Nákova kráľa žoldnierov

Téma v 'Archív oznámení' založená od MatthewFOX, 5. Apr 2019.

Zdieľať túto stránku

Stav témy:
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
 1. MatthewFOX

  MatthewFOX Administrátor Člen tímu Administrátor

  Člen od:
  23. Máj 2008
  Príspevkov:
  1.266
  Získané páči sa:
  159
  Čujte, čujte! Naši špehovia objavili prazvláštnu nákovu, väčšiu než akú sme kedy videli. Rytiny na jej povrchu oznamujú, že patrila kráľovi žoldnierov, ktorý tu vládol pred mnohými rokmi.

  Ak sú domnienky našich kováčov správne, nákova vydrží ohromné teploty a dokáže vytvoriť predmety veľkej moci. Nahromaďte potrebné materiály a odomknite jej potenciál!


  [​IMG]

  Milí hráči,
  radi by sme vám predstavili novú hernú udalosť s názvom Nákova kráľa žoldnierov! Vašou úlohou bude zhromaždiť a skombinovať rozličné kovy, z ktorých budete vyrábať mocné predmety. A aby to bola aspoň nejaká výzva, spočiatku nebudete vedieť, aká kombinácia vedie k akému predmetu!

  Ale nezúfajte! Na pomoc sme pre vás pripravili knihu receptov, do ktorej budú kombinácie, ktoré počas svojich pokusov objavíte, automaticky ukladané. Ďalšie informácie o udalosti nájdete v tomto oznámení nižšie, alebo vo videu, ktoré sme pri tejto príležitosti pripravili:


  (slovenské titulky!)

  Materiály
  Počas udalosti budete mať k dispozícii dovedna 7 materiálov:
  • Olovo
  • Cín
  • Meď
  • Oceľ
  • Bronz
  • Striebro
  • Zlato

  Olovo, cín, meď a oceľ sú vcelku bežné materiály, pričom bronz, striebro a zlato sú vzácnejšie.
  Existuje niekoľko spôsobov, ako získať nové materiály, pričom tým najdôležitejším je vykonávanie akcií v hre, napríklad:
  • Verbovanie jednotiek
  • Výstavba a vylepšovanie budov
  • Razenie zlatých mincí
  • Prijímanie obchodných ponúk
  • Útočenie na dediny
  • Bránenie dedín

  Každá z akcií má šancu odmeniť vás jedným náhodným materiálom. Takýmto spôsobom môžete získať až osem materiálov každý deň.
  Na stránke s udalosťou nájdete vo vrchnej časti prehľad o tom, koľko z dostupného materiálu zdarma ste už získali.
  Ďalšími spôsobmi, ako získať materiály, je dokončovanie úloh k udalosti či aktívna účasť v denných rebríčkoch.


  Nákova
  Predmet zhotovíte tak, že umiestnite na nákovu tri materiály a kliknete na možnosť "Zhotoviť". Vytvorený predmet sa pridá do vášho inventára a prípadný nový recept uloží do knihy receptov.

  Pripomíname, že každý recept vytvorí predmet, čiže neexistujú žiadne kombinácie, ktoré by neviedli k výsledku. To však znamená, že existuje niekoľko predmetov, ku ktorým sa dá dostať pomocou viacerých rôznych receptov.

  Ďalšou zvláštnosťou je to, že každý hráč bude mať iný súbor kombinácií. Stále však platí to, že využívanie vzácnejších materiálov (bronz, striebro, zlato) povedie k omnoho vzácnejším predmetom.

  Kniha receptov vám tiež umožní filtrovať špecifické materiály a (v prípade, že máte potrebné materiály) zhotovovať predmet, ktorý sa vám pozdáva, priamo z nej.


  Detaily udalosti
  Herná udalosť začne 10. apríla 2019 o 14:00 a potrvá do 24. apríla 2019 (14:00).

  Keď sa udalosť skončí, všetky recepty a nepoužité materiály budú odstránené. Žiadne z nich sa neprenesú do ďalšej udalosti v budúcnosti. Predmety, ktoré ste počas udalosti zhotovili, samozrejme zostanú vo vašom inventári aj po jej skončení.

  Dúfame, že sa vám udalosť bude páčiť! Keďže sa jedná o úplne novú udalosť, veľmi nás zaujímajú vaše postrehy a pripomienky. Tie môžete písať do tejto témy na fóre. Ďakujeme vám!


  - Tím Divokých kmeňov
   
Stav témy:
Uzavreté pre ďalšie odpovede.