Návrh na vylepšenie hry

Konak

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
4
Dobrý deň všetkým hráčom DK a support tímu,

chcel by som otvoriť diskusiu na tému "názvy dedín" a lokálneho banu na účet.

Stretám sa už svoj piaty herný svet s tým, ako sa určitá skupina ľudí neustále vysmieva voči druhým hráčom skrz názvy dedín. Vyslovene sa nájdu momenty, kedy znechucujú hru všetkým na okolo. Svojimi "posmešnými" názvami dedín doslova šikanujú hráčov čo na nich útočia.
Samozrejme to robia v rámci herných pravidiel a nepoužívajú vulgarizmy, čiže nikdy nie sú potrestaní. Dajme si ruku na srdce, posmievať sa a šikanovať cez názvy dedín sa dá aj bez porušovania pravidiel. Stretol som sa s tým na každom hernom svete čo som hral.
Som si vedomý, že je to aj forma stratégie ako hráča zlomiť po psychickej stránke, ale podľa mňa každý človek čo to má v hlave usporiadané, takéto veci proste nerobí. Nepotrebuje to.
Môj návrh teda spočíva v tom, že by sa mohla do hry zaviesť forma "lokálneho" banu. (Nie úplné zablokovanie účtu, tak ako je to klasicky, ale iba zablokovanie konkrétnej funkcie. V tomto prípade, ak sa niekto previní, dočasne zablokovať možnosť premenovania dedín. Ak sa to bude pravidelne opakovať, bude mu zablokované permanentne.

Čiže hráč bude môcť hrať naďalej ale dostane lokálny ban na "funkciu".

Určite Vás napadne veľa ďalších možností a momentov kedy by sa dala na účet uplatniť len takáto forma lokálneho banu. Možno tento nápad podnieti ďalší, ešte lepší nápad.
Osobne si myslím, že proti takémuto nápadu nebude nikto protestovať. Ti "normálni" sa cez názvy dedín nevysmievajú a naopak tým s prepáčením hlupákom sa to konečne zatrhne.

Všetci budeme mat lepší pôžitok z tejto hry a o to predsa ide, nie?
:sermiar:
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Určite by nebolo odveci banovať dané posmešky či urážky vzhľadom nato že to je viac útočné ako vulgarizmy. Či však lokálne bany by mali zmysel? No neviem...
 

Paiton

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
25
Ja mám na to jednoduché riešenie. Proste zaberiem dedinu :D:D:D
 

Sylvanas Windrunner

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
zdravim.. nie len za seba ale aj za inych hracov..by sa iste uvitala moznost na divokych kmenoch pre toho kto pouziva premiovy ucet nie len pridanie nejakeho obrazka do profilu ale aj zmena pozadia DK s podtonom k fotke napriklad: ked si da niekto do fotky vcelu tak by na pozadi mohol mat napriklad vceli ul :) verim ze toto by vecsina hracov ktory na DK travia nemalo casu iste privitali :)

Dakujem
 
Hore