Herná udalosť Kráľovské dostihy

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
193
Nová herná udalosť: Kráľovské dostihy


Najlepší jazdci z Divokých kmeňov sa zhromaždili, aby predviedli svoje schopnosti a um v Kráľovských dostihoch!

Začiatok udalosti: 29. 7. 2020 (14:00)
Koniec udalosti: 2. 8. 2020 (14:00)

(Udalosť nebude spustená na najnovšom svete 64, ani na svete Classic.)Kráľovské dostihy sú tímovou hernou udalosťou. V týchto veľkolepých dostihoch budete bojovať nielen za obranu vlastnej cti, ale vašou úlohou bude tiež poraziť nepriateľský tím a vyhrať hodnotné odmeny.
Po spustení udalosti uvidíte oba kone, vášho i protivníka, na dráhe dostihov. Aby ste vyhrali, musí byť váš kôň zdravý a silný vďaka krmivu, ktoré mu dávate a tiež musíte povzbudzovať svojho žokeja, aby sa pokúsil dobehnúť do cieľa ako prvý.

Ak máte k dispozícii krmivo, môžete si vybrať medzi štyrmi druhmi povzbudzovania, ktoré ústia do rozličných rýchlostí koňa.
Kým niektoré sú bezpečné, ale pomalšie, iné sú riskantnejšie, avšak s lepším možným výsledkom. Vyberajte múdro a nezabúdajte: Toto je tímový zápas! Vaša voľba ovplyvní šance celého tímu. Riskujte a hrajte s umom, až bude váš tím korunovaný za víťaza v kráľovských dostihoch!

Obchod pre udalosť zostane otvorený, ako obvykle, ešte 24 hodín po skončení udalosti. Nezabudnite v ňom minúť získané trofeje!

Video k hernej udalosti:


Ak máte otázky alebo pripomienky k hernej udalosti, napíšte nám ich: Diskusia k udalosti

Veľa šťastia v dostihoch!
Váš DK Tím :sermiar:
 
Naposledy upravené :