Kaviareň u Poslednej Podpory

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Tu môžete debatovať o všetkom, čo sa týka i netýka sveta 68.

Prosím, dodržiavajte pravidlá fóra.

Príjemnú zábavu!
 

Mailosko

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
2
Zdravím všetkých opäť som si pustil DK po cca 10 ročnej pauze. Poprosil by som dakoho kto by mi sem hodil link, ako funguje strážna veža a rúnové dediny. vopred ďakujem za ochotu a prajem príjemnú hru a veľa úspechov
 

Mailosko

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
2
díki moc.
Som trošku lenivý na hľadanie :D a za 10 rokov sa toho asi zmenilo dosť :D
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
To určite. Tak snáď sa ti bude dobre zvykať :)
Informácie o novinkách nájdeš väčšinou na fóre, prípadne v našom pomocníkovi, alebo sa môžeš pridať na náš Discord server a popísať si s ostatnými hráčmi :)
 

point de tuc

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Zdravím, keď hráč príde do kmeňa nemal by byť schopný poslať podporu spoluhráčovi alebo ako to je ?
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Mal by byť schopný posielať podporu až po troch dňoch, ako sme o tom informovali v hre :)
Chyba umožňujúca posielať podporu ihneď bola opravená, ale zdá sa, že sa v hre objaví až pri najbližšej aktualizácii hry.
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Áno, ohľadom tohto sme informovali hráčov aj správou do hry.
Ako som napísal, počas najbližšej aktualizácie to bude v hre opravené a budú platiť tie 3 dni.
 

trumtufus

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Zdravím, aj keď už na danom svete nehrám nejaký ten týždeň, popravde sa ku mne od chalanov, čo tam hrajú dostali zaujimavé zvesti... chcel by som poukázať na určitú morálnu výbavu pár hráčov, konkrétne týchto pánov robino...I..., pepitko32, RousenX, Sokyno a kimi99. Určite by som z toho nerád robil nejakú dramatickú kauzu, ale zas aj, keď je to, len hra nemali by sme si zakrývať oči a zľahčovať nemorálne chovanie... Takže na úvod... Najprv chlapci vybavili dohodu s kmeňom NV, kmeň NV bol v tej situácií vo veľkej výhode a nemali otvorene šancu už proti nemu bojovať aj vďaka neschopnosti vedenia vtedy ešte kmeňa MH.. Tak prišlo k dohode s tým, že pôjdu spolu proti kmeňu Piip... O pár dni na to sa robila akcia na kmeň Piip a títo vyššie menovaní páni sa tvárili, že sa ide utočiť vo veľkom, dávali ciele a nakoniec sa dnes zistilo v deň dopadov, že všetko bolo dopredu dohodnuté, veselo dali ciele na ktoré sa bude útočiť a nakoniec zdrhli bez nejakého odôvodnenia :D Na DK sú zrady samozrejmosťou, ale takáto zrada neviem či ma precedens :D Tak ja len tak trošku na oživenie tejto diskusie a urobenie si názoru o týchto jedincoch :)

Ešte pre zaujímavosť, sokynova reakcia na otázku, či mu príde normálne namiesto toho, aby len prestupil zorganizovať fejkovu akciu a až potom prestupiť ked sa všetci rozbiju je: "Veď je to len hra :D "
 
Naposledy upravené moderátorom:

point de tuc

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Ja som počul že čo je top 5 kmeňov teraz tak to je najvačšia zgerba z celej hry za posledných pár rokov :D
 
Hore