Fotky zo zrazu

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Vážení hráči.

Ako iste viete, dňa 3.10.2009 (včera) sa konal oficiálny zraz hráčov Divokých kmeňov. Zábava bola vynikajúca. Na zraze sa vyhodnocovala súťaž o najlepšiu prezentáciu kmeňa, ktorej vyhodnotenie neskôr napíše hlavný moderátor do príslušnej sekcie. Tiež bola prezentovaná hra Grepolis - jej funkcie, hrateľnosť a podobne. Zároveň bolo oznámených pár informácií ohľadom sveta 7, ktorý sa má onedlho spustiť. Presný počet hráčov sa pohyboval v rozmezí 35-50 (podpokladám - presnejšie informácie bude mať asi Miss.Foxova). Ako som napísal, všetci sa zabávali a kecali pri pive.. úžasnú atmosféru sprevádzalo utlmené svetlo a plameň sviečok.

Ale k veci. Tu budú dané fotky zo zrazu. Fotky som robil predovšetkým ja a Linteo. Takže tu ich budete môcť nájsť všetky - ak sa všetci prespia a svoje "úlovky" tu zverejnia.


>>Fotografie (od MatthewFOX)<<
Meno a heslo: divokekmene

>>Fotografie (od zzivusazz)<<
Meno a heslo: divokekmene

>>Fotografie (od Linteo)<<
Meno a heslo: divokekmene




Dúfam že podobný zraz bude aj nabudúce, na všetkých sa opäť teším :)

S pozdravom DK Team. :kocky:​
 
Naposledy upravené :

DeletedUser

Hosť
Conquerors

Pekne,pekne a nenapisete mena hracov na fotkoch??:)
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Niektoré by som vedel, ale predsa len.. za jeden večer si spojiť všetky tváre s nickmi by bol... heroický úkol :D
 

DeletedUser

Hosť
Conquerors

vsak viem a jak pozeram kazdy hrac mal stitok zo svojim menom :D

skusim nieco vycitat
 

DeletedUser

Hosť
Matt mal si tam hodiť aj nejaký ten opis nech tý čo tam neboli aspon vedia na koho sa vlastne pozerajú
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
pokúsim sa s tým pohrať, ale fakt si nepamätám ti mená.. uvidím čo pofotil Linteo :D
 

DeletedUser

Hosť
takže tie fotky su co iba ty a doraz alebo potom da fotky co nafotil linteo ze?:)
 

DeletedUser

Hosť
Pěkný sraz :)

Poznal jsem ale jen Irenicuse a Kozmiho.

Kde se flaká Linteo? Jste ho někam zavřeli? :D
 

DeletedUser

Hosť
Kde je Linteo??:(:(
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Aaa, už vidím Lintea :yes: Jsem ho nemohl poznat ... porovnával jsem se strarou fotkou :wacko01:

ps: Díky Kozmi za identifikaci.
 

DeletedUser31

Hosť
Tak já už jsem v Praze a čekám na spoj do K.Varů, fotky se srazu se povedli, pokud by kdokoliv ještě nějaké fotky měl, určitě je tady zveřejněte...
 
Hore