Diskusia o novej budove: Strážna veža

DeletedUser15113

Hosť
Táto budova bude len kaziť hru. Úplne útoky stratia zmysel prekvapenia či už fake útoky alebo baranidlové vlaky poslané v 400 ms. Strážna veža je aj pre skúsených hráčov? Ja som sa pýtal zopár skúsených hráčov čo hovoria na túto novinku drvivá väčšina nepôjde hrať na taký svet kde bude táto budovu, iba PB pôjdu zarábať. Ja v tejto budove vidím iba 2 ťahy od vás. Ďalší pokus prilákať viac hráčov hrať túto hru a ďalší spôsob ako od ľudí vytiahnúť peniaze, pretože budova bude určite náročná na suroviny a čas výstavby. Čudujem sa, že ste nedali možnosť vidieť veľkosť útoku - malý, stedný a veľký za nejaké PB. Nových hráčov možno prilákate, ale kopa tých skúsených, dobrých a stálych hráčov vám taký svet hrať nebude a ja takisto nie. Radšej keby ste otvorili aspoň jeden svet bez prémiového trhu, skrátenia času výstavby a ostatných vecí za PB. Jedine by som uvítal prémiový účet a pomocníka na farmenie pre uľahčenie hrania a ušetrenie voľného času nič iné. Dúfam, že sa postupne nestane táto budova súčasťou každého sveta, ale že sa to bude vyskytovať asi ako kostol, kľudne aj menej.
 

DeletedUser3842

Hosť
asi tak .... zas len podme ochranovať nováčikov a lamky, čo si nevedia označovať útoky, nedajbože po nociach spia ... tak vy im dávaťe ďalšiu výhodu, nač označovať, ked to uvidím čo v tom ide ... nezabudnite do toho dorobiť ešte za PB aj detektor šliacht , ale to už by bol asi klinec do rakvy ....
presne ako píše matuško ... radšej by som uvítal RETRO svet ako tieto vaše novinky , čo iba tvrdo kazia túto hru, ktorú som si svojho času oblúbil ... SK5 , SK7 či dokonca ešte časy CZ3 a 5 ... dal som si 5 rokov pauzu, syn ma presvedčil, ved oco poď, ved to vieš hrať .... a poviem po pravde nebiť jeho, tak to naozaj nehrám, bo to čo ste s tejto hry spravil, tak my je tvrdo na GRC, a ked ešte tú vežu dáte, tak to už bude tzv. čerešnička na torte a naozaj nečakajte , že vám to veteráni ešte DOBREJ HRY aj hrať budú ..

s pozdravom a dúfaním v RETRO svet Liyo
 

DeletedUser6828

Hosť
tiež som rovnakého názoru celé DK už je len o PB ,už to nieje ono preto to hrá kopec detí ktoré ťahajú peniaze od rodičov do hry .Kvalita hry ide rapídne dolu vodou už kostol bola poriadna hlúposť a odvtedy nič dobrého sa nepridalo ,konečne keby sa vrátil retro svet hned by som išla hrať tam sa ešte muselo vedieť hrať ,preto aj já asi už DK skončím nájdem si inú zábavu.
Naozaj radšej pouvažujte o retro svete viem že by nás tam išlo kopec hráčov hrať
 

DeletedUser15720

Hosť
Súhlasím s názormi. Retro svet by prilákal určite omnoho viac hráčov. Ale asi by nebol taký výnosný, keďže pôvodne sa za PB dal kúpiť len PÚ... Otázka na support - bude nová budova do všetkých ďalších svetov pevnou súčasťou hry alebo sa jedná iba o tento svet, prípadne pár výnimočných, ako to je pri kostole?
 

