Diskusia Diskusia k verziám hry

DeletedUser

Hosť
Zdravím,

chcel by som poznamenať na "pár" chýb v tejto hre.

1. Po každom update hry, sa zmení plán výstavby v správcovi účtu. Napr. na RESOURCES. Z môjho UNI vzoru

2. Správca výstavby sa vypína...(Nedostatok surovín, malý sedliacky dvor)

3. Nedovoliť pretekať sklady, radšej zintenzívniť verbovanie...

Za túto funkciu si platím! Tak mi ju láskavo nevypínajte...

Ďakujem,

S pozdravom

Small-Tarzan
 

DeletedUser9828

Hosť
Tak si za tuto funkci laskavě neplať a klikej si ty věci ručně, jak se to dělávalo roky předtím... Máš jakýsi povolený build bot a další věci v jednom a ještě si stěžuješ, když se najednou něco pokazí. To i ti farmbotaři na speedech musí farmbota spouštět několikrát a ne jen jednou... A stěžují si akorát, když si já stěžuji na ně :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak si za tuto funkci laskavě neplať a klikej si ty věci ručně, jak se to dělávalo roky předtím... Máš jakýsi povolený build bot a další věci v jednom a ještě si stěžuješ, když se najednou něco pokazí. To i ti farmbotaři na speedech musí farmbota spouštět několikrát a ne jen jednou... A stěžují si akorát, když si já stěžuji na ně :D

Prosím ťa, láskavo nestrkal nos do vecí, ktorým nerozumieš. Táto funkcia je platená, a nefunguje podľa toho, ako je to o nej napísané... Povedz mi prosím ťa, ako by si sa cítil, keby si šiel do obchodu. A zaplatil by si za tovar, alebo služby. Ktoré majú polovičnú kvalitu... Ako by si sa cítil? viz. Miletičova ul.
 

DeletedUser13875

Hosť
nejde mi skrypt na farm :(
nemáte niekto funkčný? dnes mi prestal ísť
 

DeletedUser14558

Hosť
Čo keby ste už konečne opravili tie chyby na iOS, čo som Vám už písal na podpore :/

Je to absolútne nehrateľné a bez PC sa aj tak nezaobidem...
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Čo vravíte na najnovšiu verziu? Spokojní so smajlíkmi? :)
 

DeletedUser535

Hosť
Ak sa naučíš ako ich písať, môžeš ich využívať aj v normálych správach :slachtic:
 

DeletedUser14558

Hosť
Otváranie oznámení na iOS funguje, ešte pridať/opraviť to hromadné verbovanie :/
 

DeletedUser7669

Hosť
Mal by som si nechať asi platiť za tie rady čo som tu dal a už budú využívané v praxi :D
 

DeletedUser14282

Hosť
Ked už su tie poznamky takto viditelne na mape ... nebolo by naškodu ich aj vediet čitat rovno na mape :)
 

DeletedUser15137

Hosť
zdravíčko...kde nájdem ten zoznam ktorý je na akej pozícii v denných rebríčkoch...mne to nezobrazuje stále mám to staré
 

DeletedUser13032

Hosť
V rebríčku to nájdeš pod porazeným nepriateľom s názvom "Za deň"
 

DeletedUser13248

Hosť
nová forma ochrane proti botom ? konečne niečo dobré, stačí kliknuť a netreba písať čísla, pochvala :kopijnik:
 
Hore