Dôležité Divoké kmene na Discorde

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
203

Milí hráči,

slovenské a české Divoké kmene spojili svoje sily a rozhodli sa podporovať a spravovať oficiálny česko-slovenský server na Discorde!

Veríme, že využijete túto možnosť a pomôžete nám vytvoriť príjemné prostredie, v ktorom môžu byť hráči vo vzájomnom kontakte, lepšie sa spoznať, diskutovať o hre a poskytovať nám cenné pripomienky v reálnom čase. Okrem všeobecných sekcií (diskusná téma, technický kútik, spätná väzba) sa na serveri nachádzajú aj špecifické vlákna pre konkrétne (slovenské i české) svety. O tom, ako sa môžete pridať k svojim spoluhráčom z daného sveta, sa dočítate v sekcii "informace".

Upozorňujeme vás, že Discord chat nie je a nebude prostriedkom k poskytovaniu hernej podpory. Všetky záležitosti spojené s nutnosťou kontaktovať hernú podporu (protesty proti zablokovaniu, nahlásenie porušovania pravidiel, problémy s účtom ap.) musíte riešiť cez oficiálny systém hernej podpory. Na Discorde je riešenie takýchto záležitostí zakázané a vaše príspevky môžu byť preto zmazané.

Tešíme sa na vašu účasť! :sermiar:


Váš tím Divokých kmeňov

K nášmu Discord serveru sa môžete pridať cez nasledujúci odkaz:
https://discord.gg/s8XExvZEqE


discord-czsk.png
Upozorňujeme vás, že Discord je externá stránka, v ktorej platia jej vlastné podmienky, zásady ochrany osobných údajov a pravidlá.
 
Naposledy upravené :