Ferior - *BeD*

  • Zakladateľ témy DeletedUser6697
  • Vytvorené

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Pekné, ale súťažiť môžete len s tým z tohto roka (ideálne vytvorené priamo pre túto súťaž), ostatné už platné nie sú, bohužiaľ.
 

DeletedUser6697

Hosť
nič v zlom priateľu, no mohol si sa o tom zmieniť tu :

Pravidlá súťaže

Video sa musí týkať tejto hry a takisto jeho obsah.
Videá pridávajte do témy, ktorú vytvoríte v tejto sekcii. Pomenujte ju svojou hernou prezývkou a tagom kmeňa, ktorý budete prezentovať (napr. Jaro987 - *N*).
Video musí byť nahraté na službu YouTube (takže pozor na autorské práva).
Ideálne rozmedzie videa je 2-5 minút. (Ak bude o trochu dlhšie tak sa nenahneváme, ale celovečerné filmy pozerať nechceme )
Vo videu nesmú byť použité vulgarizmy, nevhodné obrázky atď.

nemám dojem, že som nedodržal niektoré pravidlo ... ešte som s tým videom nebol v žiadnej súťaži - a ja som autorom
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
V tom prípade to tam pridám, nie je to prezentovanie kmeňov, ale súťaž a určite majú prednosť tí, ktorí si s tým dajú námahu kvôli súťaži (a nezvezú sa len preto, že už video niekedy vytvorili. Príde mi to hrozne nefér).
 

DeletedUser6697

Hosť
to som ani nemal v pláne - zviezť sa pri niečom. aj mne to dalo veľa práce - to video vytvoriť ... tuším asi týždeň práce po večeroch a o zháňaní fotografií ani nehovorím - :D
Prečítal som si HS-ku na svete 28, potom pravidlá a nič mi nepovedalo, že by bolo nefér dať tam svoje video. mne zas príde rovnocenné, či som ho vytvoril pred nejakým časom, alebo teraz pre túto súťaž. zabralo to čas a námahu a má to nejaký výsledok.
Ale ako hovorí klasik : support má stále pravdu ;)
Moc som tu nechodil a vidím, že som o nič neprišiel. Keby som bol ja supporťák, snažil by som sa mať čo najviac videí v súťaži, najmä ak by spĺňali "pravidlá", ktoré som vymyslel. vieš, fér-nefér je tak nejako moc subjektívne hodnotenie ... majte sa tu pekne :)

fero
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
pridám sa do debaty:)
Keby bola táto súťaž každý rok alebo 2 tak by som bral že musí biť vytvorené v tedy a vtedy ale keď že čo viem je prvý raz tak si myslím že môžu aj staršie

Iba môj názor:)
 

DeletedUser14998

Hosť
tak to tu pridame za tu dobu 20 videi ktore sa robili tu chalani si dali pracu koli tomu ze je to sutaz a robili ho teraz !!! chalani ktory robili videa aj na starych svetoch tak nechapem preco akurat vy by ste mali mat vynimku.a ked uz si pri pravidlach video ma mat 2-5 minut a tvoje ma 7 ...
 
Hore