Zodpovedané Kedy bude nový svet?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser15144

Hosť
rika viem čítal som nie uplne všetko, ale len to podstatné. :) A dnes má byť predregistrácia?, aspon tak som to pochopil, možná zle, možná dobre.

Ervor a Kráľ Adam to nieje špatný nápad, ale polka serveru tak pôjde podla mna, aspon, ktorý to vedia a tak.. takže. :) Ale tak ja si idem klasiku moju a darí sa nekedy zadarí nekedy nie. :)

hm to je potom riadna taktika keď sa raz zadarí raz nie :D
 

DeletedUser

Hosť
Ale tento svet bude isto taký aký ostatne v predregistraci budú 3 kmene ktoré budú mat niakich hráčov tvoria alianciu v prvom týždni hry budú 1. a potom príde kmeň ktorý tam je 2 dni a bude viest všetci dobrý hráči tam pôjdu a uš:D sa to nezmení možno bude vojna proti ním a tak...
 

DeletedUser15913

Hosť
jasnéééé Dnes by mala byť a ja idem normalne predregistrácia a zakladám kmeň mám ešte 33 miest voľných
 

DeletedUser

Hosť
No išiel by som neviem popíšeme si keď. Začne predregistracia na toto meno aké mám tu ; )
 

DeletedUser15913

Hosť
to nebolo mislene na tu lame ale nato že sa budem volať tak ako tu :d
 

DeletedUser16190

Hosť
Ja idem pekne tyzden po zaciatku,ale neviem,rozmyslam ze pridem,porobim co treba okolo kmena,tak pojdem po tyzdni na kraj,kde budem sam na safari:D skusime zahrat co to pojde:)
 

DeletedUser16190

Hosť
adam,napisal si aj dovod:D ma na to pravo,lebo moze:D a vy nemate,ale mozte:) cloveka sa da velmi lahko odhadnut...uz z jeho vystupovania...
 

DeletedUser

Hosť
Ježiš ale veď co sa stará do mna nech sa stará o seba a ja mu to nezakazujem len mu hovorím co si o ňom myslím
 

DeletedUser16190

Hosť
ked ta to tak zere,tak nebehni na 28ku a bud ty v top 10 a vyhraj...aby ti nevravel lama...ak ti iba o to ide...dokaz ze niesi lama.lepsie ako vyhrat,bude dohrat SLUSNE na tej druhej strane a bud hore:) to je tazsie ako vyhrat v najlepsiom kmeni..
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Ježiš ale veď co sa stará do mna nech sa stará o seba a ja mu to nezakazujem len mu hovorím co si o ňom myslím

Uťahovanie si z nedočkavých nováčikov tu vždy bolo aj bude. A vzhľadom na to ako sa správaš môžeš byť rád že ti nenapísal niečo o dosť škaredšie. Dokáž že to vieš hrať a už si z teba nikto srandu robiť nebude.
 

DeletedUser

Hosť
Ok už sa o Tom nejdem baviť ale ja len tak si pozri kto to vždy robil vtedy aj teraz :-/ ale ok už som ticho
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore