Herná udalosť Kráľovské dostihy (2022)

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
209
Kráľovské dostihy (2022)

Milí hráči,

najlepší jazdci z Divokých kmeňov sa opäť zhromaždili, aby predviedli svoje schopnosti a um v tohtoročných Kráľovských dostihoch!

Začiatok: 25. 5. 2022 (14:00)
Koniec: 30. 5. 2022 (14:00)

(Udalosť bude spustená na všetkých svetoch.)

Kralovske-dostihy1.jpg


Kráľovské dostihy sú tímovou hernou udalosťou. V týchto veľkolepých dostihoch budete bojovať nielen za obranu vlastnej cti, ale vašou úlohou bude tiež poraziť nepriateľský tím a vyhrať hodnotné odmeny.
Po spustení udalosti uvidíte oba kone, vášho tímu i protivníka, na dráhe dostihov. Aby ste vyhrali, musí byť váš kôň zdravý a silný vďaka krmivu, ktoré mu dávate a tiež musíte povzbudzovať svojho žokeja, aby sa pokúsil dobehnúť do cieľa ako prvý.

Ak máte k dispozícii krmivo, môžete si vybrať medzi štyrmi druhmi povzbudzovania, ktoré ústia do rozličných rýchlostí koňa.
Kým niektoré sú bezpečné, ale pomalšie, iné sú riskantnejšie, avšak s lepším možným výsledkom. Šance na úspech uvidíte počas každého povzbudzovania. Vyberajte múdro, riskujte a hrajte s umom, až bude váš tím korunovaný za víťaza v kráľovských dostihoch!

Obchod pre udalosť zostane otvorený, ako obvykle, ešte 24 hodín po skončení udalosti. Nezabudnite v ňom minúť získané trofeje!


Video k hernej udalosti

(slovenské titulky!)

Ak máte otázky alebo pripomienky k hernej udalosti, napíšte nám ich: Diskusia k udalosti

Veľa šťastia v dostihoch!
Váš DK Tím :sermiar:
 
Naposledy upravené :

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
209
Milí hráči,

rozhodli sme sa, že udalosť spustíme aj na našom najnovšom svete 75.

Prajeme vám hromadu zábavy!
 
Hore