Diskusia Návrhy na súťaže

  • Zakladateľ témy DeletedUser2
  • Vytvorené

DeletedUser15720

Hosť
Na CZ DK už spustili aj súťaž k ME vo futbale. U nás sa teda ani tentokrát nebude nič konať?
 

DeletedUser535

Hosť
Uvažovali sme nad danou súťažou, ale majstrovstvá trvajú mesiac a nám to príde ako veľmi dlhá doba. Pripravíme pre Vás inú súťaž.
 

DeletedUser15720

Hosť
My máme radi športové súťaže :gooly: a tu sa nič také nekoná... o:(
 

DeletedUser10812

Hosť
hej presne ako nehnevajte sa ale tie basnickove sutaze uz nie prosim...dajte teraz bude EURO, alebo preco nedate nieco v tenise wimbledon bude ísť, alebo potom olympiadu :)
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
A tak čo sme prehliadačová hra alebo stávková spoločnosť ? :D Ale nie, tie súťaže robíme samozrejme len pre vás, čiže sa snažíme vyhovieť aj vaším požiadavkám. Ten hokej sme prešvihli za čo sa aj ospravedlňujem, lebo sme to plánovali spustiť. Ale ME vo futbale trvá príliš dlho a je to ešte k tomu v takom čase, kedy toho mám napríklad ja osobne dosť veľa. Okrem toho myslím, že ani jeden z nás v tíme nesleduje šport nejak extra :D
 

DeletedUser10812

Hosť
Skoda ze sa o sport nezaujimate...myslim ze vela hracov na dk by uvitalo taketo sportove sutaze...
ale tak je to na vas...
 

DeletedUser11046

Hosť
To je teda škoda.... 2 veľké športové podujatia ( z toho 1 čo je každé 4 roky ) a ani na jedno sa nespraví nejaká tipovacia súťaž na fóre o pár PB.. len aby vám ich každý za peniažky kupoval :) hlavne že české DK mali tipovačku aj na hokej aj na ME a neplačú že to trvá mesiac...
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Keďže nebola súťaž ani na ME ani na MS v hokeji čo tak na svetový pohár aj keď tam nie je výber SK?
 

DeletedUser17114

Hosť
Ahojte

Všimol som si že naposledy nejáka súťaž na fore bola skoro rok dozadu :) čo tak dať niečo znovu ? niečo kreatívne možno grafické alebo možno liteárne blíži sa veľká noc tak by som dal niečo stou tematikou nech sa hráči dk zapotia ;) všimol som si že ked sú súťaže tak len nna fb a tie nie sú ani tak o šikovnosti ako o náhode tak dajte šancu aj nám tvorivým umelcom :)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Ahojte

Všimol som si že naposledy nejáka súťaž na fore bola skoro rok dozadu :) čo tak dať niečo znovu ? niečo kreatívne možno grafické alebo možno liteárne blíži sa veľká noc tak by som dal niečo stou tematikou nech sa hráči dk zapotia ;) všimol som si že ked sú súťaže tak len nna fb a tie nie sú ani tak o šikovnosti ako o náhode tak dajte šancu aj nám tvorivým umelcom :)

A ešte tak v predstihu 2 mesiacov keďže minulý rok sa nato zabudlo Tipovačka MS v hokeji !!!:D Nezabudnúť :P

+ Súhlasím s milannalim kreatívne súťaže sú lepšie ako o náhode :) Či už grafické súťaže alebo basnícké sú prínos a tak tiež nezabúdal by som súťaže na začiatku svetov na danný svet či súťaže na propagandu kmeňov. Myslím si že to dáva nejaké to oživenie aspoň na fórum :P
 

DeletedUser17114

Hosť
ako pozerávam aj cz forum a tam majú stále niaku súťaž :) ako je lepšie dať niaku sťaž a potom dielo zverejnite na fb určite by to prilákalo viac ľudí ako ked napíšete na fb napíš čo je najlepšie na farmenie ako nehnevajte sa ale trochu kreativity nezaškodí :) zachvíľu sú tu MS v hokeji tak stými by sa dalo tiež niečo spraviť
 

DeletedUser535

Hosť
Ešte máme 5 dní na to aby sme to vymysleli :D presne tak isto času ako má náš tým aby tam hrali hokejisti :D :D
 
Hore