Diskusia Diskusia k verziám hry

DeletedUser

Hosť
Áno, vlajky si bude možné aj priamo zakúpiť za peniaze.
Ten kto nechce míňať peniaze, môže vlajky získať zničením nepriateľského vojska, vytváraním šľachticov, pri dosiahnutí nejakého ocenenia, dokončením úlohy alebo pozývaním hráčov do hry. Ten kto nechce robiť tieto veci a chce ušetriť čas, si môže vlajky kúpiť.

A zase zvýhodnenie, nie zjednodušenie

Zdravie, lásku, šťastie :)

lásku? :eek:
 

DeletedUser2

Hosť
Nič proti "zdravému" sobotnajšiemu spamu :D, ale radšej sa skúste vrátiť k téme, na pokec o iných veciach tu máte priestoru dosť..
 

DeletedUser10850

Hosť
Čo pri tej vlajke znamená to číslo? :D
A prečo sú tie vlajky farebne odlíšneé? Npar. šedá, modrá, červená, žltá, čirna a pod?
 

DeletedUser

Hosť
to číslo znamená koľko ich ako más ten jeden stupeň a ak máš tri toho istého stupňa a tej istej funkcie môžeš z nej urobit vyšsí stupeň :D a tá farba znamená ktorý stupeň to je :D
a vlajky možeš v kmeni aj zamieňať :D
 

DeletedUser36

Hosť
Som na to zvedavý, ale ---

Tak ďalšie vlajočki za peniažky? :(
To fakt už i amater môže vyhrať ... Pomaly ale isto kazite hru hráčom i keď si myslíte že ju vlepšujete.

Čo tak aby niečo šlo aj bez penazi? ... Je to určite nefer vôči niektorým hračom ...
 

DeletedUser

Hosť
ale zase je sranda keď dáš dole hráča čo do hry dal 50€ :D
8)
 

DeletedUser36

Hosť
No pokiaľ nakupi vlajki na obranu a sedlak na 100 000 jednotiek (trepem :D) ... tak silno o tom pochybujem :D
 

DeletedUser

Hosť
dá sa dať len 10% viac populácie :D
na mňa teraz na beta verzii útočí taký hráč čo má o 2000b viac a už som mu zabil dvoch šlachticov :D tak si dám tú na obranu
ale tie vlajky tušim až po 24hodinach možeš vymeniť ale dá sa aj po 6 to podľa toho aké tu budú nastavenia :D
 

DeletedUser10850

Hosť
Ako je blbos´t aby sa to dalo zo sveta na svet, to ptom aby som hral každý svet a mal plno vlajek, ďalšia diskriminácia, hráčov, čo hrajú 1 svet ale poriadne a nie 10 svet a lami´t to...
 

DeletedUser

Hosť
áno ale jedna dedina može mať len jednu vlajku :D
a bude to zatial len na sk18 takže ak bude niekto vśetky svety hrať je to jeho vec :D
 

DeletedUser12120

Hosť
kde by som nasiel v tej verzii 8.5 v mojej dedine tie vlajky?
 
Hore