Diskusia Diskusia k výročiu

DeletedUser18175

Hosť
Ak myslíš mňa, myslel som udalosť Šľachtický veľtrh :) a ja sám iPhone nevlastím, len som hovoril, že to tam neukazuje..
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Jáááj to čo s tým systémom palachovým zrobili:D Nee surky na vylepšenie nee zase čas a zase možnosť za pb skrátiť. Ach hneď idem na Betu kuknúť čo to za blbosť ale mne to vyzerá ako tie zložité výskumy ešte nech obmedzenia sú :D No chalani čo sa chystate s39 máte sa načo tešiť asi:D Jáj ako nič proti biznisu INNO ok dobre potrebujú peniaze aby spušťali servery ... ale už aj do paladina bude sa môcť sypať pb... Aspoň keby ten čas nebol aby zase nemali ďalšiu veľkú výhodu pbčkari ;) :(. Už teraz keď niekto bez pb je vedľa hračom z pb nemá moc veľkú šancu a toto zas. Nesmú sa robiť takéto mega výhody pre tých a tých lebo potom to tu bude hrať o 2 roky fakt len 50 hráčov.
 

DeletedUser11046

Hosť
Môžem sa spýtať ako sa vypočítava doba cesty tých šampiónov, keď ich posielam na iných hráčov? Naposledy som mal dosť hráčov do 15 min., teraz tam mám všetkých 25 min. a viac
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Je to v závislosti od "centra" tvojich dedín a "centra" dedín spoluhráčov - môže sa to teda meniť, keď preberieš nejaké dediny, alebo nejaké dediny preberú iní. O udalosti sa môžeš dočítať aj v tejto téme na fóre:

https://forum.divoke-kmene.sk/index.php?threads/boj-o-erby.10597/
Trvanie výzvy sa odvíja od počtu a umiestnenia vašich dedín. To znamená, že sa časy trvania výzvy môžu meniť, a to najmä ak získajú či stratia nejaké dediny.
 

DeletedUser8995

Hosť
Barbari: Veľa
Těch cca 30-50 barbarek na nějakých 250 hráčů je veľa.? o_O
To nechci vidět svět, kde by jich bylo málo..
 

DeletedUser17567

Hosť
Inac uz nedate na den10 ziadnu aktivitu??? A tie retro servery su naco?? A daju sa tam kupit pb?? A este ze co dostanem ked vyhram retro?? Ci to je len ako for fun??
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Barbari: Veľa
Těch cca 30-50 barbarek na nějakých 250 hráčů je veľa.? o_O
To nechci vidět svět, kde by jich bylo málo..
Zrejme to bolo kedysi považované za veľa (plenty) ;)
Inac uz nedate na den10 ziadnu aktivitu??? A tie retro servery su naco?? A daju sa tam kupit pb?? A este ze co dostanem ked vyhram retro?? Ci to je len ako for fun??
Deň 10 bude až zajtra, dnes je deň 9 :) na retro serveri sa dá zaregistrovať a skúsiť si pre zábavu len tak zahrať svet, aký bol otváraný pred deviatimi rokmi a zistiť, koľko sa toho pomenilo. Prémiový účet tam nie je.
 

DeletedUser18325

Hosť
Veľmi monotónne sa udalosti opakujú... :(

Nielenže sa opakovali ale už vôbec nie sú... bolo sľúbené, že každý deň sa bude dať niečo vyhrať a nič :(
Kvízy boli zle riešené, keďže hráči mohli odpisovať s odpovedí ostatných hráčov... navyše nebola ani žiadna cena "útechy", keďže mohli vyhrať len 3 hráči, čo je dosť málo proti množstvu súťažiacich... :(
Koleso je len pay to win udalosť navyše celím zatajovaním, čo ešte bude sa dk tím pokúsil spôsobyť v hračoch ten pocit, že sa potrebujú "nazásobovať" lebo už koleso nemusí prísť... (a každé dalšie točenie je drahšie teda väčší zisk s pb a treba sa zásobyť lebo koleso už byť nemusí... :()
Erby no toto jediné sa mi zdalo ešte fér nežiada to pb priamo a odmena je priamoúmerná aktivite, ktorú do toho musíte vložiť...
Retro server mal byť oznámený popri nejakej udalosti napr. klobúkoch, keďže aj tam je klobúk ,ktorý spôsobuje "retro vzhľad dediny" celé je to na pousmiatie a slúži to na propagáciu retro serveru...
Uspávanka alebo inak štatistiky. No tu nemám slov, bola sľubená aktivita a miesto toho aby sa nepovedalo, že nič nebolo, tak sa dk tím zahral na spravodajov a hodil nám sem náhodne vygoglene štatistiky dk... keby to boli aspoň sk ale čo je ľudí po tom koľko šliacht poslali poliaci? Navyše slovo aktivita je od aktívny a kde boli hrači aktívny pri tejto "udalosti"?.

Dúfam že prídu s niečím novým, kde odmeny budú závislé od aktivity a nie iba od pb...
 

DeletedUser18325

Hosť
"Vyzerá to tak, že sa šľachticovi podarilo dakoho podplatiť zlatými mincami a priniesť veľtrh naspäť do hry!"

No mal dosť pb ale jemu sa to natom točeni za pb vráti...
 
Hore