Návrh na svet

Uvítali by ste svet bez prémiových bodov?

  • Nie

    Hlasy: 0 0,0%
  • Je mi to jedno

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    6
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser18986

Hosť
Ja by som len chcel navrhnúť taky svet na ktorom by sa nedalo kupovať nič za prémiové body a ani by tam nefungoval prémiový účet. Viem, že by to bol neziskový svet pre vás. Ale pre hráčov ktorý by si chceli zahrať hru v ktorej by mali šancu aj uspieť bez prémia by to bolo potešenie a možno by sa aj dosť ľudí vrátilo späť k DK. Ja osobne s priateľmi by som taky svet uvítal. Dávnejšie sme prestali hrať DK kvôli tomu že sme nemali šancu proti premiovim hráčom. Ináč DK je jedna z mojich obľúbených hier, kopec zábavy, nových priateľov, kombinácia taktik a mnoho ďalších zaujímavosti. Príjemnú zábavu, veľa vojen a budovania.
:sermiar::slachtic:;)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Povedzme si pravdu že nato aby na sk verzii vyšiel taký svet ich treba niečim presvedčiť ;) Sme menšia jazyková verzia ktorá nie je pre nich ani kľúčová a ani s finančného či komunitného dôvodu by sa im taký svet neoplatil otvárať. Takže možno keby spustíš nejakú "petíciu" s tým že koľký hráči by sa do takého svetu pridali a nazbieral by si slušný počet... ;)
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Tento typ sveta, ktorý navrhuješ, sa nazýva "Classic" a býva spúšťaný iba na tých najväčších jazykových verziách. A tou naša slovenská (ale ani napr. česká) bohužiaľ nie je, preto je to u nás nezrealizovateľné.
 

DeletedUser18986

Hosť
Tak to je teda veľká škoda. :( osobne si myslím keby sa to dostalo aspoň na cz server tak by sa možno aj dosť nových / starých hráčov pridalo. Lebo co viem dosť to ľudí odrádza keď sa snažia 2-3 mesiace a potom ich zničí hráč len preto ze ma PU. Len škoda, že cz/sk nie je dáko viac podporovaná. Ale ďakujem aspoň za odpoveď z vedenia ;) P.s (určite by to chcelo spraviť anketu na fb a zistiť aký ohlas to bude ma)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Tento typ sveta, ktorý navrhuješ, sa nazýva "Classic" a býva spúšťaný iba na tých najväčších jazykových verziách. A tou naša slovenská (ale ani napr. česká) bohužiaľ nie je, preto je to u nás nezrealizovateľné.

Aj keď nie som členom vedenia a neviem veci zo zákulisia ale nesúhlasím že je to nezrealizovateľné. Neverím že keby sa podarilo zozbierať aspoň 40 000 hráčov žeby odmietli... Aj keď podľa mňa väčšiu nádej a šancu by som videl v medzinárodných svetoch ktoré fakt nechápem ešte prečo stále nie sú :/ Tam by v pohode mohli byť také nastavenia a bolo by aj dosť hráčov...
 

DeletedUser18986

Hosť
Lebo by z toho nemali žiaden zisk a bolo by to pre nich nevýhodné sa starať o jeden svet z ktorého nemajú nič. Ale podla mňa by im to len pomohlo k tomu aby si nahnali viac hráčov a pomohlo by im to aj v marketingu a tak isto aj k spokojnosti k určitej skupine hráčov ktorá by sa tešila aj z toho ze žiaden hráč nemá žiadnu výhodu a ze sú si rovnocenný. Lebo ako si všímam tak SK divoké hrajú stále a tí istý ľudia dookola. A stále sú v top 30. Takže sa ani nečudujem že SK/cz komunita upadá.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
INNO sa vyjadrilo že kedysi keď bolo viac hráčov nebol problém že jediná platená vec bol prémiový účet a pomocník resp. pridajme tam ešte správcu. Teda podľa tohto vyjadrenia to neznie žeby mali mať s daným svetom problém finančné. V každom prípade by získali aktívnu veľkú komunitu s ktorou by mohli pracovať a ktorá by mohla hrať do budúcna túto hru.
Na Slovensku je to také všelijaké sú tu často rovnaký v topke ale mne už sa dosť stáva že tam aj nikoho nepoznám a to ešte rok dva dozadu som zväčša poznal celú top100vku :D Teda trochu sa už hráči pomenili ;)

Inak súhlasím že komunita upadá najlepší príklad na to je toto či kmeňové fórum a to ako fungovali kmene kedysi a teraz ...
 

Paiton

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
25
Komunita upadá, ale nemyslím si že sme jediný tu je treba si uvedomiť, že táto hra má už svoj vek a momentálne je na trhu naozaj veľká konkurencia :D. Tiež som si myslel, že pri tejto hre ostávajú stále rovnaký hráči, ale na moje počudovanie komunita sa určitým spôsobom obmieňa, tak ako petsu písal, nehraješ 2 roky a už je tam kopu ľudí čo ani nepoznáš.

Je pravda, že nám na dobrý rozbeh PB treba, nie je to však nevyhnutnosť. Hra nám stále ponúka, možnosť si ich zarobiť (viem že nie je komfortné chodiť na svety si zarábať PB, len preto aby si si potom 1 svet užil), čo nie je samozrejmosťou pri iných hrách. Ja vždy hral veľmi skromne a do hry neinvestoval ani cent :rolleyes: a to som 2x skončil v top10 a teraz bojujem o top3 :D.

Aj keby sme chceli Classic svety treba si uvedomiť, že tie sú svojimi nastaveniami nemilosrdné. Keď som tak rýchlo prebehol ostatné verzie vidím tieto svety spustené, kde je aktívna komunita 10000+ hráčov. Je to ale nejako tak zvláštne pomixované napr na nemeckej verzii ani takýto svet nie je, ale na britskej áno (tam to nevyzerá, že by to hralo nejako veľa hráčov) :kopijnik:
 
Naposledy upravené :

DeletedUser18986

Hosť
Áno to mate pravdu ale táto hra je klasika a hráči sa k nej vracajú. Ja si viem predstaviť co to musí byť na /Classic serveroch už chýba drak a čisté Got z toho by bolo.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Paiton prekvapuje ma že to nevieš ale u nemcov sú svety bez pb otvárané bez nejakého špeciálneho označenia ;) často krát vyjdú aj 2 svety naraz a 1 z nich býva len zo základnými prémiovými funkciami ;)
 

Paiton

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
25
No to neviem už pár rokov iné jazykové verzie nesledujem :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore