Povolený skript Loot Assistant Enhancer (FA Filter)

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
211
Predstavenie skriptu


Tento skript vám umožňuje pohodlnejšie využívanie pomocníka na farmenie (nastavenie skriptu je v angličtine).

FarmAssistent-icon.png
Vyžaduje sa aktívny pomocník na farmenie.

Použitie skriptu

1. Nasledujúci externý skript pridajte do svojho rýchleho náhľadu:

Kód:
javascript:$.get('https://scripts.ibragonza.nl/enhancer/enhancer.js');void(0);


2. Otvorte si pomocníka na farmenie (kliknite na ikonku farm_assistent.png vľavo od rebríčkov)

3. Kliknite na skript z rýchleho náhľadu (zobrazia sa vám nastavenia v angličtine).
laenhancer-preview.png

4. Nastavte svoje preferencie a vyšlite jednotky na farmenie.


Detailný opis skriptu

Čo skript robí

Skript obsahuje 3 hlavné funkcie: filtrovanie, načítanie stránky a klávesové príkazy. Máte možnosť načítať 1 stránku, prípadne všetky stránky, nastavením poslednej stránky na "max". Takže ak nastavíte "Load pages 1 to max", načítajú sa vám všetky stránky. Skript vám vždy zobrazí, ktorá stránka sa práve načítava. Ak máte zlé internetové pripojenie, načítanie stránky môže chvíľku trvať, takže bude lepšie, ak si dáte načítať menší počet stránok. Klikaním na A, B a C sa vždy skryje riadok s dedinou, na ktorú bol pomocou tlačítka poslaný útok. Ak sa vyskytne chyba, napr. "Nedostačujúci počet jednotiek." či "Je možné poslať maximálne 5 útokov za sekundu.", riadok sa znovu objaví a skript si nebude myslieť, že bol už farmený. Ak si nastavíte jednotlivé filtre, farmenie bude prebiehať ešte rýchlejšie, keďže nebudete musieť kontrolovať rôzne faktory, ako napríklad posledné oznámenie, stupeň opevnenia, predpokladané nožstvo surovín, alebo či bol uniesol posledný útok na danú dedinu plnú korisť, či iba jej časť. Ukázaním myši na "i" v bielom krúžku sa vám zobrazí ďalšie vysvetlenie v anglickom jazyku.
Skript dokáže fungovať aj spolu so skriptom
FA Keypress, čím môže byť posielanie farmiacich príkazov ešte rýchlejšie.

Rozhranie skriptu

NázovPrekladVysvetlenie
Load PagesNačítať stránkyNačíta nastavený počet stránok. Prvé políčko je počiatočná stránka, druhé posledná - ak do nej napíšete "max", použije sa úplne posledná stránka.
Order/DirectionZoradenie/PostupnosťVyberte, aké zoradenie a v akej postupnosti sa má zobraziť. Keď aktivujete skript, toto (a predchádzajúce) nastavenie nebude možné zmeniť. Ak chcete dodatočnr upravovať tieto nastavenia, budete musieť znova načítať skript.
Hide farmed rowsSkryť farmené riadkyUloží súradnice do cache prehliadača od každej dediny, do ktorej pošlete jednotky pomocou skriptu. Ak filter povolíte, skript skryje všetky dediny, do ktorých ste poslali vojsko od zvoleného času x. Formát je v minútach, takže ak chcete vložiť 2 hodiny, musíte zadať 120 minút. Zmena tejto hodnoty nezmení čas pre dediny, ktoré už sú v cache. Je dôležité pamätať na to, že časovač sa nenastaví po dopade útoku, ale v okamihu poslania útoku. Ak kliknete na tlačítko reset, resetujú sa iba riadky, ktoré sú na stránke načítané (vrátane skrytých riadkov). Nenačítané riadky sa nezresetujú.
Hide/Show continent(s)Skryť/Zobraziť kontinent/-ySkryje alebo zobrazí zoznam kontinentov oddelených čiarkou. Toto sa hodí, ak ne/chcete farmiť na nejakom konkrétnom kontinente.
Hide haulsSkryť korisťSkryje riadky pre plnú alebo čiastočnú korisť.
Hide attacksSkryť útokySkryje riadky, kde je počet útokov na danú dedinu väčší, menší alebo rovný zadanej hodnote.
Hide wall lvlSkryť stupeň opevneniaSkryje riadky, kde je stupeň opevnenia väčší, menší alebo rovný zadanej hodnote. Riadky s neznámym stupňom opevnenia sa budú rátať ako stupeň opevnenia nula.
Hide distancesSkryť vzdialenostiSkryje riadky, kde je vzdialenosť väčšia, menšia alebo rovná zadanej hodnote. Môžete používať aj desatinné miesta, ale oddeľte ich s bodkou (napr. 30.2).
Hide scout reportsSkryť špehovacie oznámeniaSkryje špehovacie oznámenia: Odstráni riadky, kde je odhadovaných surovín viac, menej, alebo rovnako, ako je zadaná hodnota. Riadky bez surovín sa budú rátať, akoby ich tam bolo nula.
Attack time filterČasový filter útokovSkryje/zobrazí dediny, na ktoré bolo útočené v určutom čase. Vhodné pre C farmenie.
Hide reportsSkryť oznámeniaZaznačené typy oznámení sa skryjú.
Apply/ResetPoužiť/ResetovaťKliknutím na "Apply" sa skryjú riadky, ktoré ste vyfiltrovali. Kliknutím na "Reset" sa všetko vráti do pôvodných hodnôt a zobrazia sa i predtým skryté riadky.
NewNovýVytvoríte nový profil s aktuálnymi nastaveniami. Budete však musiež zadať meno profilu. Viacero profilov sa nenôže volať rovnako.
Set defaultNastaviť predvolenýNastavý vybraný profil ako predvolený.
DeleteZmazaťZmaže práve vybraný profil. Budete musieť potvrdiť zmazanie. Predvolený profil sa nedá zmazať.
Save changesUložiť zmenyUloží najnovšie zmeny v nastaveniach filtrov na práve vybraný profil.
ExportExportovaťExportuje nastavenia profilu, ktoré môžete niekam uložiť, napr. do poznámok, na fórum či do e-mailu.
ImportImportovaťOtvorí okienko, kam môžete vložiť a načítať tak exportovaný profil s nastaveniami.


Ďalšie informácie o skripte môžete nájsť v pôvodnej téme na medzinárodnom fóre, v tomto odkaze.

Ďalšie informácie

Upozorňujeme vás, že tento skript je síce povolený, ale je zakázané opustiť váš počítač a nechať skript pritom spustený (napr. použitím závažia na klávesnici). Toto bude považované za porušenie pravidiel a môžete byť za to prísne potrestaní!

Ak máte akékoľvek prípomienky či otázky ohľadom povolených skriptov, môžete ich písať do konkrétnej témy ku každému skriptu, prípadne sa zúčastniť diskusnej témy, nachádzajúcej sa
v tomto odkaze. Pokiaľ ste daný skript v tejto časti fóra nenašli, postupujte podľa postupu opísaného v tejto téme a kontaktujte nás ticket správou na hernú podporu.

Ďakujeme a prajeme vám príjemnú hru!
Váš DK tím :sermiar:
 
Naposledy upravené :

maniak632

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Dobrý večer, išiel som presne podľa postupu ale keď dám pomocníka na farmenie a idem zapnúť script tak nereaguje.. viete mi pomôcť ? :)
 

warden

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Zdravim, skript nefunguje na slovenskych serveroch.

Hlaska z konzoly:
Kód:
Access to XMLHttpRequest at 'https://scripts.ibragonza.nl/enhancer/enhancerAlt.js' from origin 'https://sk68.divoke-kmene.sk' has been blocked by CORS policy: No 'Access-Control-Allow-Origin' header is present on the requested resource.

Prosim o asistenciu pri rieseni problemu.

Warden
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
211
Ako sme už niekoľkokrát vysvetľovali aj v iných témach, treba kontaktovať autora/autorov skriptu.
 

Fcéčko xP

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
Zdravim, skript nefunguje na slovenskych serveroch.

Hlaska z konzoly:
Kód:
Access to XMLHttpRequest at 'https://scripts.ibragonza.nl/enhancer/enhancerAlt.js' from origin 'https://sk68.divoke-kmene.sk' has been blocked by CORS policy: No 'Access-Control-Allow-Origin' header is present on the requested resource.

Prosim o asistenciu pri rieseni problemu.

Warden

JavaScript:
javascript:cookieName="fakeypress";$.getScript('https://www.tribalwars.top/tribalwars/FAKeypress.js');void(0);

javascript:$.getScript('https://www.tribalwars.top/tribalwars/laEnhancer/laEnhancerFix.js');void(0);


Ať slouží..
 

Starý Pes

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Dobrý deň, z nejakého dôvodu mi ten skript nefunguje zobrazi sa tabuľka a všetko sle nevyhľada mi to žiadne minule útoky stále sa mi tam dole krutý ten štít s mečmi q ukazuje to 0 %
 

petsu

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
51
Myslím že ten script po určitých aktualizáciach hry prestal fungovat a už nebol opravený. Tuto máš podobný script síce nema toľko nastavený ale podľa mňa fajn. Mal by fungovať, asi prepínanie dedín nebude fungovať a bude treba ručne ale inak by mal ísť snáď :D


javascript:cookieName="fakeypress";$.getScript('https://dl.dropbox.com/s/py6l062un5jiy2z/fakeypress.js');void(0)
 
Hore