Diskusia Diskusia k súťaži

DeletedUser18105

Hosť
Celkom dlho som písal svoj príbeh. Ale nejak to nie je domyslené s automatickým odhlásením ...

Klikol som na "Odoslať", a zrazu ma presmerovalo na prihlásenie, vraj som bol po neaktivite odhlásený automaticky .. Prihlásil som sa, dal som presmerovať na predchádzajúcu stránku, a môj príbeh nikde?!

Čo s tým?



Dostal som sa k tlačítku "Obnoviť poslednú zálohu" ... Sranda, že sa mi príspevok uložil ani nie v tretine celého príbehu ...
 
Naposledy upravené moderátorom:

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
V tom prípade žiaľ nemáme ako pomôcť...

Odporúčame písať si to napr. vo Worde (máte na to 9 celých dní :) ) a keď s tým budeš spokojný, môžeš si to sem pridať ako tému. Času dosť :)
 

DeletedUser18114

Hosť
To som zvedavý,ale súdim že herná podpota nebude akceptovať básne lebo v zadaní súťaže je písané jasné že to má byť príbeh.
 

DeletedUser18114

Hosť
Ešte jedna vec je písané v pravidlách súťaže je každý kto sa chce zapojiť vytvorí sekciu s vlastným menom žiadna sekcua s názvom Moréna a podobne ,má to byť názov hráča,ktorý to písal. Takže niektoré témy,ktoré síce obsahujú príbeh sú vlastne neplatné ,pretože nespľňaju podmienky súťaže.

Nech sa na to nezabudne pri vyhlasovaní víťazov , bo je to jasne písané a kto nevie čítať nech nehrajú podobné súťaže
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Názov témy nemusí byť nutne meno hráča, dôležitý je obsah - originalita, zaujímavosť príbehu, gramatika a podobne :)

V zadaní je toto: "súťaže sa zúčastnite vytvorením vlastnej témy".
 

DeletedUser18114

Hosť
Žiadam aby príspevky boli čítané of najstaršieho po najnovší,pretože niekto nezmení menu hrdinu príbehu a miesto konania a jeto krádež.
 

DeletedUser18114

Hosť
Žiadam aby príspevky boli čítané of najstaršieho po najnovší,pretože niekto nezmení menu hrdinu príbehu a miesto konania a jeto krádež.
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
O čom píšeš ? Aké meno hrdinu a miesto konania ? Ak ide o nejaké upravovanie príbehu tak to je povolené do konca súťaže. A aká krádež ?

Nerobíme súťaž po prvý krát a vieme čo robíme. Uznávam že niekedy sú nejaké nejasnosti v pravidlách, ale myslím si, že tentoraz nie je ohľadom zadania čo riešiť.
 

DeletedUser18114

Hosť
Myslel som to tak aby biekto neukradol niekomu príbeh a pritom by vňom zmenil miesto kde sa príbeh odohrával. A mená hlavných postáv
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Na to si dávame pozor. Keď to čítame pri vyhodnocovaní všetko naraz tak nie je možné nevšimnúť si rovnaký/podobný príbeh. V takom prípade samozrejme uznávame vlastníctvo hráčovi so starším príspevkom. No to sa veľmi nestáva.
 

DeletedUser17773

Hosť
Snáď sa mi podarí vyhrať...:)

No len pre úvod tam vložím aj pár faktov o Mare, dúfam, že to nebudete brať ako porušenie pravidiel...;)

Kedze je na slovensku sloboda viery tak by som bol rad aby ste moju pripomienku pred pribehom, ktory vlozim tesne pred koncom sutaze, akceptovali hlavne z hladiska toho, že sa jedná o moju vieru... Dakujem

PS: chcel by som vidiet pribeh - Ježiš a Divoke Kmene... či toto by už bolo azda nemorálne?
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Pokiaľ príbeh nebude v rozpore s pravidlami, nevidím problém zaradiť ho do súťaže :)
 

DeletedUser18114

Hosť
Chcel by som aby sa to stihlo do zajtra obeda ,pretože sa 11.30 spustí nový svet a podpora bude mať problém udržať server v prevádzke a predpokladam že zase spadne ako na svete 36.Po obede už bude riešiť blbé otázki okolo nového systému úloh .Kto má záujem pošlem mu ziznam s úlohami.Dúfam že to do zajtra stihnete a držím vám palce :).Ďakujem za skoru a objktívnu odpoveď - (dúfam že vyhrám aspoň niake ) všetko najlpešie víťazov
 

DeletedUser18011

Hosť
Ako kukám tie príspevky tak väčšina na jedno kopito, samé drámy.. :D
 
Hore