Medzinárodný Svet - Oldschool

  • Zakladateľ témy DeletedUser18665
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser18665

Hosť
Čo takto spraviť oldschool svet? Dalo by sa naň prihlásiť z každej jazykovej verzie - väčší počet hráčov. Konečne by sa nehralo na 4 kontinentoch... Bez nákupu surovín, bez obmedzení útokov na menších hráčov, bez strážnej veže a zberu surovín. Kľudne aj bez paladina...Nech sa spraví anketa alebo niečo. Prémiové funkcie neplatené - mať automaticky PÚ , pomocníka a správcu (ja by som bol kľudne len za PÚ - ale bez správcu a pomocníka dosť ľudí hrať nevie). A aby sa to oplatilo aj pre INNO, tak na svet by bolo nastavené vstupné.

Priznajme si to, táto hra umiera (alebo skôr - už je mŕtva). Tvorcom plne vyhovujú maličké a hlavne rýchle svety - veď najviac zarobia na začiatku keď sa kupujú suroviny. A výsledok? Svety sú rozhodnuté často skôr ako začnú - končia diplomaciou nie bojom. Nováčikovia nepribúdajú - a ak aj áno tak sa ďaleko nedostanú - v hre je veľmi jednoduché stratiť všetko , a v boji proti veteránom nemá nováčik žiadnu šancu. Systém majstrov kompletne zlyhal aj tak sa nováčikom takmer nikto nevenuje , a ak ich aj príjme schopnejší kmeň tak časom sa ich zbaví lebo pokiaľ aj nováčik ustojí začiatok, tak vo fáze 50 + dedín si ani neškrtne. A aj veteráni už končia - nebaví ich bojovať medzi sebou na maličkých svetoch. Takže je len otázka času kedy túto hru nebude hrať skoro nikto a inno odpojí servery a na DK sa bude dať už len spomínať. Pomohola by to zachrániť možno len masívna zmena celého systému hry - ale do toho sa nikto nebude pochopiteľne pri tak starej hre púšťať.

Ale myslím že hráči si zaslúžia ešte minimálne jeden poriadny svet. Veľa ľudí pri tejto hre strávilo kopec času, má na ňu kopec spomienok a iste aj utopilo dosť peňazí. Toto by bola nádherná ukážka od tvorcov že si vážia hráčov a nejde im len o prachy. Nech mi nikto nehovorí že by to nešlo spraviť aby bol svet spoločný na všetky jazykové verzie, a že by sa nenašli ľudia ochotní dať do toho 500 / 1000 PB pri vstupe (ak by už trvali na tom že nebudú prerábať) . Prípadne veteráni od určitého "veku" účtu zdarma. Zaspomínať nato ako tá hra vyzerala kedysi , nie hrať to pri 300 aktívnych hráčoch - a aj to som veľa povedal.





Návrh nastavení sveta :


Vstup - PB podľa dĺžky hrania hry
Nákup surovín za PB - OFF
Urýchlenie výstavby - OFF / Denný limit podľa počtu dedín
PU - Zdarma
Pomocník na F. - Zdarma
Správca Účtu - Zdarma
Paladin - Anketa o verziu / OFF
Morálka - Základná
Úlohy - OFF / Anketa o verziu
Kmeň - Z kmeňa sa nedá vystúpiť / Výnimky pri neaktívnom kmeni
Výhra - X% Dominancia na mape po dĺžku min. 45dní


A samozrejme žiadne nové "vylepšenia" ako sú kostol, strážna veža, zber surovín . Odstrániť všetky P2W prvky z hry.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser18749

Hosť
asi sa nič také nezrealizovalo čo? ale super nápad..
 

Paiton

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
25
bolo by to pekné, ale také niečo som ani nezaregistroval na medzinárodných serveroch :rolleyes:

Zároveň som niečo našiel na holandských serveroch tzv Classic svet, ale nenašiel som presne nastavenia čo sa PB týka. Majú na fóre bordel :D + je to v holandčine :D
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Svety Classic, ktoré sú naozaj bez prémiových bodov, sa priebežne spúšťajú na tých najväčších jazykových verziách :)
 

Paiton

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
25
vtipné je, že ani na medzinárodnej ani na nemeckej verzií tieto svety nie sú :D :D :slachtic:
 

DeletedUser18749

Hosť
ja som ešte začínal na sk2 a tam sa mi zdá že ešte PB neboli a bola to dosť pecka :D teraz sa človek kus potrápi
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore