Diskusia Boj o erby

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235

Sampion.png


BOJ O ERBY

V tejto téme sa môžete podeliť o svoje postrehy ohľadom novej hernej udalosti.
Vašu spätnú väzbu zvykneme následne zasielať tvorcom hry :)
 

DeletedUser11896

Hosť
opět se něco moudrého spustilo a pravidla se zase nevysvětlují až za pochodu...
Např kolik premiovych bpdů stojí jake vylepšení a co jsou ty odměny atd atd. Žabaři
 

DeletedUser6537

Hosť
A najlepšie je, keď máte doma všetkých rytierov a berú vám erby jak na bežiacom páse aj s plnou obranou akú môžete mať, ale vy niekomu nedokážete zobrať erb keď má 40% :) .. no nič toto už vôbec nie sú dk ako som bol zvyknutý
 

DeletedUser18175

Hosť
Napísal som to aj do ticketu..
Zdravím..
Stručne-
Môžeš mať u seba maximálne 5 erbov rovnakého typu.
Mne sa stalo že som získal nového šampióna a k nemu erb. Ale erbov toho druhu som mal už 5 čiže mi dalo 6...

https://ctrlv.cz/1gsv
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Čo sa týka počtu erbov, chybu sme už zaregistrovali a snáď ju technici čoskoro opravia :)
 

DeletedUser11896

Hosť
by mě zajímala statistika. Kolik si hráči vybrali jakých odměn. Vypsáno procentuelně nebo jinak. Protože mi toto nepřijde jako .... jak to říct... zrovna úspěšná událost. Prosím pěkně bráno z pohledu ne těch kdo něco vyzískalo ale z pohledu všech.
A chybí tu u výpisů možnost zapnout filtr na výpisy tohoto.
Z pohledu serveru který běží dva týdny toto může být zajímavé ale nemyslím si že tak tomu bude i u těch serverů které už běží měsíce nebo roky a to z důvodů: výtěžnosti odměn,odhalení ostatním kdy ste online,a odměn vůbec které nestojí většině za čas trávený u tohoto.
Pokud chcete víc názorů a vypadá že na to všichni kašlou, tak si hoďte anketu do serverů,už si ani nepamatuju zda a kdy se využila.
 

DeletedUser18325

Hosť
Moja najoblubenejsia udalost :)
Ale dost o drzku musite tu byt proste vkuse ale aspon to je zavisle od aktivity a nielen od pb ako napr slachticky veltrh tam proste ziskavate veci cisto len od pb...
 
Hore