Môj strašidelný príbeh

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
: Tento príbeh sa odohral skutku či mi veríte alebo neveríte Jedného letného večera písal sa deň 20.Jula.2013 Ja s kamarátmi sme sa vybrali ku kamarátke ktorá býva v nemej obývanej časti naše ho krásneho mestečka. Tak začnem Stretavali sme sa na určitom mieste, keď sme sa stretli vybrali sme sa smerom k nej. Cestou sme kecali s kamarátmi na tému duchovia demony a pod. V tom sme sa zrazu ocitli pri jej dome ani nevieme ako nám ten kus cesty rýchlo zbehol. Boli sme pri nej a robili sme gril party kde tu zrazu padla tma. Sedeli sme pri ohni a kamarátku napadlo čo keby sme začali vyvolávanie. Samozrejme každý s tým súhlasil až na mňa. Nebol som tím nadšený , mal strach že čo ak to bude fungovať, a nie čo sa stane. No nakoniec ma Kamoši prekecalý a začali sme s tým. Kamarátka začala ukladať do kruhu sviečky vytiahla podomácky vyrobenú abecedu dali sme sklenenú skleničku, a začali sme vyvolávať. Prv kamarátka začala svoju babičkou no nič sa nie dalo tak sme začali len tak sprdele vyvolávať všetko možné, no v tom to začalo ,sklenička sa hýbala po papieri hore dole ako šialena, od písmena ku písmenu poskladali sme s toho slovo ZOMRIETE. Všetci sme sa vydesili a sfúkli sme sviečky. Prestalo to všetci sme boli happy tak sme sa bavili až do večera no nastala hodina kedy sme museli isť všetci domov, tak sme sa pozbierali patria rozlúčili sme sa a pochodovali sme domov keď sme sa vracali okolo cintorína lampa ktorá je vždy vypnutá svietila a osvetľovala najtemnejšie miesto cintorína. Všetci sme sa čudovali čo to môže byt že by len tak zapli lampu ktorá nikdy nesvieti všetci sme boli strachom bez seba lebo o tom cintoríne kolujú hociake historky , začali sa diať čudne veci. Cela ulica zhasla lampa po lampe. A ostala svietiť až jedna jediná lampa ta ktorá svietila na ten Cintorín všetci sme boli podelaný strachom lebo bolo ešte skoro na to aby vypínali mestke osvetlenie. Tak sme sa pomálim a zatajením dychom približovali k cintorínu keď sme v kročili na neho všimol som si že na nás niekto pozerá pekne som pozdravil, keď v tom ta postava sa rozbehla smerom k nám a my sme sa nemohli ani pohnúť. Prišla k nám nemala tvár len červene oči a kričala zomriete zomriete boli sme všetci vydesení, zrazu všetci začali utekať kade ľahšie preč s cintorína. Cestou domov sme sa vracali okolo kríža. No nemali sme všetci radosť tu zrazu zimne pásmo, každý začal cítiť chlad. Pozrel som len tak na kríž a v duchu si hovorím prečo som len začal vyvolávať. Pri kríži sedela staršia pani. Čuduj sa svetu bolo neskorá hodina tak som podišiel bližšie aby som sa uistil či je pani v poriadku lebo bolo dosť chladno. Ako som sa k nej približoval a naťahoval ruku že sa jej dotknem. Chutila ma za ruku natiahla sa ku mne a povedala mi že vyvolali ste nesprávneho budete mať nešťastie všetci sme sa zľakli a utekali sme domov. Prišiel som domov. Mamka samozrejme kričala že zase meškám tak som si ľahol a zaspal som. V noci som sa zobudil na čudne zvuky počul som na povale kroky mohlo byť niečo po 2 hodine ráno. Pomyslel som si čo to môže byt. Vyšiel som s izby pozerám po dome no všetci spali a kroky na povale neutíchali šiel som na WC. Keď som vyšiel s WC povedal som si, ja to len tak nenechám. Moja zvedavosť mi nedovolila isť spať. Tak som sa vybral smerom hore na povalu. Ako som kráčal smerom ku schodom, dych som mal pomalší a srdce mi bilo ako o dušu. Pootvoril som pomalý a potichu dvere na povale. Otváram, pozerám a tam zas ta postava s cintorína, zľakol som sa až tak že som ani nedýchal. Otočila sa smerom na mňa, a približovala sa sekavo ako v hororoch. No poviem vám nebolo my všetko jedno. Podišla ku mne, stuhol som tak ako moja krv v žilách. Pozrela na mňa a hrubým hlasom preklínam vás ani po smrti mi nedáte pokoj, a zmizla. Zišiel som s povaly celí podelený strachom. Ľahol som do postele a zaspal som. Ráno som sa stretol s celou partiou čo bola včera na Gril Party. Všetkým sa diali čudné veci, Zašli sme na miesto kde sme vyvolávali a odvalili sme všetko čo sme vyvolali. Verte neverte od toho dňa si dávam pokoj s vyvolávaním a neradím to ani vám. S pozdravom Dady]
 

DeletedUser2

Hosť
Príbeh má byť zo stredoveku a nie z dnešnej doby. Skús to prerobiť :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore