Diskusná téma sveta Casual 3

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Tak sme sa dočkali tretieho sveta Casual :)

Predpokladané otvorenie je 15. 3. 2018 dopoludnia.
 

DeletedUser18325

Hosť
Prečo je SKP3 len na rok plus pol roka? Ked prvý mohol bežať roky druhý dva roky a tomuto dávate už iba rok a pol...
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Ako sme napísali, všetky svety Casual odteraz budú zautomatizované tak, aby trvali rovnako dlho.
Je to aj preto, že keď sa tam pridá nováčik po roku od spustenia sveta, príliš si tam už nezahrá...

Toto sa netýka len slovenských DK, ale všetkých jazykových verzií :)
 

DeletedUser18325

Hosť
Takže už viac nebudete skracovať dĺžku trvania? Mám to brať ako slovo či zas ako vždy schválite niečo a začnete podávať danú vec dole...
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Na jednej strane dobre že konečne svet kde sa majú šancu vyučiť nováčikovia na druhú dá sa povedať koniec cassualu ako je známy teda len pre pohodakov ... V každom prípade potom by som uvítal šancu novo registrovaným ísť hneď na cassual a aby bolo viac hovorené načo a ako funguje cassual. Nech to neskončí tak že malo by to mať svoj účel ale nakoniec s toho nemá nikto nič ;)
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Lord kwass, žiadne predlžovanie trvania sveta, odteraz to už bude všade fungovať rovnako :)
petsu, na konci finálnej fázy umožníme hráčom presun na Casual 3, ako som už spomenul v inej téme ;)
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Áno, začínajú, nevidím na tom nič zlé :) Casual je určený primárne pre začiatočníkov, takže tí skúsenejší môžu skúsiť šťastie v bežnom svete.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Tu skôr ide o časovú náročnosť a časovú náročnosť sveta normálneho a cassual ;)
 

DeletedUser18325

Hosť
Potom to chce zaviest nejaku nahradu za skp ako sme ho poznali... lebo toto vyzaduje viac casu uz a ja osobne by som si este zahrat chcel no nie riadny svet len taku pohodicku... no tou uz po novom nebude ani skp
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Svety Casual majú všetky (takmer) rovnaké nastavenia, takže nerozumiem, ako by si chcel urobiť svet Casual ku svetu Casual, nedáva to zmysel :)
 

DeletedUser18325

Hosť
Pozrime sa na to takto... mame normalne svety kde miname mnozstvo casu atd na jeho hranie potom tu bol casual ktory mal byt pohodicka hranie no to sa kus meni... dalej su blesk servery a este classik serveri kazdy ina rychlost nastavenia ucel... no chyba tu teraz vyplnenie toho miesta ktore zaberal casual stary ako ho pozname mnozstvo dedin bariek for fun a chill...
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Cassual je stále pohodovejší svet ale sčasti aj s tebou súhlasím :) Mne tu skôr chýba nejaký medzinárodný svet :D A myslím že strážna veža na normálny svet nepatrí no čo už :P
 

DeletedUser18325

Hosť
Ja som na sk48 mal 3mil+ bodov a cely svet som nerobil veze len na konci ked som uz nic nerobil len staval :D a chill vsetci tak spolahnuty ze hra sa s vezou tak neposielali fake a navyse rozoznat fake a ostre za tie roky uz clovek vie :)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Tak tak súhlas :) A však mne dosť vadilo že som nemohol posielať faky keďže ostatný tie veže mali :P
 
Hore