Dôležité Divoké kmene na Discorde

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
209
discord%20chat.png

Milí hráči,

slovenské a české Divoké kmene spojili svoje sily a rozhodli sa podporovať a spravovať česko-slovenský server na Discorde!

Veríme, že využijete túto možnosť a pomôžete nám vytvoriť príjemné prostredie, v ktorom môžu byť hráči z oboch jazykových verzií vo vzájomnom kontakte, lepšie sa spoznať, diskutovať o hre a poskytovať nám cenné pripomienky v reálnom čase. Na našom Discorde nájdete napríklad oznámenia z hry, o ktorých si môžete nastaviť upozorňovanie v reálnom čase, či všeobecné témy, do ktorých sa môžete aktívne zapájať - globálny chat, technický kútik, spätnú väzbu či vlákno, týkajúce sa nahlasovania chýb. Nezabudnite si zároveň prečítať pravidlá serveru.

Upozorňujeme vás, že Discord chat nie je a nebude prostriedkom k poskytovaniu hernej podpory. Všetky záležitosti spojené s nutnosťou kontaktovať hernú podporu (protesty proti zablokovaniu, nahlásenie porušovania pravidiel, problémy s účtom atď.) musíte riešiť cez oficiálny systém hernej podpory. Na Discorde je riešenie takýchto záležitostí zakázané a vaše príspevky môžu byť preto zmazané.

Tešíme sa na vašu účasť! :sermiar:


Váš tím Divokých kmeňov

K nášmu Discord serveru sa môžete pridať cez nasledujúci odkaz:
https://discord.gg/s8XExvZEqE


unknown.png
Upozorňujeme vás, že Discord je externá stránka, v ktorej platia jej vlastné podmienky, zásady ochrany osobných údajov a pravidlá.
 
Naposledy upravené :
Hore