Mapy & štatistiky

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser10621

Hosť
kým účet zbarbarie trvá to nejakú dobu
to chceš povedať že by do konca sveta nevydržali v kmeni na červeno? :)
pokazili by vám štatistiky... taká je pravda

aj drč toto iste robili :) tak teraz robime to čo vy :) a nebudem menovat hračov :)

a zaujal ma pripad okolo nefernity :) vraj ste ju vyhodili kvôli osobnym problemom
 

DeletedUser724

Hosť
zaujať ťa mohol na to máš právo :)
ale ak niekto nedá o sebe vedieť ani zástup nedá to je potom ťažko
 

DeletedUser10621

Hosť
ked niekto ma osobne problemy a nestiha dat zastup a pritom vie ze dojde tak načo ho vyhadzovat :)
 

DeletedUser11413

Hosť
d

ta vojnová štatistika je celkom pekná. ale keď odpočítame kolko dedin ste zobrali hračom /ferik, mariusz/, ktorý dostali trvalý ban, teda sa nebranili a pripočítame si dediny, ktoré sa zobrali vašim hračom, ktorých ste na rýchlo dali preč z kmeňa, tak by to pravdepodobne inak vyzeralo. ale nevadí :)
 

DeletedUser

Hosť
Pibo29 alebo Vadimov sú od teba oveľa väčší bojovníci ako ty, držia hranicu drč, nevychvaľujú sa ako ty, ktorý si v modrom mori a vychvaľuješ sa, že ťa nikto neprebral :D zalez človeče
ty lama ty zalez a poriadne hlboko co si tu predvadzal nemas ani sajnu kolko uctou som naraz branil sam si mal nijaku vetu vo svojom profile na moju adresu zas davas svoje slova proty sebe lebo aj to zas popres
 

DeletedUser724

Hosť
na záver

Side 1:
Tribes: DRČ
Side 2:
Tribes: *N*

Timeframe: Navždy

Všetky dobytia oproti opačnej strane:

Strana 1: 711
Strana 2: 836
Rozdiel: 125

chart


Bodová hodnota všetkých dobytí proti opačnej strane:

Strana 1: 7,283,980
Strana 2: 8,883,800
Rozdiel: 1,599,820

chart
 

DeletedUser11857

Hosť
Obrana a útok

Musím trochu opravit výše uvedené tabulky, protože vyhodnocení vůči jednomu kmeni s DRČ není zrovna košer. Kmen DRČ vedl najednou asi 5-6 válek, a proto by měl být ten srovnávací graf vygenerovaný jinak.

Kmen N-kařů tlačil na centrální část bojů velmi slušně, kdyby někteří hráči nedostali BAN, tak by úspěšnost bojů klesla o nějakých 200 dědin a graf by vypadal hned jinak.

Musím jenom konstatovat, že bylo naším štěstím, že hráči N-kaři, se neuměli dohodnout nebo správně koordinovat na útoky na jednotlivé hráče. Pido a já (Vadimov) jsme potom s přehledem dokázali reagovat a zastavit, co bylo třeba.

Mou hlubokou úctu měli spoluhráči a protihráči.

Vadimov
 

DeletedUser724

Hosť
ok, prerobila som to teda na hlavné kmene proti ktorým sme viedli vojnu :)

Side 1:
Tribes: DRČ, DRČ 2
Side 2:
Tribes: *N*, *N**, H-RNR, DMT G

Timeframe: Navždy

Všetky dobytia:

Strana 1: 19,530
Strana 2: 24,554
Rozdiel: 5,024

chart


Všetky dobytia oproti opačnej strane:

Strana 1: 2,251
Strana 2: 1,937
Rozdiel: 314

chart


Bodová hodnota všetkých dobytí:

Strana 1: 154,424,709
Strana 2: 165,737,221
Rozdiel: 11,312,512

chart


Bodová hodnota všetkých dobytí proti opačnej strane:

Strana 1: 21,877,867
Strana 2: 19,481,245
Rozdiel: 2,396,622

chart
 

DeletedUser11455

Hosť
kým účet zbarbarie trvá to nejakú dobu
to chceš povedať že by do konca sveta nevydržali v kmeni na červeno? :)
pokazili by vám štatistiky... taká je pravda

nemyslím že je to vec len lexusa, boli vyhodený aj napr. bulo, zbygnew a dalsí, teraz ma nenapadnú vsetci... takisto napr. my sme mariusza nechali v hlavnom kmeni aj ked mu N brali nejaké dedinky, tieto štatistiky sú hodne, ale naozaj hodne skreslené... :P
 

DeletedUser11280

Hosť
a čo tak Kator?
ked sme sa donho pustili hned bol v akademi
a neaktivny nebol
 

DeletedUser11413

Hosť
Musím trochu opravit výše uvedené tabulky, protože vyhodnocení vůči jednomu kmeni s DRČ není zrovna košer. Kmen DRČ vedl najednou asi 5-6 válek, a proto by měl být ten srovnávací graf vygenerovaný jinak.

Kmen N-kařů tlačil na centrální část bojů velmi slušně, kdyby někteří hráči nedostali BAN, tak by úspěšnost bojů klesla o nějakých 200 dědin a graf by vypadal hned jinak.

Musím jenom konstatovat, že bylo naším štěstím, že hráči N-kaři, se neuměli dohodnout nebo správně koordinovat na útoky na jednotlivé hráče. Pido a já (Vadimov) jsme potom s přehledem dokázali reagovat a zastavit, co bylo třeba.

Mou hlubokou úctu měli spoluhráči a protihráči.

Vadimov

presne tak. pustit cca. 1000 full utokov na našu južnu hranicu ale utoky nekoordinované a poslané kade tade v rozpati cca. 10 dní, no pruser. keby sa vedeli dohodnut, mohlo to skončiť všetko inak :)
 

DeletedUser11857

Hosť
Útoky

Totéž jak napsal Šimono, jsem chtěl napsal Koščejovi, protože jsem komunikoval se svými "zabírači".

Nakonec jsem se nezeptal na kontaktní adresu, abych mu toto vysvětlil.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore