Zodpovedané Kmeň LEVEL otázka

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Zdravím.
Chcel by som sa spýtať jednú vec neviem či budete vedieť odpoveď pozrel som sa už aj na BETU ale vysvetlenie som nenašiel... Odkiaľ sa dá nabrať prestíž a načo sa dá okrem lvlovaním kmeňa využiť ? Myslím či sa dá nabrať prestíž aj inak ako týždené automatické ,ak hej ako ?:)

Dík za odpoveď s pozdravom petsu ;)
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Informácie o kmeňových schopnostiach zverejníme, keď to bude pre našu jazykovú verziu aktuálne :)

Prestíž sa získava každý týždeň za členstvo v kmeni, iným spôsobom sa získať nedá.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Informácie o kmeňových schopnostiach zverejníme, keď to bude pre našu jazykovú verziu aktuálne :)

Prestíž sa získava každý týždeň za členstvo v kmeni, iným spôsobom sa získať nedá.
Ak sa nedá iným spôsobom získať tak to je pekne blbé keďže kmene potom budú chcieť mať maximálny počet hráčov z dôvodu výhod :/
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Zatiaľ je táto funkcia v plienkach, uvidíme, s čím vyrukujú vývojári :)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Zatiaľ je táto funkcia v plienkach, uvidíme, s čím vyrukujú vývojári :)
Ale no nech sa robia veci hneď a poriadne :D Môj návrh na prestíž by bol takto boli by 3 kategórie:
1.Body
2. útočný rank
3. obranný rank
4 môže byť aj podpora abo tak ;)

Proste za prvé miesto v každej kategorii by bolo dajme tomu 100 prestíže za druhé 80 ... to je o dačo rozumnejšie aj keď to slabšie kmene trochu dá dozadu ale je to fér si myslím ... lepšie ako každý za týždeň a za nič ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore