Diskusia Kmeň a jeho funkcia v hre

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Kmen-okno.png
Milí hráči :)

Tentokrát mám na vás zaujímavú otázku, týkajúcu sa kmeňov.

Určite sa zhodneme na tom, že bez kvalitného kmeňa, so všetkým, čo k nemu patrí, sa svet vyhrať pravdepodobne nedá.

Myslíte si, že je možné fungovanie kmeňa ešte nejako vylepšiť? Je podľa vás niečo, čo kmeňu "chýba"?
Premýšľal som nad tým, čo také by hráči uvítali, ale osobne mi nič nenapadlo :D vám áno?

Podeľte sa o názory, som zvedavý ;)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Jedna vec je čo by sa mohla pridať:) Myslím si žeby mohla sa v právach vytvoriť niečo ako právo na určité fórum ako je teraz. (skryté,dôveryhodné). Dajme tomu 5 možnosti s vlastným pomenovaním. Vodca by vytvoril 5 skupín určil by v nich správcu a mohol by v ných sa pohybovať ako ten čo má vo všetkých práva... Pomohlo by to lepšej spolupráci komunikácie a myslím si že aj komunite čo je základ hry:) Myslím si že problém nie je ani tak dávať návrhy (dobré návrhy) len odozva od INNO je fakt slabá. Ešte ani jednu vec čo bola na SK DK navrhnutá nebola pridaná ak dobre viem teda...:( Dobre nápady nevznikajú len tak teda keď už je mohla by byť aspoň nejaká odozva:) Stačí sa pýtať na takéto názory nápady a niečo aj zato dať nejakú odmenu (motivačnú):)
 
Hore