Diskusia Návrhy na súťaže

  • Zakladateľ témy DeletedUser2
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
súťaže

Ahoj v prvom rade by bolo treba súťaže ako také viac zatraktívniť . Podla mňa sú odmeny príliš nízke na to aby zaujali hráčsku komunitu . Kedže prémiové body ako take nemajú žiadnu hodnotu mimo DK a prevadzkovatel hry ich nekupuje bolo by vhodné odmeny za súťaže ako take nie kolko násobne zvýšiť. Sami uznajte že akých si 650 PB nie je atraktívnych na tolko aby sa hráči mali dôvod predbiehať v tom kto vyhrá akú kolvek súťaž. Je dobré že súťaže ako také sú a hráči sa realizujú aj mimo bojiska ale skrátka to musí stáť za to z pozdravom Peter
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
DK Tím vykonáva svoju prácu na báze dobrovoľníkov, rozhodne nemôžete čakať, že si môžeme len tak dovoliť dať za víťazstvo v súťaži vecnú či dokonca finančnú odmenu... takže čo sa týka odmien, vždy iba v rámci hry.
 

DeletedUser

Hosť
Mal som na mysli len viac PB napríklad do súťaže Morena by sa zapojilo omnoho viac ludí keby bola odmena napríklad 2000 PB . V žiadnom prípade som nemal na mysli eurá :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser18114

Hosť
DK Tím vykonáva svoju prácu na báze dobrovoľníkov, rozhodne nemôžete čakať, že si môžeme len tak dovoliť dať za víťazstvo v súťaži vecnú či dokonca finančnú odmenu... takže čo sa týka odmien, vždy iba v rámci hry.

Na báze dobrovoľníkov rád by som sa teda stal dk členom týmu nechcem zato žiadne odmeby
 

DeletedUser

Hosť
Kamoš ver mi že to nie je nič moc byť členom teamu na akej kolvek hre . Rozčulovať sa z večne nespokojnými hráčmi nie je žiadna sláva.Hlavne je k tomu potreba vela znalostí a skúseností ohladne hry.Odmena za takúto prácu je len biedna čiastka pozostávajúca z pripísania platenej meny na danej hre.Reálne penieze v tom nie sú . To by si musel zastávať funkciu ako je TL GA alebo prinajmenšom BA .Ver mi že viazať sa prítomnostou na hre každý den pár hodín je časom dosť náročné. Samozrejme musíš mať 18 r čo je podmienka na takmer každej hre . Neviem ako tu ale podla mna je to všade rovnaké na každej hre ak sa prekecneš že si členom teamu stávaš za hlaným terčom pre hráčsku komunitu . Teda ak máš záujem a vezmú ťa hlavne to nikomu nepíš a verejne to neprezentuj lebo sa to naozaj neopláca . Držím ti palce Peter
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Tak nejako.
Momentálne nábor do tímu nerobíme, vďaka za záujem :)
 

DeletedUser10812

Hosť
Hej presne,každý rok bola a teraz není, škoda...som myslela ze si zase zatipujem a dačo vyhrám :D
 

DeletedUser11046

Hosť
Na českom fóre to prebieha ako každý rok :) asi sa nášmu supportu nechce rozdať pár bodov zadarmo :P
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Aj tu býva každý rok, lenže osobne som mimo Európu a šport nesledujem, takže som sa o MS dozvedel niekedy včera :D a už sa to rozbehlo, takže dodatočne to vytvárať by už bolo dosť ovplyvnené prvými zápasmi.
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Súťaže robím väčšinou ja, ale tento rok je ten hokej nejak mimo mňa. Vo štvrtok som sa dozvedel, že to už budú majstrovstvá a včera som zistil s kým sme v skupine :D
Tak sa teda ospravedlňujem tým čo sa tešili na tipovaciu súťaž, ale my vám to už nejak vynahradíme :)

Edit: Tak sme sa rozhodli, že keď sme na to tento rok trochu pozabudli urobíme to trochu iným štýlom. Nebude tipovacia súťaž so zápasmi, v ktorých hraje Slovensko, ale spravíme tipovaciu súťaž pre štrťfinále, semifinále a finále. Takže po skončení zápasov v skupinách spustíme súťaž.
 
Naposledy upravené :

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Ospravedlňujem sa za to. Plánovali sme to spustiť aspoň od toho štvrťfinále, ale už bolo príliš málo času na to, aby sa to stihlo spustiť. Do konca zápasov v základných skupinách sme nemohli vedieť kto bude hrať vo štvrťfinále a hoci som vytvoril zadanie, ostalo na zverejnenie príliš málo času a nestihli by ste sa jej ani zúčastniť. Ale tak koncom MS sa svet nekončí a vy sa určite môžete tešiť na iné súťaže :)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
No táto je ale najlepšia a je iba raz za rok:D Alebo čo tak na oplátku dať súťaž na svetový pohár ?:D
 

DeletedUser15720

Hosť
ME vo futbale sú bližšie ako svetový pohár. :D Dal by som radšej k tomu súťaž. Alebo oboje. :D
 

DeletedUser10812

Hosť
Určite vo futbale musí byť súťaž :D takže dajaku tipovacku pripravte :D
 
Hore