Info "Stratené vlastné jednotky"

  • Zakladateľ témy DeletedUser18844
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser18844

Hosť
Napadlo ma aby bolo v hre zobrazené aj info o našich padlých jednotkách ktoré sme stratili ako útočníci/obrancovia/podporovatelia.

Rovnako ako pri súčasnom systéme ktorý informuje o porazených nepriateľoch len s tým rozdielom že budeme informovaný o stratách našich vlastných jednotiek v boji.

:)
 

Paiton

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
25
taktiež je to zobrazené v štatistikách -> sekcia Získané/stratené jednotky
 

DeletedUser18844

Hosť
Áno ale ja som to myslel tak že tie vlastné stratené jednotky by boli zobrazené v profile tam kde sú porazený nepriatelia a pod tým by bolo info aj o celkových stratách jednotiek daného hráča.
A bolo by to aj v rebríčku "Vlastné stratené jednotky" napr...


Kde by boli zobrazené straty hráčov že koľko stratili svojich jednotiek pri útoku/obrane/podpore.

A tak aby to mohli vidieť aj ostatný hráči.

(Dúfam že sa chápeme... :D)


+ By ma zaujímalo ako sa v DK vypočítavajú porazený nepriatelia pretože keď som porazil asi 30 vojakov tak mne to pripočítalo 150 porazených Nepriateľov...
 

Paiton

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
25
no neviem či dačo také by malo úžitok... maximálne v osobných štatistikách

Tí porazení sa prepočítavajú cez nejakú tabuľku, ktorá každej jednotke priradí počet porazených nepriateľov, ale hodnoty nepoznám (napr viac určite dostaneš za ľahkú jazdu ako za kopijníka) + sa to tam ešte počíta inak pre obrancu aj pre útočníka (respektívne by to mali byť 2 tabuľky). :lukostrelec:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore