Zodpovedané IP adresy*

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Toto mi vypísalo , keď som chcel vymeniť suroviny na trhovisku :

"Nasledujúce akcie medzi hráčmi, ktorí zdieľajú spoločné internetové pripojenie alebo počítač, nie sú dovolené a to v čase obojstranného zdieľania alebo 24 hodín po tom: Vzájomné útoky, podpory alebo poslanie surovín ako aj akcie s tým istým cieľovým účtom."


Pritom žiadne zdieľanie s tým hráčom nemám. Ide o to , že poskytovatelia internetu môžu meniť IP adresy a často sa IP adresy zhodujú s inými IP adresami. ( Aspoň myslím )

Pri výmene surovín to nieje až taký problém , ale ak sa bude treba podporovať , či útočiť tak to už problém bude.

Stalo sa aj Vám niečo podobné ?
 

DeletedUser15913

Hosť
Áno. Stalo. Môj spolužiak. Hrali sme v škole na kompoch s tým istým netom a odvtedy nám nič nejde. :D Časom si zvykneš.
 

DeletedUser

Hosť
=)

To som nemal namysli. Iba že mi už písal jeden človek čo mal presne taký istý problém. Na hernej podpore mu dali za pravdu a museli mu povoliť útoky na hráča , na ktorého sa mu útočiť nedalo , lebo že vraj sním má nastavené zdieľanie internetového pripojenia.

Neviem , predtým som sa stým nikdy nestretol tak neviem v čom to bude.
 

DeletedUser15913

Hosť
No. Nápodobne. Ale jedno viem. Už v živote nesmiem nikomu dať heslo od wifi. No aspoň tý čo hrajú DK. :D
 

DeletedUser15032

Hosť
=)

To som nemal namysli. Iba že mi už písal jeden človek čo mal presne taký istý problém. Na hernej podpore mu dali za pravdu a museli mu povoliť útoky na hráča , na ktorého sa mu útočiť nedalo , lebo že vraj sním má nastavené zdieľanie internetového pripojenia.

Neviem , predtým som sa stým nikdy nestretol tak neviem v čom to bude.

skus si teda skontrolovat ci nema snadstavene spolocne intrneto ve pripojenie s niekym inym...
 

DeletedUser15032

Hosť
Ttak pokial je vsetko v poho tak ma napada este nieco: existuje program na menenie IP adresy, pokial ju mas tak si si mozno zmenil IP, pokial ju nemas je mozne ze niekto uplne iny si zmenil IP prae na tu tvoju, ten program som pouzivala aj ja asi pred 2 rokmi... ale ako IP som si davala vzdy s inej krajiny... pokial to neni ani v tom tak kontaktuj hernu podporu, teda pokial si to este nespravil.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore