Diskusia Diskusia k verziám hry

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Informujem sa ohľadom toho, ale je možné, že to bolo tak mienené a stará mapa ostala so starým označením.
 

DeletedUser18325

Hosť
Chcel by som dať podnet na zlepšenie stromu schopností nového paladina totiž aktuálny neobsahuje napr tj ktorú mám veľmi rád a výrazne oslabuje lukostrelbu kedže sekerníci a lj sú zosilnené a ona nie... hodilo by sa ho aj viac prepracovať napr rozvetviť a dať tak priestor rôznym stratégiám napr obrana založená na tj lukoch a kopijach alebo obrana s pechoty kopije serm a luky
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Chcel by som sa opýtať na novinku v novej verzií:Zdieľanie osobných štatistík.
O aké štatistiky ide? Či to je len povolenie do štatistík hráča ak ich nemá povolené v profile?
 

nádenník

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
Naposledy upravené moderátorom:

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Informácie sveta 2 boli vtedy nenávratne stratené, takže ich nie je možné bohužiaľ obnoviť, ani čiastočným doplnením vonkajších údajov.
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Pokiaľ sa jedná o drobné vylepšenia hry, tie nezvykneme oznamovať, pretože častokrát je to napr. jedna malá vec za týždeň.
Spýtam sa však tvorcov hry, či by nemohli občas urobiť výnimku :)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Myslím si že oznamovať nové verzie hry teda novinky by malo byť aj naďalej aj keby tam bola len jedna maličkosť. Teraz tu sem tam nabiehajú novinky ktoré si len tak náhodou všimnem a nikde o nich nič. V každom prípade ďakujem ... ;)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Tak táto verzia dosť bieda v prvom rade prečo premiové odmeny (teda PU a SU) budú od teraz dané do inventára načo to je dobré ? Dám takú blbú radu ako laik na zamyslenie ak odmena v podobe PU za dosiahnutých určitých počet bodov sa objaví na stránke s kúpou pb resp. vymieňaní pb za "produkty INNO" tak hráč si pozrie aj tie "produkty" a ich ceny teda je oboznámený s danými funkciami a ich cenami bez toho že by mal pocit že je nútení sa nato pozerať čo je veľmi pozitívne pre INNO a ich biznis ... Teraz však prišli s absolútne nepochopiteľnou vecou ktorú som úprimne čakal po tom čo som videl na s53 úlohu pozri si stránku s obchodom za premiové body. Tak za toto by som im dal fakt gratuláciu pretože myslím že nad týmto krokom absolútne nerozmýšľali alebo inak si to vysvetliť neviem. Takže teraz namiesto dobrovoľnej návštevy pb obchodu je to "nasilu" nato by som povedal asi toľko že sila totok. Pri všetkých biznisoch sa firma snaží aby sa v obchode zákazník cítil pohodlne a necítil nátlak že musí niečo kupovať, teraz bude pocit mierneho nátlaku čo pred tým nebo (ich vec no...). Pochopím keby chcú spropagovať inventár ale myslím že ten je už dosť vzhľadom na denné odmeny (na ktoré sa nejdem vyjadrovať tutok). Ďalšia vec je meno paladina. Dobre môže byť prednastavené s tým že môže byť zmene tí čo ich nič iné nenapadne dajú to ALE čo tak keby dali k tomu poznámku prečo Paul ? To rovno môžu dať tam generátor náhodných mien lebo ja som do teraz ani netušil že ta socha ma meno a som zvedavý koľko % ľudí bude tušiť prečo Paul... K ostatných 2 veciam sa vyjadrovať moc nebudem nie je moc čo akurát pochválim to že bude vidno v hre vidno fázy (na cassuale) aj keď ho nehrám... Ale proste keď cassual už funguje ako funguje malo by tam také dačo byť :)
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Ďakujeme za názor :)

Do inventára sa to presunulo práve preto, že nám pravidelne chodia správy od hráčov, ktorí nemôžu nájsť svoj PÚ či SÚ zdarma. Osobne si preto myslím, že to bude pre mnohých omnoho pohodlnejšie.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Tak to je zaujímavé :/ V oznámení je dokonca odkaz na tu stránku a nevšimnú si to ? :/ Nič no keď je to tak aspoň nejaký zmysel to dáva ...
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
No, alebo si myslia, že to je iba v oznámení a ak ho omylom zmažú, stresujú, že prišli o prémium ;)
Osobne fakt dúfam, že zrovna toto je krok k lepšiemu :)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
No neviem či to s tým premiestnením je rozumný nápad už len normálne to znamená najväčší zdroj barbariek možnosť ako si ich aj vytvárať okrem toho môže sa stať že potom stred bude sama barbarka. Akože mne to nevadí aj by mi to vyhovovalo ale myslím že vplyv na hru bude dosť negatívny ...
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
:D:D Hej no v strede také nič to by boli zaujímavé boje nie cez stred by sa útočili ale okolo :D
 

Paiton

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
25
Neviem či sa nemýlim :D, ale som čítal, že to premiestnenie nie je na 48h, ale tak ako doteraz (záležať bude od rýchlosti sveta -> pri 1 to bude 48h a pri rýchlejších menej :)).
 
Hore