Tak to nepojde.

Musi to mať temu. Treba aby sutaz bola presne definovana, aby sa to tykalo len DK a nejaky príbeh aby to malo alebo niečo ;)
Musi to byť rukou, je tu vela podvodnikov :D
 

DeletedUser

Hosť
je otázne či bdue a my sa tu bavíme o téme... každopádne, chcem, aby to bola voľná súťaž bez obmedzení, rpečo yb som nemohol nakresliť paladina pri princeznej, ale nameisto toho, by som ho musel rkesliť v boji... nie ja nemám rád diktované kresby... ak robím, tak robím svoje...

nesom špekulant, ale die mi o ten symbol, tkorý by ukotvil to, že sme to skutočne robili, myslel som podpis, ale tak djpepa to sfalšuuje, len na nejakom bode sa terba dohodnúťa pôjde to a pochybujem, žeby sa nejaké Dk kresby dali nájsť na nete a okrem toho scanované obrázky rozpoznať ;)
 

DeletedUser

Hosť
je otázne či bdue a my sa tu bavíme o téme... každopádne, chcem, aby to bola voľná súťaž bez obmedzení, rpečo yb som nemohol nakresliť paladina pri princeznej, ale nameisto toho, by som ho musel rkesliť v boji... nie ja nemám rád diktované kresby... ak robím, tak robím svoje...

nesom špekulant, ale die mi o ten symbol, tkorý by ukotvil to, že sme to skutočne robili, myslel som podpis, ale tak djpepa to sfalšuuje, len na nejakom bode sa terba dohodnúťa pôjde to a pochybujem, žeby sa nejaké Dk kresby dali nájsť na nete a okrem toho scanované obrázky rozpoznať ;)

Hele, ty čo si o mne myslíš? Že som nejaký podvodník? Akože nechápem o čo ti ide..a naviac načo by mi to bolo, keď Prémiové body aj tak rozdávam..? Hm?
 
Hore