Diskusia Diskusia k súťaži

DeletedUser18697

Hosť
Držim prsty každému :D ale dufam že výťaz budem ja :D
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Na túto súťaž som čakal roky a vy ju dáte akurát keď som skončil :D Držím palce dúfam že aj kvôli tejto súťaži bude viac pekných profilov z posolstvom :P
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Tak sa pridaj znova a zúčastni súťaže ;) nikto ti v tom nebráni
 

No More Dreams

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
3
Chcel by som sa opýtať, či sa hodnotí obrázok kmeňa alebo obrázok hráča, lebo som z toho nejaký zmätený vid obrázok
snimka.png

A ešte mám otázku či názov dediny musí byť v slovenčine/češtine alebo môže byť aj v inom jazyku
 

DeletedUser18697

Hosť
Ja sa chcem spytat musim mat obrazok z premia aby som bol zapojeny do sutaze? Respektive nemusim mat ziaden obrazok?
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Obrázok nie je samozrejme nutný, záleží to na každom hráčovi :)
 

DeletedUser18706

Hosť
Obrázek není nutný, ale ten kdo ho má, tak má výhodu nebo? Začal jsem tu hrát tak před 14ti dny a nemám žádné PB a kupovat si je nechci a na jiných světech už prodejem nic nevydělám a nechci si jen kvůli obrázku aktivovat PÚ při 500 bodech. Tak jsem se chtěl zeptat, zda na ten obrázek budete brát velký ohled nebo to je jen takové malé plus :D
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Obrázok je, dajme tomu, 1/4 či 1/5 celého výtvoru.

Takže ak nás zaujme profil ako taký, nepotrebuje obrázok :)
Prípadne máte na výber z bezplatných obrázkov, nijako to nezníži ich váhu.
 

DeletedUser17354

Hosť
chcem sa spýtat, 22.1. bude o kolkej vyhodnotená sútaž ? :)

vopred dakujem
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Práve ju ideme uzatvoriť, výsledky opäť do konca týždňa ;)
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Nechváľte tvorcov hry tí túto súťaž nevyhodnocujú to slovenská herná podpora :D Názor však beriem len zas netreba všetko hodnotiť kladne aj keď taký postoj k tomu nemáte podľa mňa je fér im dať skutočnú odozvu na dané veci či dobré či zlé :) V každom prípade som rád že sa tu objavilo kopu pekných profilov síce mohlo byť ich aj viac. Držím vám palce ;)
 

DeletedUser18706

Hosť
Chtěl bych poděkovat za hodnocení Admina/ů, vůbec jsem to nečekal. Jelikož jsem tady u vás na SK začal hrát nedávno, tak se mi ty PB opravdu moc hodí :)
 
Hore