Diskusia Diskusia k verziám hry

DeletedUser2

Hosť
Diskusná téma

Milí hráči!
Toto je téma pre diskusiu ohľadom nových verzií hry.

Vaše názory na nové aktualizácie hry či konštruktívna kritika sú veľmi vítané!
Pozorne sledujeme vaše pripomienky a tlmočíme ich tvorcom hry.


Ďakujeme vám! :sekernik:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Lidi vy se tu máte vy tu nemáte tolko chyb jak CZ :D to třeba :D když najedu na jakoukoliv vesnici :D na mapě tak se tam ukáže undefined :D na každé vesnici ach :D
 

DeletedUser

Hosť
mapa funguje zle od spustenia verzie 8.2

od spustenia verzie 8.2 ked pridem mysou na dedinu tak mi zobrazi info o uplne inej dedine, nerobi to vzdy, ale vacsinou ano, pouzivam mozilu...
 

DeletedUser

Hosť
R.E.I.,mne na mozile išla celá mapa nejak dosť blbo,spomalene a tie info o iných dedinách mi tiež robilo...mne pomohol prechod na operu
 

DeletedUser11741

Hosť
Ja používam Opera no aj keď nemá toľko vymožeností, je najrýchlejšia a najprehladnejšia, osobne nenávidim pána INETERNET EXPLORER!! nechcem ho ani vidieť, a Mozilla sa mi zdá pomalá..
a čo sa týka tej novej verzie ako tak čitam bude to super, naozaj dávam palec hore :)
 

DeletedUser10190

Hosť
Dosť veľa vymožeností pre "niepremium" hráčov...

Hra bude hrateľná aj pre hráčov, čo majú veľa dedín a nejamú PÚ...
Mám taký pocit, že Inno chce vynahradiť tie "blbosti" z posledných update-ov...
 

DeletedUser

Hosť
Ja používam Opera no aj keď nemá toľko vymožeností, je najrýchlejšia a najprehladnejšia, osobne nenávidim pána INETERNET EXPLORER!! nechcem ho ani vidieť, a Mozilla sa mi zdá pomalá..
a čo sa týka tej novej verzie ako tak čitam bude to super, naozaj dávam palec hore :)

Tak,tak môj názor:
Internet Explorer:-úplná hovadina,je pomalý neprehladný,je tam plno zbytočností a dosť zaostáva za jeho konkurentmi.Absolútne neodporúčam,aj tak vám tam polovica vecí nepôjde,a skripty už vôbec nie.
Mozzila Firefox:Dobrá,až na pár vecí+je o niečo pomalšia ako nasledujúce menované.
Opera:Druhý naj prehliadač premňa ide v pohode všetko prehladné,tak isto až na pár malinkých chýb.
Google Chrome:Dovolím si tvrdiť,najlepší,najprehladnejší,najrýchlejší prehliadač aký kedy bol.
 

DeletedUser11345

Hosť
DC, mas pravdu ale doplnim :)

(Aspon pre mna)

[SPOIL]KONECNE!!![/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
Zase nová verze ? :) chci se zeptat v té 8.2 bylo možné začít s 2 vesnicemi jak to vypadá ? :D
 

DeletedUser7669

Hosť
"Odstránenie zdržania pri prepočítavaní porazených nepriateľov, ak stratíte všetky jednotky"

správne som to pochopil že to bude len otázka hodín ako v prípade že vám z vojska niečo prežije ?
 

DeletedUser

Hosť
farmenie

mam pomocnika na farmenie vtedy mi po kliknuti na dedinu naskočilo toto A,B to je stale tak no po klinutí nabehne hore na 1 až 2 sec kolonka: Jednotky boli poslane
mne to tam takpovediac zavadza určite to bude vadiť viacerým a určite večšine...

dalej ani ked pošle utok nenabehne na mape ako vtedy tá značka čo zmanenala že do tej dediny ide utok ak posielam denne 200utokov a viac tak nemožem si pametať kde som poslal kde ešte nie nemam PU len pomocníka takže mi neukazuje vtedy ukazovalo da sa to opraviť?


ohladom zbytku noviniek SUPER pačia sa mi ostatne veci no mohlo sa aj trocha viac zvýhodniť hračov čo nepoživaju PU toľko moj nazor
 

DeletedUser10190

Hosť
dalej ani ked pošle utok nenabehne na mape ako vtedy tá značka čo zmanenala že do tej dediny ide utok ak posielam denne 200utokov a viac tak nemožem si pametať kde som poslal kde ešte nie nemam PU len pomocníka takže mi neukazuje vtedy ukazovalo da sa to opraviť?
[/B]

ak nemáš PÚ, tak nie :(
 

DeletedUser

Hosť
no super aspon toto som mal a teraz nemam ani toto teraz je ten pomocník skoro nanič zase znevyhodnenie :(
 

DeletedUser6765

Hosť
No to počkať...pomocník na farmenie je sám o sebe zvýhodnením platiacich hráčov...ak je akokoľvek pokazený, tak stále si ty zvýhodnený oproti neplatiacim...a s platiacimi ste na rovnakej úrovni...takže o znevýhodnení nemôže byť ani reči.

Nechápem niektorých hráčov...niekto im ponúkne prst a zožrali by mu aj celú ruku. Ja viem že s jedlom rastie chuť...ale niektorí hráči u mňa budia dojem že sú natoľko lenivý, že by boli najradšej keby po polnoci zadali že chcú dnes prebrať 7 dedín, 0 stratiť...vyfarmit 15 000 000 surovín...a viac nerobiť a účet aby to spravil sám.
 

DeletedUser

Hosť
maš trocha pravdu krowky, je pravda že zvyhodnili trocha to verbovanie a pár vecí čo si cením no su hrači ktory nekupuju vobec PB ja aspon tak 60PB za pol roka. no toľko tie križiky na mape čo ukazovalo kde som poslal kde nie mohli nechať.
 
Hore