Diskusia Diskusia k verziám hry

DeletedUser

Hosť
už chápem prečo na bete mi to za pozývanie nedáva vlajku :D ale tak tam sú ale 3-4chyby :D
 

DeletedUser12036

Hosť
• Príliš pomalé časy verbovania jednotiek


ako to mám chápať? budeme môcť rýchlejšie verbovať? :D
 

DeletedUser

Hosť
Skôr by som to chápal tak, že za určitých podmienok sa dosť dlho verbovalo.
 

DeletedUser10190

Hosť
• Vylepšená možnosť tvorenia vzorov v správcovi dediny
Ja som zvedavý na toto...

Objasní mi to niekto?
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Pravdepodobne bude jednoduchšie tvorenie šablón pri Správcovi účtu.

Neber to však ako oficiálnu informáciu.
 

DeletedUser10190

Hosť
Šak uvidíme, lebo teraz je to na dlhú dobu. (Spraviť jeden vzorec...)
 

DeletedUser11111

Hosť
Tie vlajky sa mohli dať napr. 3 z každého a oveľa menej ...
Napr. bonusové suroviny - stupeň 3 = 5%
Teraz keď bude hráč veľký, tak bude mať napr. 18%-né zvýhodnenie surovín, kým o polovicu menší hráč bude mať len 8%-né?

Je to nevýhoda pre menších hráčov ...

Alebo takto:
- na jednom svete som medzi najlepšími a mám všetky vlajky a na druhom si na začiatku dám 18%-né zvýhodnenie surovín, kým nováčik to nemá ...
A na starom zase -24% z ceny mince ...

Nedomyslené :(

Podľa mňa mali byť trojstupňové vlajky a niečo takéto:
- v jednej dedine môžeš získať z 24 vlajok iba 3
- vlajky sa nemôžu prenášať na ďalší svet
- vlajka sa môže dať zmeniť po 7 dňoch
- teraz si dáš obrannú, obrániš sa, pošleš jednotky na smrť, dáš rýchlosť rekrutácie, zrekrutuješ a hneď si dáš útočnú a keď ten druhý iba na chvíľu zaváhal, je v keli ... strašne sa bude dbať na vlajky ...


WAU ... to bol preslov :D
 

DeletedUser10621

Hosť
Tá doba zmeny vlajky je prehnaná :) Je to dobré ako je teraz.

S tým prenášaním na iný svet súhlasím, mali by ostať len na danom svete :)
 

DeletedUser

Hosť
Inno si dava zaruku na ďalšie svety, že tam hráči pôjdu, ked už majú nejaké vlajky .. ;)
 

DeletedUser

Hosť
Tiež si myslím, že je to nezmysel to prenášanie vlajok. Ten kto bude hrať ďalší svet s vlajkami bez toho aby mal dobrý účet na 18 to bude mať brutálne ťažké v konkurencií s všetkými vlajkami .. Zasa do toho bude musieť vraziť nemálo peňazí, alebo tam byť nonstop aby ako tak vykompenzoval ťažbu a tak ..
 

DeletedUser374

Hosť
veď to je dobré pokúsim sa získať vlajku na 18% produkciu a na novom svete to hneď roztočím :D
 

DeletedUser

Hosť
Vlajka-)18% bonus k surovinám
Funkcia-bonus + 20% k surovinám

Samozrejme,kúpa ďalších vlajok,napríklad + 20% rýchlosť verbovania jednotiek..

Toto všetko je možné,za nejaké vizuálne PU body.V tomto prípade vklad ďalších financií.

Už to,že zaviedli bonus 20% k surovinám bol totálny nezmysel a podraz,pre ľudí,ktorý sa chcú *odreagovať...
Na to ďalšia vlajka s možnosťou kúpy + 18% plus zrátajme si tých ďalších 20%,to je 38% surovín k dobru.

Z toho vyplíva,že Divoké Kmene nie sú o skúsenostiach,ale o stále rovnakých prioritých--)financie.
(predstavte si,zaviesť tieto vlajky,moźnosti na všetky dediny,to je obrovský podiel surovín naviac..)..


Ide o princíp,niekto,kto si dovolí kúpiť PU body na tieto vlajky a pod. (samozrejme,dovolí si to drvivá väčšina,(Nech mi niekto nevraví,že nemá peniaze,keď vidím 12 ročné deti s fľaškou alkoholu,cigarety,tak sa sám seba pýtam,odkiaľ majú tie peniaze).,len je otázka,kto dá tie financie na nejakú hru.

To je už druhý problém...

Bohatý bude mať stále viac,*a to je problém pre klasických hráčov,ktorý nebudú vrážať nejaké peniaze do hry aby boli čo najlepší,idú sa len odreagovať a práve,takýto ľudia,ktorý sú schopný vraziť stovky eur do nejakých Divokých Kmeňov,im to svojimi výhodami značne prekazia...




Toto je len začiatok,ja sa pýtam,čo bude za 1-2 roky?
Platbu Pu bodov za registráciu?

.....
 

DeletedUser

Hosť
zachvilu bude nieco ako spravca uctu len na vojsko a ti hraci nemusia nic robit .. spravca vystava vojsko aj dedinu a ty uz budes posielat len slachty a koniec .. uz Dk bude len upadat .. ( v cesku, svk a spol .. )
 

DeletedUser

Hosť
zachvilu bude nieco ako spravca uctu len na vojsko a ti hraci nemusia nic robit .. spravca vystava vojsko aj dedinu a ty uz budes posielat len slachty a koniec .. uz Dk bude len upadat .. ( v cesku, svk a spol .. )

Si zaspal dobu?

Správca účtu existuje. Musíš mať aktivovaný PÚ a Správcu si môžeš kúpiť za rovnaký peniaz ako Prémiový účet.
 

DeletedUser

Hosť
ze bude nieco ako správca účtu na jednitky .. zadas off alebo deff sablonu a samo rekrutuje ..myslim ze nie dlho a uz to tu je ... samozrejme za PB.
 
Hore