Zodpovedané Komu písať otázky?

  • Zakladateľ témy DeletedUser13554
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser13554

Hosť
Kedysi bol priamo v hre hráč, prípadne admin, ktorý odpovedal na naše otázky (myslím že tzv. Support).
Kto je to teraz?
Musím písať sem na fórum keď sa xcem niečo opýtať?

Tak napr. nikto mi neporadil, ako to je s použitím vlajky + POČET OBYVATEĽSTVA.
Až sám na vlastnej skúsenosti som zistil, že keď je vlajka nasadená a prekračujem limit 24000 obyvateľov, vlajka sa nedá zmeniť. (Prichádzalo do úvahy aj to, že sa zmeniť dá ale prevyšujúci vojaci zaniknú, prípadne že ostanú)

Teraz mám ďalšiu otázku týkajúcu sa ocenenia "Bratia v zbrani" (Buď členom kmeňa XY dní). Akonáhle sa raz pobyt v kmeni preruší, znovu sa to počíta od nuly? A pri návrate do pôvodného kmeňa sa tiež v počítaní nepokračuje?
Vďaka!
 

DeletedUser15118

Hosť
Ak odídeš z kmeňa a následne sa do neho vrátiš, počítanie začína od nuly. Musíš byť súčasťou jedného kmeňa bez prerušenia po dobu stanovených dní.

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa hry, môžeš využiť toto fórum, kde ti členovia dk tímu, ale aj ostatní hráči vždy ochotne poradia.
Prípadne, môžeš napísať ticket na hernú podporu (po kliknutí sa zobrazí stránka hernej podpory), kde ti tiež členovia dk tímu ochotne poradia so všetkým čo sa týka hry.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore