Hostinec u Bezduchého Barbara

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
193
Tu môžete debatovať o všetkom, čo sa týka i netýka sveta 63.

Prosím, dodržiavajte pravidlá fóra.

Príjemnú zábavu!

lalusik

Reakčné skóre
0
Ako je mozne, ze clovek z hernej podpory hra aktivne na svete? ( peiton)

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
193
Členovia hernej podpory môžu samozrejme hrať na ktoromkoľvek zo svetov.

V takom prípade tam pôsobia ako obyčajní hráči: platia pre nich úplne rovnaké previdlá, ako pre ostatných. Zároveň nemajú prístup do interného systému, ani k žiadnym informáciám či ticketom, týkajúcim sa daného sveta, kde hrajú. Nemajú preto žiadnu možnosť, ako zneužívať svoje postavenie. Navyše je to pre nich ako skvelá možnosť zahrať si a zabaviť sa (keďže v hernej podpore sú len ako dobrovoľníci), tak sa aj môžu udržiavať "v obraze", ako funguje hra a nové funkcie, aby vám v prípade otázok (z iných svetov) mohli byť nápomocní :)

lalusik

Reakčné skóre
0
Tak ten dobrovolnik teda ma ale penazi, ked ma tolko pb ;) ludia, co do toho navrazli 300-400e ako ja to uveria len velmi tazko ;)

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
193
Členovia hernej podpory si samozrejme nemôžu ani pridávať len tak prémiové body či iné zvýhodnenia (nemajú k týmto funkciám prístup) :)

Paiton

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
23
Tak ten dobrovolnik teda ma ale penazi, ked ma tolko pb ;) ludia, co do toho navrazli 300-400e ako ja to uveria len velmi tazko ;)
Keď chceš vidieť môj záznam PB, tak mi kľudne napíš SS. Toto je strategická hra, stačí mať čas, dobrú stratégiu a budeš medzi prvými aj bez veľkých investícií. ;)

Dream of Glory

Reakčné skóre
1
heh, lalusik a preco to robis? :D ja uz dlhe roky hram zadarmo a naozaj nudzou o pb netrpim. to je zufalstvo tych, co to proste len nevedia hrat ;)
GLin634Y

lalusik

Reakčné skóre
0
heh, lalusik a preco to robis? :D ja uz dlhe roky hram zadarmo a naozaj nudzou o pb netrpim. to je zufalstvo tych, co to proste len nevedia hrat ;)
GLin634Y
Ano, ano.... jeden svet ist normalne a dalsie 3 predavat pb, aby si zarobil. A potom najprv pol roka chaos na kazdom svete, pretoze sa zbieraju a dohaduju kto ide len na pb a potom da dedinu a komu. Tymto vsetkym ste pokazili cele DK. Normalne by som Vam to porusil, ze pb za obchodovanie by som vam stopol iba na ten svet kde ich predas. Ked na to nemas, nebudes mat ;)
A zadalsie hram DK asi po 5 rocnej prestavke, cize fakt sa mi nechcelo ist najprv par svetov kvoli pb ako niektore socky. Mam na to ;)
A peiton nepotrebujem vidiet. Aj tak viem ako to chodi ;) kamos bol v hernej podpore a pekne dotoval brata ;)

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
193
Aj tak viem ako to chodi ;) kamos bol v hernej podpore a pekne dotoval brata ;)
To by ma zaujímalo, v ktorej hre :) v Divokých kmeňoch (a ani v iných hrách od InnoGames) nemajú členovia hernej podpory žiadny prístup k spravovaniu prémiových bodov, ani prémiových funkcií. Také právomoci má výlučne iba administrátor hry (komunitný manažér).

lalusik

Reakčné skóre
0
DK
To by ma zaujímalo, v ktorej hre :) v Divokých kmeňoch (a ani v iných hrách od InnoGames) nemajú členovia hernej podpory žiadny prístup k spravovaniu prémiových bodov, ani prémiových funkcií. Také právomoci má výlučne iba administrátor hry (komunitný manažér).
DK cz ;) dobre vies, ze sa to pridavat da, len porusis pri tom pravidla, ale kedze na porusenie pravidiel dohliadaju clenovia hernej podpory, tak sam sebe asi BAN neda ;)

Dream of Glory

Reakčné skóre
1
Ano, ano.... jeden svet ist normalne a dalsie 3 predavat pb, aby si zarobil. A potom najprv pol roka chaos na kazdom svete, pretoze sa zbieraju a dohaduju kto ide len na pb a potom da dedinu a komu. Tymto vsetkym ste pokazili cele DK. Normalne by som Vam to porusil, ze pb za obchodovanie by som vam stopol iba na ten svet kde ich predas. Ked na to nemas, nebudes mat ;)
A zadalsie hram DK asi po 5 rocnej prestavke, cize fakt sa mi nechcelo ist najprv par svetov kvoli pb ako niektore socky. Mam na to ;)
A peiton nepotrebujem vidiet. Aj tak viem ako to chodi ;) kamos bol v hernej podpore a pekne dotoval brata ;)
:D :D :D ja sa naozaj ako socka necitim. a hej, chodim na svety zbierat, nie preto, ze bysom do hry nevedela kopnut tisice, ale nehram kazdy svet, jednak si rada pockam na nastavenie, druha vec je, ze ide aj o ludi. nepojdem hrat s kazdym. moja hlavna komodita je cas a to malo co mam nechcem obetovat kazdemu smudlovi co si vie zaregistrovat ucet a pak vyplakava, ze do hry musi davat real money ;)

btw. a ked hram, zvycajne prvy mesiac minimalne hram uplne bez pb a naozaj nemam problem sa dostat do topky. bez pb, dohodnutych dedin, dotacii surkami a podobnych somarin