Diskusia Diskusia k súťaži

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2

Hosť
gooly.png


Priestor pre diskusiu, otázky a fandenie :)
 

DeletedUser16329

Hosť
Slovensko do toho !!!!!


[YOUTUBE]jRxOcefjD54[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Hosť
Fúúú, tak teda sa nám to kráti, zajtra oficiálne hráme prvý majstrovský zápas proti Česku ... :) Teším sa :eek
 

DeletedUser16329

Hosť
Mi TO VYHRAME !!!!! SLOVENSKO !!! češi pôjdu DOLE !!!! JEEEE

bude to takto 26 sek GGGGGOOOOOLLLLLLL !!!! :sermiar:

[YOUTUBE]9m8Uzq3F5Fo[/YOUTUBE]
 

DeletedUser16190

Hosť
Hmm,cesi maju stary tim,ebudu vladat,my ale zasa mame satana:(
hmm,verim ze vyhrame tesne,po predlzeni...
 

DeletedUser16190

Hosť
Vyhra lepsi:)
Ceska zostava sa mi zda pomerne stara,myslim si,ze ich sili nebudu dostatocne...
na druhej strane,my tam mame peknych exotov...
to radsej pracku dat na lad a prejde po lade rychlejsie ako satan,to je podla mna totalny kix...
bol dobry,to hej,aj som ho mal rad,ved mam doma aj dre ;) ale uz iba bol,uz by mal zhodnotit,ze uz nieje ako kedysi...nema nato...
ale slovensko snad vyhra:)
 

DeletedUser16329

Hosť
určite vyhrá na plnej čiare ale dozvieme sa až zajtra takže

Nech vyhrá ten lepši čiže SLOVENSKO
 

DeletedUser16403

Hosť
Chcem sa opýtať , tí 5. vyžrebovaní dostanú PU do inventára bez toho aby sa museli hlásiť na hernej podpore?...Alebo hlásiť sa musia iba tí, ktorí si tipli správny výsledok?
 

DeletedUser16190

Hosť
tak ked to bude zrebovanie,tak ako zistis,ze si bol vyzrebovny?
musi ti to niekto napisat z HERNEJ PODPORY,a ty im budes pisat spat,ze si bol vyzrebovany???
rozmyslaj kusok...
 

DeletedUser16190

Hosť
a co myslite na dneska???
kanada - slovensko???
podla mna to bude zaujimavy zapas,kanada sa bude chciet otrepat,my mame za sebou sympaticky vykon,obidve muzstva budu namotivovane,ale moralne budeme mat navrch:)
a dame prvy gol,tak by sme mohli uhrat slusny zapas...co si myslite vy?
 

DeletedUser16423

Hosť
Na stavenie si víťaza šampionatu resp. umiestnenie bolo iba nejakých 24 hodín, čo je podľa mňa dosť málo, niekto to nemusel ani zachytiť. Neviem prečo by sa nemalo dať ešte stále tipnúť, hoci až do playoff. Aj tak kto by potom dal takých talianov? aj keby sa dostali do play off? možno by ste to ešte mohli predlžiť.
 

DeletedUser

Hosť
Slovensko 3:5 Francie

Francózi, už předvedli svoje kvality s Kanadó, ale tohle byla blamáž od Slováků.

Měli jete na ně je porazit začíná se to komplikovat. :eek:

Stále Vám, ale držím palce ...
 

DeletedUser2

Hosť
Aj takéto veci sa v hokeji stávajú. Tento turnaj nám žiaľ šťastie vôbec nepraje.
 

DeletedUser14084

Hosť
Ja sa chcem opýtať.Kedy bude vyžrebovanie výhercov PÚ za zápas s Nórskom?Alebo so Švédskom?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore