Diskusia Diskusia k verziám hry

DeletedUser10621

Hosť
Kedý bude nový svet ?

Pokiaľ chcete vedieť presný časový údaj (dátum, hodina alebo približne), tak vám prezradím, že čoskoro*.
*Copyright © 2003-2012 InnoGames GmbH All rights reserved. "Čoskoro" neudáva žiadny konkrétny dátum, čas, desaťročie, storočie alebo tisícročie v minulosti, prítomnosti a určite nie v budúcnosti. "Čoskoro" nezakladá žiadnu dohodu alebo záruku medzi InnoGames GmbH a užívateľom. "Čoskoro" nastane jedného dňa a InnoGames GmbH garantuje, že "čoskoro" nastane pred koncom sveta. Pravdepodobne.

Kedy bude nový svet?
Nový svet sa otvorí až vtedy keď sa naplnia už bežiace svety. Nemá zmysel stále sa na to pýtať nijako to tým neurýchlite ani sa nedozviete nič nové. (Poznámka od admina: Každá otázka "Kedy bude daľší svet" posúva jeho otvorenie o týždeň :D)
 

DeletedUser

Hosť
Po tvých třech stejně položených otázkách a jednom topícu s názvem "Kedy bude nový svet" a dalších dvaceti odpovědí od ostatních,... to už konečně chápeš ? :O
No tak to chce reputaci, hihi : ))))
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ja počítam s novým svetom koncom augusta alebo behom septembra s toho dôvodu že 17 bude už troška v inej fázy a dosť ľudí príde z dovoleniek a oddychu tak preto si myslím August/September... Kedže končí aj s9. :)
 

DeletedUser

Hosť
boze co na tom nechapete novy svet zacal pred mesiacom a pol!!!!!!! tak asi dalsi tak skoro nebude a nepocuval si co sa tu hovorilo o vlajkach!!!! :D :D :D
 

DeletedUser12234

Hosť
Áno, tzn. že od sveta 18 a vyššie.



Svet 18 určite bude, no len nie teraz, len prednedávnom sme spustili svet 17.

Ešte rozmýšľame aj nad tým, že by sme kvôli krátkemu trvaniu sveta mohli zaviesť vlajky aj do sveta 17, ešte sa uvidí. Zatiaľ s tým ale nepočítajte, pravdepodobnejšie je to, že budú až v 18.

To by bolo super kebyze to date aj do sveta 17 prislo by aj viac hracov na svet co by bolo vyhodne pre vas
 

DeletedUser

Hosť
tak to ano ale sk17 je 0bodov najhorsi svet :D rychlost 1
icon13.gif
ste ma sklamali :D aspon nech je to uz rychlost 2 :D
 

DeletedUser

Hosť
Sám Linteo napísal že bude už vyššia rýchlosť. Je to z toho dôvodu že je leto dosť ľudí odcestovalo a chce si odpočinúť tak nebude tak tráviť čas za DK. Preto je svet taký aký je a po lete môžeme očakávať nový :)
 

DeletedUser11451

Hosť
No ako ja pozerám na celom svete už dávno nebol svet s rýchlosťou 2 a 1. Čiže silne pochybujem, že bude s takou veľkou rýchlosťou... Dávam tomu max. 2 a 0.5, 1.6 a 0.87 1.5 a 1... Toto sú moje predpovede :)

a nový svet sa podľa môjho usúdenia spustí na konci augusta alebo na začiatku septembra... Max. 8 sep.... ;)

Toto je môj názor :P
 

DeletedUser

Hosť
No ako ja pozerám na celom svete už dávno nebol svet s rýchlosťou 2 a 1. Čiže silne pochybujem, že bude s takou veľkou rýchlosťou... Dávam tomu max. 2 a 0.5, 1.6 a 0.87 1.5 a 1... Toto sú moje predpovede :)

a nový svet sa podľa môjho usúdenia spustí na konci augusta alebo na začiatku septembra... Max. 8 sep.... ;)

Toto je môj názor :P

Nehajme sa prekvapiť :) Koniec augusta-septembra. Uvidíme ako sa stabilizuje 17tka aj podľa toho to bude záležať ak na 17tku príde veľa nových hráčov koncom augusta 18 tak skoro nebude. Ale o to m dosť pochybujem. :)
 
Hore