Diskusia Návrhy na súťaže

  • Zakladateľ témy DeletedUser2
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Mohla by se uskutečnit soutěž na téma Čarodějnic.

Například.
Napište příběh na téma Čarodějnice v Divokých Kmenech

Něco takového jednoduchého prostě, aby se toho mohlo zúčastnit co nejvíce lidí.
 

DeletedUser15118

Hosť
Pripravujeme súťaž na MS vo futbale, ktoré začínajúuuž mesiac. Bude to veľká súťaž, určite poteší každého.
 

DeletedUser15118

Hosť
Zapojiť sa môžme, ale v prípade výhry sa PB presúvajú na ďalšieho hráča v poradí. Takže aj keď vyhráme, sme "porazení"
 

DeletedUser15118

Hosť
Budú aj kolá ako najlepší strelec turnaja (tipuje sa aj pôvod najlepšieho strelca, napríklad Torres - Španielsko, pokiaľ bude Torres najlepší bude určitý počet bodov. Ak však nebude Torres, ale iný Španiel, napríklad Mata, tak tiež bude nejaký počet bodov, ale už menší) , najlepší nahrávači, najmenší a najväčší počet inkasovaných gólov, celkový víťaz, atď. Proste bude dosť príležitosti na získanie bodov do sútaže.
 

DeletedUser

Hosť
Jooooj, tak to sa na to fakt teším ... :)

Ja zbožňujem hokej ... Takže niečo na moje pekné chvíľky ... :) Sa teším ...
 

DeletedUser

Hosť
Nieeeee, ale veď MS hráme teraz v hokeji ... :( Prečo na futbal?
 

DeletedUser15118

Hosť
No ja momentálne nie som pripravený na aktuálny ročník MS v hokeji. Takže na tieto MS ja súťaž nerobím, pracujem pomaly na futbalových MS. Do začiatku MS v hokeji ostáva štyri dní, za tak krátky čas sa už toho vymyslieť nedá.

Ale možno bude prekvapenie...
 

DeletedUser

Hosť
Ja sa na to teda nedám, robiť súťaž na MS v hokeji ... Mám čo robiť, sama seba ukľudňujem pred MS, akoby som bola nejaký hokejista ... :D

Som sa tešila že ide o hokej, ale keĎ futbal, tak si nemám čo s touto súťažou povedať ... :D

Ale to niiiič, nech sa zapoja hráči ... :D
 

DeletedUser15913

Hosť
Čo tak skúsiť súťaž o najlepšiu básničku alebo nejaký text,ktorým by sme chceli pozvať nových hráčov do DK. A obzrejmiť ich s touto hrou. Skrátka na spôsob menšej reklamy DK. Ďakujem za odpoveď a prípadnu diskusiu.
 
Hore