DeletedUser18463

Hosť
Pamätám si ešte úplne prvé svety..Bolo to celkom zaujímavé, keď ešte fungoval kostol. Ale táto tzv. strážna veža.. ani zo srandy. Nekazte prosím hru, ktorú som mal vždy tak rád. Už aj tak stačia všetky tie veci, čo sa týkajú PB
 

DeletedUser

Hosť
Nepatrím k tým hráčom čo hrali DK už od prvého sveta. Začal som s DK okolo sveta 20, kde som hral tak do 26 a potom som znova začal pri sk35 až doteraz. Ale úplne súhlasím s tým čo tu väčšina píše. Najprv, keď som sa dozvedel, že bude nová budova, tak som sa potešil, že čo to bude zač. Ale keď som si prečítal všetky info o nej ... Tiež som proti nej. Najmä kvôli tomu, že nebude možné posielať fake útoky, rsp. budú hneď odhalené. A ďalšie mínus sú enormné náklady na jej stavbu!
A taktiež ako väčšina, by som privítal svet ako boli tie prvé, rád by som si ho zahral.
 

DeletedUser18030

Hosť
Súhlasím s ostatnými podla môjho názoru to je hlúposť . Úplne zmizne moment prekvapenia. Lebo hneď bude vedieť čo ide. A zaskočenie súpera je podla mňa v tomto to najhlavnejšie .
 

DeletedUser18467

Hosť
asi tak .... zas len podme ochranovať nováčikov a lamky, čo si nevedia označovať útoky, nedajbože po nociach spia ... tak vy im dávaťe ďalšiu výhodu, nač označovať, ked to uvidím čo v tom ide ... nezabudnite do toho dorobiť ešte za PB aj detektor šliacht , ale to už by bol asi klinec do rakvy ....
presne ako píše matuško ... radšej by som uvítal RETRO svet ako tieto vaše novinky , čo iba tvrdo kazia túto hru, ktorú som si svojho času oblúbil ... SK5 , SK7 či dokonca ešte časy CZ3 a 5 ... dal som si 5 rokov pauzu, syn ma presvedčil, ved oco poď, ved to vieš hrať .... a poviem po pravde nebiť jeho, tak to naozaj nehrám, bo to čo ste s tejto hry spravil, tak my je tvrdo na GRC, a ked ešte tú vežu dáte, tak to už bude tzv. čerešnička na torte a naozaj nečakajte , že vám to veteráni ešte DOBREJ HRY aj hrať budú ..

s pozdravom a dúfaním v RETRO svet Liyo

Maťo, hadam nejdes hrat DK :)
Retro svet by som isiel aj ja, no na ten mozeme zabudnut,pretoze bez premium "svaciek" (skracovanie stavby,surky, za PB,ťažba za PB,... ) by chlapci z INNO nemali tak velky zisk.

K teme : strazna veza a moznost zistovat utoky = dovidenia fake.:(
Musel som zalozit tu na forku novy ucet,lebo na Andrej G.S.E. som zabudol heslo aj emailovu adresu :(
 

HomerJ

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Tiež by som dal prednosť RETRO svetu. Kľúdne by som bol ochotný za jeho spustenie aj zaplatiť :)
Stážnu vežu, kostol a pod. si nechajte...
 

DeletedUser17114

Hosť
Veľmi by som uvítal svet kde by bolo čo najmenej Prémia ako mne sa páči premiový účet sprauca účtu a pomocnik na farmenie ale 20% suroviny si môžte nahať, čo sa týka strážnej veže povedzme si na rovinu ked už pojdeme hrať nové svety a pojde na vás xy útokov nepostavite ju ? No a veľmi by som si prial od vás aby ste zas po dlhej dobre nechalo hráčov odhlasovať aký chcu svet, lebo nie je normalne aby rýchlosť 2 bola raz za 10 svetov a rýchlosť 1 je každý druhý svet a všetci tu plačete na premium hlavne guevara a matúš vy nepoužívate premiove body ? a čo sa týka tých deciek never to mu to tak nefunguje pb ti je dobre tak do 5 dedin po mesiaci hry sa to vyrovna a kvalita vyjde najavo načo sú ti pb ked nevieš farmiť ? či si budeš denne kupovať 10 milionov surovin z pb trhu čiže tu neplačte

a herna podpora prosim sk 42 rýchlosť 2 bez vlajok bez kostola bez stražnej veže bez tajomstiev pekne na dominanciu aminimalne nech trva 365 dni nie tie to pol ročne sNiNiNiNiNiNiy sorry za gramatiku
 
Hore