Diskusia Diskusia k verziám hry

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Áno, snáď to obmedzí problémy s tým spojené :)
Ak by sa to niekomu nezobrazovalo, môže byť na vine adblock.
 

DeletedUser7669

Hosť
Takže podla tohto si budú hráči môcť zistiť kto koho podporuje ? ak áno je to jedna z najväčších sprostostí aké mohli vymyslieť....
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Nemyslím si, že by sa to dalo odsledovať.

Body sa do týchto rebríčkov pribúdajú zámerne s oneskorením, aby sa to nedalo zneužívať. A na svete prebieha v rovnakom čase veľké množstvo bojov, takže by to nemala byť výhoda pre útočníka. Predpokladám, že to bude podobne smerodajné, ako teraz porazené jednotky ako útočník či ako obranca :)
 

DeletedUser7669

Hosť
porazené jednotky ako útočník či ako obranca pre lepších hráčov sú smerodajne a napr. ja si ich rád odsledujem.... inak povedané ak niekoho podporím tak na daľší deň môžem čakať pozdrav aj ja....... nenormalne tieto veci vymyšlajú ludia čo mali v tejto hre možno tak 3 dediny a nevedia o čom je....
 

DeletedUser10648

Hosť
osobne si myslím že inno už nevie čo ma z rozkoše robiť a vymýšľajú hlúposti...ja by som vedel hrať DK aj bez tých klobúkov kolesa šťastia bez tých úloh na začiatku sveta...a bez veľa ďalších zbytočnosti...samozrejme aj bez prémiového trhu bo tu miniem vždy celú výplatu :D:D
 

DeletedUser18175

Hosť
Veď uvidíme :D podľa mňa skoro súdiť, treba najprv odskúšať
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Ja len že pol roka akože žiadna nová verzia a kukám že to bude niečo veľké a takáto vecička. Akože to bude podporovateľ dňa?:) Inak podľa mňa tiež využitie minimálne skôr len ľudia čo podporujú budú v nejakom ranku top no:D
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Chystajú sa aj väčšie veci, na tie si treba ale ešte chvíľku počkať :)
 

DeletedUser7669

Hosť
Je to presne taká blbosť ako som písal ja niekoho podporím deff mi padne a susedia si to ľahko zistia.... Kto v Innogames toto vytváral nemá ani páru o tejto hre, len s tým podporil to že každý bude hrať viac sam za seba...... Nových hráčov tiež odrazili lebo oni sa nevyznajú a skúsený hráči to ľahko využijú.... Najhoršia novinka akú si za posledné roky pamätám..... Najbližšie si za PB asi bude môcť kúpiť náhľad do nepriateľskej dediny....
 

DeletedUser11046

Hosť
Súhlasím... keď už majú byť v novej verzii takéto blbosti, tak by mohlo byť aspoň nejaké hlasovanie o tom na fóre a nie to tam hneď nasadiť a mi potom môžme už len nervy mať ale spraviť s tým nemáme čo...
 

DeletedUser15175

Hosť
maš trocha pravdu krowky, je pravda že zvyhodnili trocha to verbovanie a pár vecí čo si cením no su hrači ktory nekupuju vobec PB ja aspon tak 60PB za pol roka. no toľko tie križiky na mape čo ukazovalo kde som poslal kde nie mohli nechať.

Ja si pb t
Zarabam max na trhu do tejto hry som zatiaľ nedal ani cent ale PU a takmer všetko ostatné vyuzivam :)
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Kedysi boli u nás v hre tiež, v podstate ide o formu súťaží, kedy sa hráči rozdelia do tímov a majú plniť rôzne úlohy :)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Teda niečo ako udalosť? Napr na jednom svete sa rozdelia hráči do skupín ktoré budu plniť nejaké úlohy a zato budú?:DD A vlastne čo za úlohy? A vlastne kedy to budem asi najskôr vidieť niekde?:D
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Prepáč za neskorú odpoveď :)

Keď to bude u nás, včas to ohlásime. Malo by to byť ako píšeš, budú za to odmeny pre celú skupinu :)
 

DeletedUser17708

Hosť
Verze 8.57...
v nové grafice mapy funguje zvýraznění označené vesnice tou novou grafikou (bílé kružítka či co to je), ale na staré mapě to nefunguje.
 
Hore