Diskusia FIFA World Cup 2014: diskusia k súťaži

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser16190

Hosť
Brazilia,hm,neviem...ale dal som ze prejdu cez Nemcov...
A Argentina ze porazi Holandsko?:D:D:D
Neexistuje:) ako som pisal,Holandanom nech uz daju tu mini trofej:D
Holandsko je trosku inde ako Argentina:)
Argentina stavia uplne vsetko na Messim...Kopacka do papule a Argentina skoncila:D (srandujem) ale vlastne to je tak:)
 

DeletedUser16190

Hosť
Zidane ti chyba?:D
Mne je luto ze David sa nerozhodol ist...mohol by pocitat skore:D
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Nemám rád Robbena je síce rýchly a dobre strieľa, ale tým filmovaním kazí celý futbal. Normálne mám chuť vypnúť TV keď je na neho "faul".
 

DeletedUser10350

Hosť
Skoda, ze vypadli Mexiko a Chile, oni hrali pekny futbal.
Ja to vidim na cisto europske finale. Z poslednych 4 timov hra najkrajsi futbal Holandsko.
Brazilia bude oslabena a k tomu bez Neymara a Argentina? :) Ta uz vyhrala asi 5 zapasov len 1:0, snad sa im uz vystavi konecne stopku Holandsko :)
 

DeletedUser15118

Hosť
Zidane ti chyba?:D
Mne je luto ze David sa nerozhodol ist...mohol by pocitat skore:D

To nie je o tom, že on sa rozhodol neísť. Celý problém je v tom, že jeho "mančaft" sa nekvalifikoval, nakoľko nemali do čoho dávať góly. Plastová konštrukcia bránky nevydržala keď ju guľatý nezmysel triafal a kovovú konštrukciu bránky ani postaviť SFZ neskúšal, vieme si predstaviť ako by to skončilo. Čo sa zas týka počítania skóre, tam by sa Dávid neuplatnil, nakoľko dnes už máme vyspelú techniku. Skúšam si predstaviť, ako by mohol byť Dávid užitočný na týchto MS, ale skutočne je to niečo nepredstaviteľné.
Takže fakt už ostáva len Zidane a jeho povestná hlavička. Tá si svoje uplatnenie našla pravidelne.

Toť otázka, čo s Dávidom ?
 

DeletedUser16190

Hosť
Rozmyslal som,David by mohol robit maskota...Alebo lepsie by mu islo robit toho komentatora na stadione...Citat kto dal gol,oznamovat polcas,prestavku atd...To by mu zarucene islo:D
Niekto da gol,David precita Zidane:D A zarucene by bol najlepsi kannier sampionatu a aj za kazdy tym,ktory David komentoval:D
A druhy by bol sufursky:D
 

DeletedUser15118

Hosť
No teoretický sa to dá, len neboli by tieto MS tak trochu hanbou potom pre organizátorov ?
 

DeletedUser16190

Hosť
No to ja uz neviem...a ak by,stale sa vedia vyhovorit:)
Jeden povie ze to on,ten povie ze tamten a nakoniec to skonci pri chudakovi Davidovy ze on z vsetko moze a on chudak vystresovany povie iba,"ne,ja neviem uz":D:D
 

DeletedUser15118

Hosť
Tak to áno, nakoniec Dávid ostane za hlupáka. Chudák. :D :D
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Ty tým brazílčanom nejak veľmi fandíš :D Aby sí sa nesklamal :D
 

DeletedUser15913

Hosť
:) :) hulk da dnes goool o 50 pb. Ale iba z jednym.penalty sa neratju
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser15913

Hosť
Kto sa stavi. Prijmam stavku iba od jedneho kedze niesom milionar.
 

DeletedUser7669

Hosť
Lol škoda že som nedošiel skôr hned by som sa stavil :D už len veriť že nemohúcna brazília dá vôbec gol je zázrak :D
 

DeletedUser2

Hosť
Už dlho som sa tak dobre nezasmial, ako pri tomto zápase :)

Historický debakel :)))
 

DeletedUser15118

Hosť
Áno, včerajší zápas bude pre Brazíliu ešte dlho hanbou. Takto vysoko prehrať na domácom trávniku, zvlášť keď Brazília bola plná sebavedomia a veľkým favoritom na víťazstvo. Lenže kto hral niekedy futbal (nie so spolužiakmi na školskom ihrisku) určite pozná čo robí psychika s hráčom. Ja keby som bol brankár už za stavu 3:0 v prospech súpera by som musel striedať, inak by to skončilo tak, že každá strela by znamenala gól. Pokiaľ sa nedarí tak psychika ide úplne dole a s ňou aj chuť hrať, klesajú výkony hráča, chýba motivácia pre ďalšie minúty zápasu. Nepôjde už nič, nedá sa sústrediť na futbal.
Úprimne mi bolo strašne ľúto tých hráčov, nezaslúžili si to určite. Bol na nich obrovský tlak a domáci to brali, že už sú istými víťazmi. Chudákom futbalistom neostávalo nič, než splniť tento sen svojej krajine. Fanúšikovia si nič iné nepripúšťali. Pre nich muselo byť veľmi ťažké hrať zápas, keď už bolo rozhodnuté. U mňa si získali rešpekt a obdiv. Prehrávať 0:7 v tak dôležitom zápase a predsa dať následne gól, mnoho iných by sa na to dávno už..... Zápas bol rozhodnutý už po polhodine, keby som bol na trávniku, okamžite by som striedal, alebo zápas dohral s plačom. Tí hráči žijú futbalom, znamená pre nich veľa.
Ja som sa nikdy neživil futbalom, ale znamená pre mňa strašne veľa a viem ako bolí neúspech či nemožnosť niečo vymyslieť, aby to pomohlo hre. Futbal je viac, ako obyčajná hra. Má obrovský vplyv na psychiku hráča a celého tímu, dokáže spraviť doslova z perfektného tímu iba "štatistov", ovplyvní celý zápas a výkon.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2

Hosť
BsDT-rDCMAAZOpy.jpg:large
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore