Full útočná dedina.

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Čaute potreboval bi som niake zostavy na full útočné dediny.
Prepáčte nechce sa mi hladať :D ak bude treba poradím aj vám.
Ďakujem za každú odpoveď.
Povedzte aj ktorá je načo a kolko je treba ludí a akú armádu to približne rozbije.Ďakujem :)
 

DeletedUser10621

Hosť
Útok
6000 Sekerník 3000 Ľahké Kavalerie 320 Berenidel
Alebo
8000 Sekerník 2500 Ľahké Kavalerie 320 baranidiel
________________________________________
Útok s Luky
5500 Sekerník 2500 Ľahké Kavalerie 500 Lukostrelec na koni 320 baranidiel
Alebo
5000 Sekerník 2000 Ľahké Kavalerie 1000 Lukostrelec na koni 320 baranidiel

Ja používam tieto :) ale môžeš si vytvorit aj vlastné :)
 

DeletedUser

Hosť
Použi kombináciu Sekerníkov,Ľahkých jazdcov a Baranidiel. ;) a keď tak,aj Paladina a Šlachtica ;)
 

DeletedUser

Hosť
Síce neviem čo je LnK,ale ja takú kombináciu používam a na deff kopije,mece a luky.A katy ;)
 

Diablov syn

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
1
nedávno som riešil túto istú otázku a radili mi borci čo strávili za simulátorom 3 týždne, mal som šťastie, že som narazil na ich kamošov - najlepší útok je vraj 5000 sek.,3000 LK a 600 baranov ...
 

DeletedUser10621

Hosť
Pridám sa asi aj ja :))) ten človek čo to povedal tak nebol v poriadku :)
 

DeletedUser6765

Hosť
Je blbosť mať útoky len čisto sekera+LK+baran....

Treba mať aj zostavy s LnK a samozrejme s katapultami na ničenie nádvoria.
 

DeletedUser

Hosť
Podle obránce... Nejlepší je si ho prošpehovat, a postavit offky podle něj. Na světech s kostely je potřeba víc katapultů, atd. ale na to si každý musí přijít sám.
 

DeletedUser6765

Hosť
Ako raz jeden múdry hráč na DK vyhlásil...

Neexistuje útok na ktorý by nebola efektívna obrana a takisto neexistuje obrana, na ktorú by nebol efektívny útok...a v tom je čaro DK.

*Samozrejme rátam normálne zloženie dediny, nie dedinu narvanú katapultami a paladin s ohňami, ani iné betónovanie.
 

DeletedUser

Hosť
LNk se vyplatěj dělat , pokud obránce má víc jak 54% luků v obraně.
Jak tady napsal útok nákej s 500LNK to je na nic , protože když už je používat , tak aspon 1000LNK , jinak jsou k ničemu.

Jinak kombinace by měla bejt naká takhle : 6000seker 3000LK 300beranidel 20katů.
 

DeletedUser

Hosť
nedávno som riešil túto istú otázku a radili mi borci čo strávili za simulátorom 3 týždne, mal som šťastie, že som narazil na ich kamošov - najlepší útok je vraj 5000 sek.,3000 LK a 600 baranov ...


najlepsi utok nieje a ani nikdy nebude :xmas1
to iste plati aj pre "najlepsiu" obranu :xmas1
 

DeletedUser9104

Hosť
vetsinou kazdy dela kombinace vesnic 5-6k seker (co se vejde), okolo 3000 LK a 300 beranu

stavět do útoku 500 LnK je pitomost, když si to sami spočitate s LK namisto LnK, i pri vesnici plny obrany z luku zjistite, ze vam to mizivy mnozstvi LnK v utoku shazuje hodnotu utocnyho bonusu celkem dost podstatnym zpusobem
v pripade slozeni obrany temer vyhradne z luku se vyplati postavit specialky 400-500 beranu a LnK co se vejde
ovsem je treba zas brat v uvahu casovy faktor, nebot nez dostavim takovou specialku, muze mit obrance tu vesnici pro zmenu plnou kopijniku.....

to same je i s berany
dle turgonova vypocetniho vzorce pri vesnici s "normalni" obranou staci presne 213 beranidel na shozeni plotu na 0
jenze kdyz clovek trochu zaduma nad tim, co je "normalni" obrana (pocitano na prikladech s jednim selakem def), zjisti i bez simulatoru, ze mu tech 213 beranu v utoku proste nemuze stacit, kor kdyz jsou hradby v obrane podrzeny nejakym i byt mizivym mnozstvim katapultu a co jsem k memu prekvapeni po X letech hry zjistila, podobnou funkci na plot (i kdyz ne v takove mire) ma tezka. Prosim bez komentaru, toto tvrzeni vyplyva z dlouhodobych pozorovani a srovnavani reportu z vesnic, ktere byly pri utocich braneny pouze pechotou a ktere pechotou + TJ, pri zhruba stejnem obrannem bonusu.

Vzhledem k tomu, ze jsou pro me DK jen hrou a v odhalovani jejich technickych zakouti jsem jiz stredne pokrocilou osobou, coz mi pro chapani, jak tato hra funguje staci a nebavi me tedy se dale temito otazkami zaobirat, shrnula bych to asi tak, ze kazdy hraje tak, jak mu vyhovuje a jake jsou jeho moznosti. Jsou urcite sestavy vojsk, ktere se u hracu, kteri jsou mezi ostatnimi znami a jsou povazovani za urcitou "elitu" setkavaji s opovrzenim, bez znalosti situace, okoli te ktere vesnicky a souvislosti, ktere hrace k rekrutaci tech kterych jednotek vedou bych jejich poznamky povazovala za irelevantni.

U vetsiny hracu tedy najdes v utoku 300 beranu, kolem 3000 LJ a zbytek seker do plneho selaku. V def pak 1000 tezke a zbytek jednotek v selaku rovnomerne rozdeleny mezi kopije, sermy a luky.
Jak tedy podotykam, jsou to asi nejčastější sestavy utoku a obrany s kterymi se muzes setkat (pro pripadne nepratele lacnici po mych vesnicich: to jeste neznamena, ze je tak stavim :).

Jestli te tato problematika zajima vice do hloubky, zkus kontaktovat CZ hrace zenonus, ktery se tim opravdu detailne zabyval a vytvoril i nekolik ruznych tabulek a simulatoru funkcnich i v ruznych nastavenich svetu.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore