Diskusia Diskusia k súťaži

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
V tejto téme môžete diskutovať o práve prebiehajúcej súťaži.
Nevkladajte sem prosím súťažné príspevky.

A áno, všetko v tejto téme je moderované.
Pokiaľ neschválime niektorý z príspevkov, nikto ho neuvidí :)
Súťažné príspevky nastavíme ako viditeľné po konci súťaže.
 

DeletedUser18800

Hosť
Nevychadza cele čislo? Je niekto podobne na tom ? :D
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Vždy by mali vychádzať celé čísla. K členom DK Tímu sa okrem členov hernej podpory ráta aj administrátor :) a podobné detaily, ktoré môžu ovplyvniť výsledok ;)

Tiež si dajte pozor na slovesá:
pripočítať, odpočítať, umocniť, odmocniť, vynásobiť, vydeliť... ;)
 
Naposledy upravené :

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Po odmocnení vždy vychádza necelé číslo. Nechcem sem napísať celý postup ale celkom by ma zaujímalo kde robím chybu :/
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
S najvyššou pravdepodobnosťou niekde pred odmocňovaním :D

Jedna rada: "Spočítajte všetky číslice" znamená urobiť to iba raz.
Takže napr. číslo 999 by bolo 9+9+9=27 :)
 

DeletedUser18911

Hosť
Mne po vypocitani vyslo cele cislo :) otazne je, ci je spravne :D
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Čo ja viem 3 krát som si všetko prešiel neuvedomujem si žeby som niečo mal zle :P Nič no asi počkám na koniec súťaže a potom si vypýtam ako to malo byť :P
 

Paiton

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
25
No ja som to skúšal a hneď na prvýkrát to vyšlo :D
 

DeletedUser18905

Hosť
tam je viacero problémov......
"aktuálny počet členov DK týmu"
to sa ráta čo, vývojári, dk? team, čo je práve na supporte? a množstvo ďalších možností pod týmto zadaním a všetky sa dajú dohľadať mimochodom....
a ako tu už bolo spomenuté členovia DK týmu, nie sú členovia dk týmu, ale je to vedenie DK týmu + členovia dk týmu
teda to môže byť toto:
https://www.divoke-kmene.sk/page/credits
s tým, že berieme len prvú tabuľku teda aktívnych, no ako tu už bolo uvedené rátame aj vedúcich......
môže to byť aj toto:
https://www.divoke-kmene.sk/page/team
a môže to byť aj súčet oboch dokopy....​
body kasární na stupni 20
to myslia body čo dostanem vystavaním zo stupňa 19 na stupeň 20, alebo sa tým myslí celkovo body za kasárne od nuly po stupeň 20?​
počtom obliehacích strojov
počtom oblihacích strojov kde? počtom čo sa dá najviac naverbovať v jednej dedine? počtom čo bolo celkovo doteraz naverbovaných na slovenských DK? počtom ktorý je potrebný na maximálne predbežné zniženie opevnenia "pred" útokom?
či sa tým myslí počet druhov obliehacích strojov?​
počet úrovní čo má každá vlajka
ráta sa počet úrovní od sivej vlajky, teda od úrovne 1? a alebo sa tam ráta aj úroveň 0 teda kedy tú vlajku vôbec nevlastním (ako nový hráč či nový účet) čo je úplne samostatná úroveň vlajky.
a teda je to akože:
uroveň 1 , úroveň 2 , úroveň 3 .......
alebo je to akože:
nemám, mám ur.1, mám ur.2, mám ur. 3 ......​
počet schopností paladina
ráta sa počet rozdielných schopností paladina, ktoré ho môžem naučiť, alebo sa ráta celkový počet schopností, ktoré dokážem do paladina natlačiť, teda čo je určené paladinovým maximálnym lvlom?
teda že ho môžem naučiť 12 rozličných schopností,
alebo mám paladina na max úrovní, a mám teda 30 kníh skúseností, ktoré do neho natlačím a mám teda v tomto paladinovi 30 schopností?​

 
Naposledy upravené moderátorom:

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
xyza, sme si istí, že väčšina hráčov nám správne prečíta myšlienky a vypočíta správnu odpoveď :)
Z toho, čo vidíme, sa to niektorým naozaj podarilo. Viac pomôcok už preto písať nebudeme.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
tam je viacero problémov......
"aktuálny počet členov DK týmu"
to sa ráta čo, vývojári, dk? team, čo je práve na supporte? a množstvo ďalších možností pod týmto zadaním a všetky sa dajú dohľadať mimochodom....
a ako tu už bolo spomenuté členovia DK týmu, nie sú členovia dk týmu, ale je to vedenie DK týmu + členovia dk týmu
teda to môže byť toto:
https://www.divoke-kmene.sk/page/credits
s tým, že berieme len prvú tabuľku teda aktívnych, no ako tu už bolo uvedené rátame aj vedúcich......
môže to byť aj toto:
https://www.divoke-kmene.sk/page/team
a môže to byť aj súčet oboch dokopy....​
body kasární na stupni 20
to myslia body čo dostanem vystavaním zo stupňa 19 na stupeň 20, alebo sa tým myslí celkovo body za kasárne od nuly po stupeň 20?​
počtom obliehacích strojov
počtom oblihacích strojov kde? počtom čo sa dá najviac naverbovať v jednej dedine? počtom čo bolo celkovo doteraz naverbovaných na slovenských DK? počtom ktorý je potrebný na maximálne predbežné zniženie opevnenia "pred" útokom?
či sa tým myslí počet druhov obliehacích strojov?​
počet úrovní čo má každá vlajka
ráta sa počet úrovní od sivej vlajky, teda od úrovne 1? a alebo sa tam ráta aj úroveň 0 teda kedy tú vlajku vôbec nevlastním (ako nový hráč či nový účet) čo je úplne samostatná úroveň vlajky.
a teda je to akože:
uroveň 1 , úroveň 2 , úroveň 3 .......
alebo je to akože:
nemám, mám ur.1, mám ur.2, mám ur. 3 ......​
počet schopností paladina
ráta sa počet rozdielných schopností paladina, ktoré ho môžem naučiť, alebo sa ráta celkový počet schopností, ktoré dokážem do paladina natlačiť, teda čo je určené paladinovým maximálnym lvlom?
teda že ho môžem naučiť 12 rozličných schopností,
alebo mám paladina na max úrovní, a mám teda 30 kníh skúseností, ktoré do neho natlačím a mám teda v tomto paladinovi 30 schopností?​

Myslím že myslia SK DK tým čo tvorí jeden administrátor a nasa herna podpora (nejdem dávať číslo :D)

Čo sa týka kasární to by zaujímalo aj mňa či myslia od 19 na 20 alebo celkovo na 20tke ... Aj keď by som povedal skôr celkovo mne to nevychádza takže sú to len moje dohady :D

Počet obliehacich strojov asi myslia baran a kat to je všetko keďže ide o x ...

Čo sa týka úrovni myslím že aj prvá úroveň teda aj siva sa má počítať keďže nie je to 0 úroveň ale 1.

Čo sa týka paladina myslím že má ísť o rozdielne schopnosti teda napr. Na kópie,šerm,opevko... Proste 4 v každej kategórii .

Je možné že sa ale mýlim keďže my to nevychádza :D
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Ok už môžem v pokoji späť keď viem kde som spravil chybu :D kus som zle spočítal body kasární keby to niekoho zaujímalo :P škoda že nemohli byť odmenení viacerí úspešný riešitelia :) Každopádne tým čo vyhrali gratulujem ;)
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Ďalší šikovní hráči budú mať šancu v nejakej inej súťaži :)
 
Hore