Diskusia Diskusia k súťaži

DeletedUser18697

Hosť
Držim prsty každému :D ale dufam že výťaz budem ja :D
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Na túto súťaž som čakal roky a vy ju dáte akurát keď som skončil :D Držím palce dúfam že aj kvôli tejto súťaži bude viac pekných profilov z posolstvom :P
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Tak sa pridaj znova a zúčastni súťaže ;) nikto ti v tom nebráni
 

No More Dreams

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
3
Chcel by som sa opýtať, či sa hodnotí obrázok kmeňa alebo obrázok hráča, lebo som z toho nejaký zmätený vid obrázok
snimka.png

A ešte mám otázku či názov dediny musí byť v slovenčine/češtine alebo môže byť aj v inom jazyku
 

DeletedUser18697

Hosť
Ja sa chcem spytat musim mat obrazok z premia aby som bol zapojeny do sutaze? Respektive nemusim mat ziaden obrazok?
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Obrázok nie je samozrejme nutný, záleží to na každom hráčovi :)
 

DeletedUser18706

Hosť
Obrázek není nutný, ale ten kdo ho má, tak má výhodu nebo? Začal jsem tu hrát tak před 14ti dny a nemám žádné PB a kupovat si je nechci a na jiných světech už prodejem nic nevydělám a nechci si jen kvůli obrázku aktivovat PÚ při 500 bodech. Tak jsem se chtěl zeptat, zda na ten obrázek budete brát velký ohled nebo to je jen takové malé plus :D
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Obrázok je, dajme tomu, 1/4 či 1/5 celého výtvoru.

Takže ak nás zaujme profil ako taký, nepotrebuje obrázok :)
Prípadne máte na výber z bezplatných obrázkov, nijako to nezníži ich váhu.
 

DeletedUser17354

Hosť
chcem sa spýtat, 22.1. bude o kolkej vyhodnotená sútaž ? :)

vopred dakujem
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Práve ju ideme uzatvoriť, výsledky opäť do konca týždňa ;)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Nechváľte tvorcov hry tí túto súťaž nevyhodnocujú to slovenská herná podpora :D Názor však beriem len zas netreba všetko hodnotiť kladne aj keď taký postoj k tomu nemáte podľa mňa je fér im dať skutočnú odozvu na dané veci či dobré či zlé :) V každom prípade som rád že sa tu objavilo kopu pekných profilov síce mohlo byť ich aj viac. Držím vám palce ;)
 

DeletedUser18706

Hosť
Chtěl bych poděkovat za hodnocení Admina/ů, vůbec jsem to nečekal. Jelikož jsem tady u vás na SK začal hrát nedávno, tak se mi ty PB opravdu moc hodí :)
 
Hore