Zodpovedané MS v divokich kmenoch

  • Zakladateľ témy DeletedUser13937
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser13937

Hosť
Mam otazku budu tento rok MS?? a ak ano kedy asi tak a podla čoho je vyber tam ..
 

DeletedUser16190

Hosť
Skus kuknut pozorne nazov temy :) sice oci reze,ale precitat sa da :) nepyta sa na hokej ani futbal...a tieto dva sporty niesu jedine,z coho su MS :D
 

DeletedUser9828

Hosť
Nevím, jestli zrovna MS ve speedech nebo nějaké speciální classicy, ale něco takového určitě na jazykové verzi TWM bude. Je to dojná kráva pro Inno. Když si každý hráč průměrně zaplatí během 1 měsíce věci za 130 PB a hráčů bude třeba 200, je z toho slušná sumička a za provoz serverů jim to stojí. Bohužel už ne za to udělat ty soutěže regulérní, takže se to hemží podvodníky a nikdo to pořádně neřeší.

Jediná podobná věc, která by měla určitou úroveň (co do promyšlenosti a regulérnosti), by bylo mistrovství ČR ve speedech za předpokladu, že bych byl ve speed týmu já a uspořádal takovou akci k obrazu svému (jediná prémiová funkce = PÚ, hlídal bych porušování pravidel, nastavení speedů i systém mistrovství jsem už v podstatě i navrhoval na českém fóru a taky by prostě platilo, že bych vymýšlením těchto věcí nepověřil nikoho jiného).

Jako když mi někdo domluví na nějaké jazykové verzi, že jim můžu předložit kompletní plán mistrovství světa, Evropy nebo dané země, tak jim to klidně navrhnu a pošlu, v tom by už žádný problém nebyl :D
 

DeletedUser

Hosť
milane z CZ....ty si porid novou ajpinu, novy ucet a honem zpatky do teamu ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore